Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Играта за размяна на подаръци-книги включва съставяне на списък с желани заглавия, теглене на жребий между участниците и изпращане на книга като изненада. Важно е да се спазват следните правила: ограничение на стойността на книгата, участие само от хора в чужбина, включване на картичка и възможност за добавяне на дребен сувенир и шоколад. Играта се провежда два пъти годишно - веднъж през зимата и веднъж през лятото. Играта включва създаване на списък с желани заглавия, теглене на жребий сред участниците и изпращане на книга като изненада. Участниците трябва да следват правилата и да се представят в темата, за да участват в играта.
-
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
-
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
-
Какви са впечатленията от книгата „Светлина между два океана“?
-
Какви са мненията за филма "Осиротяло" и книгите на Стивън Кинг?
.
Дали няма нужда лекар да види крачето ?
Време беше, тази зима не бях падала. Като изключим срамът, глезенът ме боли и ми е криво и то доста...сега лежа и се надявам утре да е по-добре, че не ми се остава без четиво. Оплаках се, извинявам се за което.
верно че пише жена в ляво , ама ..... не знам да вярвам ли .... ?
Много ми е студено , искам вкъщи с книжка в ръка и Аричка до мен