Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 919
  • 703
# 390
За късмет е, Нарче, това ти пожелавам през новата година  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 391
Ох толкова много сте писали, че забравих какво щях да казвам, ама ooooh!
Ако пропусна нещо или някого, да ме извинява Hug

Първо Точи, свекито да ти е жива и здрава и много да се разбирате  bouquet

Скарамуши, да ти е живо и здраво братчето  bouquet И моето е именик Peace

На другите честитих сутринта.

Нари, страхотни подаръчета са ти спретнали тези девойки Hug, ще ти пратя адрес след малко, но изчакай да се отвърне времето, не ходи в най-големия студ Peace

Днес ни пратиха снимките от банкета, мога по късно да ви покажа...

Тук е ужасен цепенак и отново няма вода, защото има авария и аз съм бясна, защото казаха че щяло да има чаак утре вечер, но не било сигурно Crossing Arms #Cussing out

Накой беше паднал, май Цвети, да се оправя Peace

Лофче, нищо че мина разговора, стискам палци после да се похвалиш с нещо хубаво Praynig

Изоставям ви за малко.
Виж целия пост
# 392
Здравейте отново.
Първо да честитя на всички празнуващи днес, на всички ваши именници. Нека бъдат здрави и щастливи.

Гане, честит имен ден на твоя баща и на твоята сестричка. Нямаше нужда да се притесняваш толкова за книгата. Напротив, аз съм ти задължена.

Вени, откъм исторически книги сме направо колежки  Laughing, макар че напоследък се излагам  Blush, толкова бавно чета, още съм на "Време разделно", въпреки че за мен е удоволствие всяка прочетена страница от нея и не бързам да я прочета.
Отделно имах предвид за образованието и по- специално за юридическите дисциплини, които спомена, че си изучавала. Аз не съм учила, обаче, "Социална педагогика" и затова написах, че сме половин колеги.  Hug Hug
Цвети, ако трябва посети лекар за твое успокоение.
Виж целия пост
# 393
Добра вечер!
Много благодаря за пожеланията за ММ!Да ми е здрав,това е най-важното.
Цвети,дано бързо мине твоята болка.И аз трудно ходя на леда,ама горе-долу запомних къде са най-ледените участъци и ги заобикалям.Отделно си купих и едни много добри зимни обувки на марката Мерел от немския амазон,които имат перфектен грайфер.Иначе онзи ден се изтарикатих с ботуши на ток,та ми беше напрегнато ooooh!
Лоренка,аз веднъж бях на очен и ми разширяваха зениците.Не е кой знае колко страшно.Бързо минава,ама нищо не виждаш.
Какво още newsm78
За хотелите няма да пиша,защото подозирам,че ще се разгори ненужен спор.Всеки си има вкус и предпочитания.По принцип съм почитател на Грифид веригата.Имат хотели на Златни пясъци.Последните три години ходим на Албена заради компанията с която сме и децата,които водим с нас.Те са наш основен фактор за определяне на хотел и място за почивка.
Ако бяхме само аз и ММ можем спокойно да почиваме и на РИУ палатка бей с няколко пакета солети и пак ще ни добре.
И днес,какво се случи при мен.Освен че групата ми въшляса яко,вече е и ошаркана.Имам първото дете с варицела от този випуск.Което означава,че от тук натам ще се ошаркат всички деца.
Миле,Саске е в много добро разположение на духа.Има си плюшена играчка,с която да засища сексуалните си мераци,отделно ме дебне като го пуснем да играе,той ме следи да седна на земята и започва да се катери по мен и да ме душка.Много е благ.Пораснал и смело мога да кажа много послушен.Не гризе кабели,т.е.ние си го и следим.Не го оставяме да се разхожда без надзор.
Лофче,стискам палци,макар,че съм изпуснала твоя пост.Но се надявам всичко да е както трябва.
Виж целия пост
# 394
И аз ви изчетох, голямо постижение Crazy! Благодаря на всички за милите пожелания за моите деца Hug.
Почвам, ма до кога ще стигна - нинам  newsm78...
Първо Гани и Точковата свеки - живи и здрави да са близките!
После Цвети - как е крачето? Да иде на лекар утре, да не е пукнато или изместено.
Как е Калин Тони, намаля ли кашлицата?
Гигич, и при нас дърво - като мумии ходим опаковани по улиците - към минус 10 е в момента ooooh!. Ма много гадно така без вода, внасяй лед да топиш  Laughing
Лофче, и аз стискам, да се похвалиш после Praynig.
Нара, как само звучиш, то няма и как да е другояче де, с толкова мили изненади Heart Eyes!
Миж, ма много си Убава, искам и аз ягоди пък, обаче и едни цени им видОх, тц, да си ги държат Crossing Arms. Аз ще чакам от нашата градина напролет.
Лоренка, кАжи кво ти прави мъжагата насън Whistling
Миле, и аз те гушкам, както и Вени, Сливка, Деси, Нели, Рейнчето, Елинка, Скарамушчето, Нади, Гани, Пететата, Мариите, Мариша, Девичката Hug Heart Eyes Hug...оле, само да не изтърва някого...

Ето какво забравих - Лоренка, за разширяването на зениците  - гадно е първия час-два, после постепенно зрението се фокусира. Покрай малкия минаваме и ние на профилактични, та знам. Но прегледът на разширени зеници дава най-ясната оценка на състоянието на зрението, така че щом се налага го направи Peace. Само според мен не може да се шофира и да четеш, но пак казвам - до вечерта зрението се нормализира.

Слив, ти варицела карала ли си Mr. Green?
Виж целия пост
# 395
Мариетка  Hug

Между другото аз не съм се шарила , преди няколко години едно съседче малко се шари и майката се бъзикаше ако искам да отида в тях на гости , така и не отидох и ме е страх , че на дърти години ще я карам  Embarassed

Отивам да спя , едвам стоя . смятах да гледам филма по бтв за Бялата кралица , ама тц  Tired   smile3507
Виж целия пост
# 396
Сливче, така се смях със Саске и плюшената играчка Joy По този повод се сетих и за кучето на Саманта от Сексът и градът(филма) дето засищаше щенията си в/у всичко което докопа Laughing

Аз турски сериал не съм гледала нито един и не мисля че някога ще гледам.

Мариетка, то и лед няма Rolling Eyes

Зори не се е разписвала скоро, тя прибра ли се вече newsm78

Нарче, добре че ме сети за филма, че искам да го гледам Peace Като се появи детенце и ти ще се ошариш Rolling Eyes А ти си почивай Peace

Приятна вечер ви пожелавам Hug
Виж целия пост
# 397
Ох,Гигич,ама той има и малък плюшен заек,за който да мисли по-натам,че му е дете.
Освен това хванах моят синковец,че е снимал Саске на таблета,как се катери върху плюшената играчка.
Това не е ли вече извратено Sad
А и друго-синът ми вчера заяви че:
Скрит текст:
Вече знаел какво значи думата"люзбийка".Ние с баща му гледахме като онемели.И като започнах да се смея.Не мога да се спра.Той човека-баща му де,му обясни,че не се казва "люзбийка",а еди как си...така и питам го аз,какво означава,а той гордо-това е жена-гей.Просто нямам думи.Добре че поне казва детето,а не се излага с неправилно произношение на новите думи Whistling
Да,сега  прочетох Мариет.
Изкарала съм варицелата като дете.Предишният ми випуск се ошарка целия,включително и детето.
Обаче миналата година,зет ми,който е над 40...изкара шарката много тежко.В инфекциозно беше.Ама то,защото децата на сестра ми късно се разболяха и той покрай тях.
Виж целия пост
# 398
Здравейте на всички!

Честит празник на всички именници! Да са здрави и щастливи и името ви само с добро да се споменава!  Hug

Нара, моля те, не се притеснявай за книгата, чети си я спокойно. Не е много лека историята, но пък си заслужава. И аз не съм карала никакви шарки.  Sad

Цвети, бързо да се оправя крачето.

Лофче, дано разговорът да е бил ползотворен и да ти донесе добри новини!

Отивам да се запознавам с любимеца на Нара - Мюсо. Чета "Повикът на ангела".  Hug Hug

Лека вечер.  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 399
По този повод се сетих и за кучето на Саманта от Сексът и градът(филма) дето засищаше щенията си в/у всичко което докопа Laughing

Тя нали затова Саманта си го беше харесала и го осинови  Laughing

Зори, Кабошар, Кости.... много хора не са писали скоро  Rolling Eyes

Хубава вечер и от мен и наздраве с червено винце  Wine Glass
Виж целия пост
# 400
Да Мижик, голям смях беше с това куче, наистина е като Саманта Joy
Най се смях като намери, ама в сериала де, белият косъм там долу Joy, много се беше отчаяла че и онова остарява Joy
Извинете за отклонението, ама понеже ми е слабост този сериал и затова, пък и като не съм запозната с навиците на Джамиле и Ферхунде Laughing Не ме питайте отде знам имената им, като ходим с мама на каланетика и там жената дето води пуска за фон Джамиле и някой път така се зазяпва че ни забравя в трудна поза да се мъчим Crossing Arms Joy Затова и ходя по често на зумба Wink Grinning

Наздраве Мижик, аз приключих с червеното вино, вече се сгрях Crazy

Сливче, това с детето заек ме довърши Joy Joy Joy
И другото с люзбийката Joy, а така обяснете му на детето как се казва и какво означава, дан се чуди и да е просветено Laughing

Шарка, въшки, Сливче ти си като на фронта бе жено Joy

Виж целия пост
# 401

Слив, само моята приятелка Ивет от твоята група да не се ошарка накрая, защото ще трябва да ни идва на гости в службата и да си рисуваме заедно...  hahaha

Нели, още веднъж ти благодаря! Hug Надявам се, да не се чувстваш огорчена или нещо такова, затова че се получи след празниците... Наистина не знам защо така се забави и изобщо - кофти стечение на обстоятелствата, за което съжалявам. Следколедните подаръци са най-сладки!
Виж целия пост
# 402
Що бе, Нарче, то си е гот Whistling...казвам го като ошарвана два пъти, да, два, втория на дърти години bowuu...
Виж целия пост
# 403
Скарамуш, няма тя е била болна от шарка в ясла.
Виж целия пост
# 404
Шарките след 22 години са гадна работа  Mr. Green Дано, който не ги е минавал, да не му се случват изобщо!  Hug
За социалната педагогика - това беше моето първо желание  ooooh! На млади години, така де, бях по-зелена от сегашните си зрели 22  Mr. Green и 10 години съм работила по специалността си. С 4 различни целеви групи, но няма да казвам къде съм работила, че ме разпознаха веднага....  Flutter Не че нещо, но се чувствам по-комфортно, когато и двете страни са "на светло". Не намерих смисъл да остана на нито едно от местата. Много тежка работа е това, зле платена - та по-често работят мърльовци там... и става съвсем зажмоцано  Sad Бориш се срещу вятърни мелници. Изпокарвах се на повечето места с повечето си колеги, бях "лошата" щото работех много. и с целевите групи проблеми, и с колегите - кофти... не се издържа така дълго, та прегорях и аз.после  5 години бях счетка. Голям кеф. Не се карам с никой - не ми дреме, за всичко си има закони, има си длъжностни характеристики. И най-важното - в 17 ч. забравям за всичката си работа!
питайте ме сега с кой акъл съм станала социален работник едно време.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия