Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 919
  • 703
# 375
Деси, практика не очаквай, поне от Софийския.  Ние ходихме в различни институции, уж да ни обясняват за какво иде реч там и да ни предложат стаж, но всъщност накрая аз избрах моя стаж да е един семестър в Асоциация Анимус, а втория семестър в Софийски затвор.
Анимус беше под всякаква критика, бяхме хората за всичко там. Само с една соц.работничка имахме приказка и тя се стараеше да ни обяснява повече неща.
В затвора, неочаквано за мен, беше невероятно - попаднахме на уникално добър човек, който ни обясняваше и ни даваше да вършим повече неща, изготвяхме оценки на риска на затворници, пишехме доклади и се чувствахме по съвсем различен начин. Много съм доволна  Peace
 
А за реализация, какво да ти кажа - ако си достатъчно упорита и нахална, може би ще успееш. Аз не съм, затова и не се реализирах в тази сфера  Peace
Виж целия пост
# 376
Социална педагогика ми е една от желаните специалности, ако отново се реша да уча. Ама първо нека си завърша магистратурата, а и няма да ви казвам какъв специалист ще съм ако запиша и това  Mr. Green

Момичета стискайте палци, че ми предстои много важно обаждане и имам нужда от подкрепа, че треперя от нерви  ooooh!
Виж целия пост
# 377
Мери, снощи в 2:48ч. /след полунощ/ приключих с "Когато съдбите се преплитат", благодаря ти за избора, книгата не може да се опише, трябва да се прочете и усети. Поплаках си, около 10 пъти исках да отгърна последната страница и да прочета финала, на се стърпях. Книгата не е от най-леките.
Ех, Деси, така се радвам, че книжката ти е харесала, макар и да не е била лека Sad  Hug


Честит празник на всички празнуващи   bouquet

Лофче, стискам мойте палци  Peace Hug

Така ми се спи  Tired
Виж целия пост
# 378
Кви са тия Анонимни сега?  ooooh!
Уф, този форум става все по-неприятно място
Виж целия пост
# 379
Момичета стискайте палци, че ми предстои много важно обаждане и имам нужда от подкрепа, че треперя от нерви  ooooh!

 Стискам силно, Лофче и те прегръщам даже! Hug

Мижжж, дай една ягодкаWink
Виж целия пост
# 380
Вени, с теб сме 1/2 колежки. Wink
Включвам се набързо, че от телефон тук не може да се пише.
Като се приберa, ще пиша повече.
Виж целия пост
# 381
Вени, с теб 1/2 колежки. Wink
По историческите книги или по образование  hahaha Hug!

Лофче, дръж фронта и не се шашкай, успех  Sunglasses.
Виж целия пост
# 382
Мижжж, дай една ягодкаWink

С удоволствие, Нели  Hug Hug Hug
Лофче, и аз стискам палци!!!
Виж целия пост
# 383
Здравейте, прекрасни!

Честит имен ден на всички празнуващи днес!



Пете, какво те полазиха сега теб мравките?  Mr. Green

Нели, не съм сигурна, че ще ти хареса книжката. Дали не бъркам?  newsm78

Цвети, аз като охлюв след останалите, ама да си кажа - Другата Болейн - супер избор!

Рейнче - специални  Hug

Слив, как е Саске, моят приятел?  Wink И ние си обичаме Албената, както може би се знае из будоарите.

Вчера бях до Столична библиотека да си върна едни книги, уж набързо, уж за малко и гледайте с какво излязох, взех го "за майка ми"  Mr. Green :

1.Покани ме да вляза
2.Зад кулисите на музея
3.Трилогия Бьорндал
4.Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна
5.Бялата кралица
6.Хроника на една предизвестена смърт
7.Любов по време на холера
8.Немезида

Мани, мани! Мисля сега да прочета 1,8, за номера 2 и 4 се колебая (мнения ? - в смисъл жизненоважни ли са ми на този етап  Mr. Green).
3, 6 и 7 ще ги чета по-нататък - определено няма да е сега.


 Hug прегръдки и за всички, всички останали!  Hug
Виж целия пост
# 384
Ух мина  Praynig Благодаря, че се отзовахте веднага. Сега ще чакам и ще се моля скоро да имам нещо хубаво с което да се похваля  Hug

Миж много си хубава  Heart Eyes Иде ми да ида до магазина за ягодиии  Hug
Виж целия пост
# 385
Ох ,задрямала съм до като чета след обед и като засънувала един мъжагааа  Mr. Green Mr. Green

Да питам аз като по-нахална няма ли да си измислим някоя игра така скоро много ми е скучно пък днес видях уникален подарък за бъдещо другарче  Mr. Green

П.С Днес бях на преглед за очила ,но и казаха че трябва да ми разширят зениците а аз съм чувала все кофти неща за разширяването .Има ли опит някой толкова ли е гадно ?
Виж целия пост
# 386
Нели, не съм сигурна, че ще ти хареса книжката. Дали не бъркам?  newsm78


