Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 913
  • 703
# 240
И ние сме почивали на Влас. Много беше приятно, стига да не се налага да ходиш пеша по баирите и да си на АИ изхранване, че иначе режат главата до кръста  Mr. Green. Не помня как се казваше хотелчето, но беше много близо до Примасол.

Нели, Нара и Елинка - преди малко пуснах книжките към вас. Ослушвайте се и посетете пощите след някой друг ден.
Виж целия пост
# 241
Здравейте, дами. Simple Smile

Честито на всички, които имат повод за празнуване днес!

При мен нещата са добре, изследванията и ЕКГ-то са отлични, само кръвната ми захар е ниска. Лекарката ми каза да хапвам сладичко. ooooh! Не че се лишавам от него, но мислех да направя няколко очистителни дни на плодове и чай. Доста ядене имаше по празниците.

Сега си пия кафе и чакам да пералнята. Утре ще ходя до библиотеката и се чудя какво да си взема. Имам списък и ще го следвам. Но като че ли ми се чете нещо историческо...
Виж целия пост
# 242
 Здравейте! Hug

Дев, честит имен ден на милия ти мъж! Да е здрав, да те цени и обича както досега. От здраве да не се отървете цялото семейство!  Hug

Деси, да е здрава твоята майчица, да те подкрепя дълги години, а ти да си й утеха.  Hug

Петенце, много късмет желая на момчето ти. Вятърът да го отвява само в правилната посока, да достига целите си с лекота. Да  е здрав най-вече.  Hug

Кифче, много си ми симпатична!  Hug

Нези, как е бебка?  Heart Eyes А мама как е?

Ели, тази рецепта с чесън ще я пробвам върху моя мазол. Оне ден си купих лепенки от аптеката срещу мазоли, имат нещо зеленичко в една дупчица. Файда нямаше.

Кали, дано Тони бързо да се оправя от всички неприятни симптоми.  Hug

Мариетко, явно мамата до Шумен няма да доставя днес. Добре че от Продавалник получих чакана и много желана книга - "Последното изкушение". Вече книгите ми на Казандзакис станаха комплект от 4 броя. Щастлива съм!  Heart Eyes

Авлига, нова година-нов късмет! Ще те споходи късметът, мила, ти си толкова добър човек, заслужаваш добри неща да ти се случват. Дано скоро да ни изненадаш с добри новини. Прегръщам те!  Hug

 Да почерпя за моите именици, най-скъпите ми хора празнуват днес - майка и брат.  Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Бъбъл, разбра ли вече защо роптая срещу номинациите. Та ние имаме книги-съкровища. обаче....тъъъъъът, хапя си езика вече.

 Сигурно нещо забравих но ще се върна.

 Ето че се върнах.  Laughing

Венка, много ти благодаря, така ме зарадва.  Hug Ще бъда задоволена тези дни.
Скрит текст:
откъм книги.  
Mr. Green
Виж целия пост
# 243
Нелко, да са ти живи и здрави мама и братчето и винаги да са ти подкрепа   bouquet
Усещате ли как нямам работа днес,включвам се на всеки 2 поста Simple Smile поне да бях у дома там и без работа щях да си намеря или щях да си чета книжка и да гледам филми...и сега фърлям тук по едно очо на компа на Лекарство п/в северния вятър, но не ми е комфортно нещо и не ме свърта в офиса...ох да става 5 или да "избягам" по рано...какво каза Милето вчера че викал шефа й като тръгвал по рано,че добрите си тръгвали първи или по рано ли беше,голям лаф Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Нели, да са ти живи и здрави именниците   bouquet
Ех, голям Ден е днес за вашето семейство значи! Цели двама именника!  Heart Eyes

Гани и Нара, знам че вие сте в Предай нататък, та затова да ви кажа. С форума има сериозен проблем, да не се чудите защо така и какво става. Аз не само не виждам последните и първите постове в темите, но сега ми дойде едно "ново" съобщение от 2014 лятото, а всички след това са ми изчезнали...  Tired
Дано да се оправи по-скоро!  Praynig
Виж целия пост
# 245
Нели, много здраве и щастие пожелавам на твоите именници!   Hug
Миж,  Благодаря мислех, че всичко е само при мен.Изчезнаха ми всички съобщения . Дано се оправи бързо,   Praynig Имам и книги да връщам, а сега направо е мазало, както казват в Северозападната България.
Виж целия пост
# 246
Малко се успокои при мен полежението .  ooooh!

Идвам да честитя на всички именници празника ! Да са живи и здрави , да им е свято името и от берекет да не отърват през цялата година!  Hug

Ох забравих какво щях да пиша друго  newsm78

Гане , радвам се че са при теб книжките , приятно четене , аз до петък ще отида да взема и твоите и на Вени и на който ми прати още , няма да връщам книжки  Laughing

Другарче Лофче , подаръчетата ми към теб и Точунка са малки , но от сърце  Hug

Тук при нас много духа и така е студено , пууууу

Нели , пристигнаха ми книжките от мамата . Даже не очаквах тъй като не ме предупредиха с смс .  Wink Може би твоите или днес или утре ще ги доставят .

Авлига , мила , като се прибера ще ти звънна , че ще ми е по - спокойно , сега кой влиза кой излиза , кой бърбори и .....  Hug

И на мен ми се ходи на почивка , ама няма да стане нито лятото , нито зимата . Да живеят трудовите хора , ще си почивам на оня свят , сега нямам време  ooooh!

Мижче, мерси за инфото за Предай нататък . Не съм влизала там скоро , имам само една книга да си прибера , а в мен няма чужди книги и взема ли я повече няма да влизам . Прекалено ми е суховато там всичко и някак студено за моята нежна душа . получих .Изпратих. Получих. Изпратих. Ами не ме кефи нещо , нито се обсъжда , нито някаква топлота усещам .... така че в скоро време ще се разлюбваме със сайта .  Laughing
Виж целия пост
# 247
Нарче, и аз ще ти пращам онези двечките, но в четвъртък  Hug
За Предай нататък си права... не е като в нашата Сладкарничка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 248
Мижче , лелееее , затрупахте ме с книжки , така не знам от коя да почна , ще тегля чоп явно  Hug
А за предай нататък , ами не е моя тип , вярно че много книжки може да се вземат за четене и то от най - новите , но ми е суховато и лишено от всякакви емоции , а аз така не мога . Но всеки си знае де , има хора от години там и се познават май и срещи си правят , въпреки че не обсъждат книгите там което ми е страшно чудно и странно . Карай де , казах си мнението   Laughing
Виж целия пост
# 249
Нели да са ти живи и здрави и на теб именниците  Hug Heart Eyes

Олее какъв вятър има тук, замръзнаха ми ушите докато отида до пощата  Confused Нарче малък, как малък бе ти си за бой  Crossing Arms

Не мога да не се похваля какво ми е пратила нашата хубостница Нарчето  Heart Eyes Имам един страхотен мекичък шал, които в това време определено ще нося  Blush един много красив свещник и една фигурна, която изобразява моята зодия козирог  Crazy и понеже Нарчето иска дупето ми да расте та като ида да и се карам в Бургас да ме види от далеч ми е пратила и не един, а цели 2 шоколада Shocked Другарче няма пък да ги ям сега тия шоколади, ще си ги запазя на ПМС  Mr. Green
Виж целия пост
# 250
Чесит Йордановден, момичета.
Честит имен ден на всички празнуващи днес, както и на вашите близки и роднини.

Дев, Деси, Петя, Нели - желая здраве на вашите близки, нека да бъдат ваша опора и подкрепа в живота.  Hug  bouquet

Миж, видях от темата за новите книжки, че вече си намерила първата книга на Томас Енгер. Бях я приготвила за теб и само чаках да ми пишеш, за да я пратя веднага. Вече е излязла и втората книга от поредицата за криминалния репортер Хенинг Юл.
Скрит текст:
Аз все още не съм си я взела, но смятам да го направя.
Ще се радвам, след като я прочетеш, да споделиш мнение.  Hug
Виж целия пост
# 251
Другарче Лофче, радвам се че ти харесва всичко . Шала е много мекичък , като го видях в магазина си викам не може да не ти го взема да ти топли , като знам как духа в твоя град . Свещника да си го ползвате с мъжо като му правиш интимни вечери . И да си хапвате шоколадчетата . Гушкам те много и ти благодаря и за твоя подарък отправен към мен . Смърфчо ми е на работа до лаптопа и си го гледам всеки ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 252
Нарче, нали видя за книгите, че ти писах,че ги искам Embarassed Когато ти е удобно.
Виж целия пост
# 253
Е, Лофче, без снимки не може  Naughty
Искаме да видим шала и другите нещица  Grinning Браво на Нара, умее да радва тя  Heart Eyes

Нади, вярно, че бяхме говорили, но нали все нещо отлагах, все ми бяха книги със срок на главата, после ми беше неудобно да ти пиша  Embarassed  Както и да е, видях я книгата в темата за размяна и така ...  Hug
Видях, че има и втора издадена, но първо да видя как ще ми "понесе" първата, пък ще я мисля втората. На теб "Мнима смърт" ти беше харесала, нали?  Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Момичета Миж и Нади,  аз имам Фантомна болка и мога да ви я пратя за четене.  Peace  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия