Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са правилата и как се играе играта за размяна на подаръци-книги?
Играта за размяна на подаръци-книги включва съставяне на списък с желани заглавия, теглене на жребий между участниците и изпращане на книга като изненада. Важно е да се спазват следните правила: ограничение на стойността на книгата, участие само от хора в чужбина, включване на картичка и възможност за добавяне на дребен сувенир и шоколад. Играта се провежда два пъти годишно - веднъж през зимата и веднъж през лятото. Играта включва създаване на списък с желани заглавия, теглене на жребий сред участниците и изпращане на книга като изненада. Участниците трябва да следват правилата и да се представят в темата, за да участват в играта.
-
Какви са изискванията за участие в играта за размяна на подаръци-книги?
-
Какви са мненията за книгата „Харем“ на Колин Фалконър?
-
Какви са впечатленията от книгата „Светлина между два океана“?
-
Какви са мненията за филма "Осиротяло" и книгите на Стивън Кинг?
Ех, значи! Жалко, че ги няма. Третата книга е издадена през декември 2014 и може човек да си я купи, но 2-рата откъде...
Най-много ми харесва хотела в Обзор. Страхотен просто!
Шегувам се , ходете , че и по наблизичко идвайте лятото да си пием биричката заедно
аааа и от Гането чакам , малеееее

Нарче, мислех днес да прибягам до пощата и да ти пусна книгите, но много студено и реших, че е по-добре да е утре, както бях решила . Хем ще мога да получа две за мен
.
.
, черпя всички, че да си го изпием заедно. Ще постоя тук, докато си го изпия моето.
Но си тръгнах, да не я притеснявам да рови и заради мен. И се прибирам, и-хоп, бележка в кутията. Вени, може би е твоето пакетче. Утре ще го взема вече, но ето че ако бях останала, днес щях пак да съм с нови книги.