 Ще видим. Ще кажа като я прочета. Но от миналата година я обикалям, вземам и връщам на рафта. Щом я търся, значи ме вика.  Grinning

Лофче, дано добрите новини да са скоро!  Hug А компот от ягоди нямате ли, да се залъжеш поне. В нас има един от малини, сега пих, голям аромат, страхотен е. Crazy

Миле, чела съм 3, 6, 7 и 3 най-много ми харесва.
Виж целия пост
# 387
Лофче другарче , огромни стиснати палци и подкрепа имаш от мен  Hug Hug Hug

Върнах се от пощата с 5 пакета  Shocked  Обичам ви много , момичета  Hug

Елинка , много мерси за книжката , утре сутринта ще я взема на работа и скришно от шефа ще си я чета , че много мрънка че не чета на четеца .  Laughing Максимално бърза ще съм и ще гледам в понеделник да ти я върна  Hug

Венииииии , много благодаря за книгата и подаръка - подкова .  Доколкото знам тя е късмет , и се радвам че точно нея ми подари , иска ми повече късмет да имам през тази година .  Hug   bouquet

Другарче Лофче , ами едно голямо благодаря че мислиш и за моето д*пе , както аз за твоето  Mr. Green  Благодаря за кафето , шоколада и за този снежко , който след малко ще закача на ключовете си .  Heart EyesГушкиии  Hug

Дееееескаааа , ела и ми кажи моля те откъде да те почна да те бия (шегичка  Heart Eyes ) Как може толкова неща да ми пратиш , та бухалчо червен , та красива според е закачалка за ключове с амурчета  Heart Eyes Имам си и свитъци , Деска , страх ме е да ги отворя , да не ги разваля , да ги чета ли , много ми гризат любопитството и мисля че другото е с пожелание , но пак ме е страх , толкова съвършено са направени. Благодаря ти от сърце за всичко . Така миличко ми стана като видях тези красиво направени неща и то специално на мен подарени  Heart Eyes

Мимеее , ела и теб да нагушам , миличката ми връща книгите и ми изпратила шоколад , бсквитиера , картичка и разделител за книжка . От сърце благодаря за всичко и знаеш , че съм насреща като ти се чете нещо  Hug Хиляди благодарности.

Накарахте ме да се почувствам уникално ценна и значима . За което искрено и от сърце благодаря .  Hug  Нямам думи , сериозно , за първи път ми се случва да искам да кажа много неща и в същото време думите да не могат да опишат начина по който се чувствам . Благодаря от сърце .
Книжките ще гледам по най - бързия начин да ги върна Ели , Вени за твоята не знам  Laughing
Ох обичам ви  Heart Eyes

Миле , всичките ги прочети , така и така си ги взела , не че аз не връщам на библиотеката непрочетени книги  Mr. Green

Мижче , с тези ягодки , ммммм със сметанка , лелеее окапах се май  Joy

Гиговче , дали са на майка книжките , ще гледам като пращам на Вени , да пратя и на теб  Wink  Тези дни ще е  Whistling   Hug
Виж целия пост
# 388
Ей ме на пак!

Напазарих дарове за разни именници  bowuu

Гани и Скарамуш да честитя и на вашите именници. Да са живи и здрави!  bouquet

Цвети  ooooh! Ужас. Дано просто да си понатъртена. Стой на дивана с компрес и чети  Hug

Нарче днес още нямах известие и честно казано не ми се рискуваше да се разхождам в студа на 4км от нас  ooooh! В петък обаче отивам на всяка цена  Peace

...както да кажем се учеше в техническите специалности... ама това е ясно - точните науки винаги са си били трудни, нищо не можеш си изсмука от пръстите....
bowuu bowuu bowuu
Почувствах се умнЪ  Mr. Green А освен техническите дипломИ, си имам и една икономическа, и една педагогическа  ooooh! Embarassed

Единственият турски сериал, който съм гледала е Листопад. Май всички у дома го гледахме, кой с повече, кой с по-малко интерес. Друг никой не ми е привлякъл така вниманието. Ама и аз ги подминавам като бърз влак малка гара  Rolling Eyes

Лофче стискааааам  Peace Praynig Hug Hug Hug

Миле като обичате Албена, да вземете да спрете тук там по Хемус лятото  Whistling Hug

Лоренка браво на теб  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
П.С Днес бях на преглед за очила ,но и казаха че трябва да ми разширят зениците а аз съм чувала все кофти неща за разширяването .Има ли опит някой толкова ли е гадно ?

Лоренка тъкмо преди малко се чух с кумата ми и тя се връщаше от същата процедура. Оплака се, че хич не вижда днес  Tired Но при нея е беше задължително да я мине тази процедура заради бременност  Peace

Нели хич не обичам компоти, виж сладка обичам  Heart Eyes

Ах другарче Нарче бързи са тия от пощата  Peace Снежко трябваше да е при теб заедно с онова пакетче, амааа го забравих извън кутията  Blush

Така отивам да спретна една бърза вечеря за ММ и гледайте да не изпишете света  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия