Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 914
  • 703
# 300
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet! Да са живи и здрави!



И аз си имам именници - Калоян и племенницата Ивета, та да почерпя:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 301
Добро утро   love001

Другарче Нарче, хич не се наспах но съм тук  Peace Чака ме учене и няма как  Sad Лека работа на теб  Hug

Честит Имен Ден на всички празнуващи, предполагам ще са много днес  Hug

Честити ви именници Мариета и Слив, да са ви живи и здрави  Hug

Ихааа Точ тоя пъзел ми изглеждаше мисия невъзможна, но явно ти си машина  Heart Eyes

Виж целия пост
# 302
Честит имен ден на всички празнуващи ! Да им е свято името и много щастие да имат в живота си !   bouquet

Мерси , другарче Лофче , след мъничко потеглям , дано днес да ми е по - спокойно , ама не вярвам . Нищо де , рАБОТА ДА ИМА , ДА МИНАВА БЪРЗО ВРЕМЕТО .  Whistling   Hug
Виж целия пост
# 303
Добро утро и от мен!
 Честит празник на празнуващите, всичко най-добро  Peace

Едвам станах! Легнах в 1, станах преди 15 мин. Четох Филипката, стигнах до 7%, исках още ама .. няма. Днес ще имам най-интересния час в университета, ще обсъждаме "Степния вълк"  Heart Eyes
Ех, дано само успея да се посъбудя докато стигна до там  Peace

Хубав и успеше ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 304
ДУ Hug
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес,да са живи и здрави!
Сливче, да ти е жив и здрав ММ и много да се слушкате!
Мариета, да ти е живо и здраво детенце и да има много успехи! Също и племенничката да ви е жива и здрава!
Весел празник на всички празнуващи!
А на останалите приятен ден!
Виж целия пост
# 305
ДУ  smile3507
Честит празник на днешните именници!!!  Hug Да са ви живи и здрави!!!  Grinning

Скай, виждам че питаш за Предай нататък...
Трябва да се регистрираш и да бъдеш одобрена. Не всеки бива одобряван. След това трябва да пуснеш свои книги - предпочитат се нови заглавия - и можеш да се записваш за книги, които искаш да прочетеш. Но най-добре прочети условията, всичко е обяснено  Hug
Оттам прочетох доста интересни книги, но като цяло както и Нара беше казала няма общуване, липсва личният елемент - всичко е "Получих" - "Изпратих". Което от една страна не е лошо, но не е моето общуване.
Затова и никога не съм изпитвала желание да отида на среща, организирана оттам  Simple Smile

А "Моята орис" не е моя книга. Прочела съм я и съм я пуснала на следващата в списъка.

Дургарче Лофче , наспинка ли се ? Да правя ли кафе ?  Hug

А "другарче Мижче наспинка ли се? Искаш ли кафенце?" няма ...   Crossing Arms
Нищо .. нищо ...  Cry Cry Cry
 Hug
Виж целия пост
# 306
Другарче Мижче , искаш ли едно кафенце и ти ?   bouquet  Много те обичам и ти си ми една огромна слабост , която искам отново да видя и да си говорим ...говорим ... както на Хепи  Hug

Имам 3 автобуса ......даммммм ..... яко да е дупето днес , работа да искам  Joy
Виж целия пост
# 307
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Честит имен ден на мъжа на Сливчето и близките ма Мариетка, както и на всички останали именници в темичката!   bouquet Да са живи и здрави, и да им се повтаря името!  Grinning

Искам да ви помоля отново - която от вас има регистрация в MB - моля да провери дали ги има книгите от трилогията за мравките на Бернар Вебер. Търся 2-рата и 3-тата: "Денят на мравките" и "Революцията на мравките". Praynig

На всички - хубав ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 308
Другарче Мижче , искаш ли едно кафенце и ти ?   bouquet  Много те обичам и ти си ми една огромна слабост , която искам отново да видя и да си говорим ...говорим ... както на Хепи  Hug

Искамммм кафенцеее!!!!  Даже вече си го пия Mr. Green
Знам другото, миличка. И аз си те обичам  Heart Eyes Само се шегувах  Hug
Ще си се срещнем пак в Хепито с теб и с Авлига  Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
Добро утро!

Наспах се и си починах от пантерата  Mr. Green Радвам се, че ви харесва.

И днес честит празник!!! Нека Св. Йоан Кръстител ни закриля! Честит имен ден на именниците - М на Слив, Калоян и племенница на Мариет. Други?  Hug  bouquet
Аз пък имам да черпя за свекървище  Mr. Green Да ми е жива и здрава. Няма как да не я уважавам тази жена - благодарение на нея имам ММ  Heart Eyes
Хайде да почерпя Flutter
Скрит текст:




Лофче, машина съм явно. И аз не вярвах, че ще го подредя бързо  Crazy

Ще си се срещнем пак в Хепито с теб и с Авлига  Heart Eyes
И аз го знам ХепитУ деЙ  Crossing Arms
Виж целия пост
# 310
ДУ kaffeetrmker_2

Честит Ивановден!

Слив, Мариетка, да са ви живи и здрави скъпите хора и много да ви радват!

Точ, поздрави и за свекърва ти. С пожелания съвсем малко да те ядосва. Wink

Пъзелът е много красив. Обичам хищници, особено големи котета като пантери, тигри и лъвове. Heart Eyes

Като си изпия кафето трябва да се обличам и гримирам и изчезвам. Малко по задачки днес, после приятната част до библиотеката.

Приятен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 311
Привет!
Много студ и тракащи зъби от Дунавската равнина... Mr. Green

Мариета,Слив,честити ви именици!
Да са много  здрави   bouquet

Точи,честит празник и на твоето свеки!
Да се уважавате и взаимно дълги години.
Пъзелът видях,разкош е  Heart Eyes

Ох,не се стърпях като чух свекървище,дано никой не попада на  такова Джеврие... hahaha
Скрит текст:

Мижи,събуди се..събуди се... Wink Hug

Виж целия пост
# 312
Привет милички  Hug

Честит имен ден ,на всички именици да си носят името с здраве още дълги,дълги години   bouquet

Аз допивам кафето и събирам сили ,да изляза навън ще си правя очила.Вчера минах през бибиотеката нямаше нищо интересно намерих си само 18% сиво ще я започвам тези дни.

На вас желая прекрасен ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 313
Точ,да ти е жива и здрава!
Дев,таз героиня от Листопад ли беше? newsm78
Виж целия пост
# 314

Дев,таз героиня от Листопад ли беше? newsm78
Точно тя Слив,злото бабе свекървище... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия