Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 913
  • 703
# 510
Bubbly . . . , имам обеца на носа...не ме боля, всичко мина за по-малко от минута. Пробиха ми е с еднократен пластмасов пистолет и звука от щракането беше много неприятно. На 2-3 пъти ми беше паднала по време на спане...нямам никакви проблеми вече над 8 години. Имам приятелка с обеца такъв тип какъвто показваш /тя има няколко дупки на ухото имаше по едно време и на устната/, каза, че тази най-много я е боляла на хрущяла...
Виж целия пост
# 511
...
"Изворът" е една прекрасна книга, аз когато я открих бях буквално без думи от силата, с която ме фрасна в мозъка. Философска, замисляща, разсъдлива книга! Книга за мислене!  Heart Eyes

...
+1, както се казва и мен ме разби...но в никакъв случай не е някакво празноглаво филосовстване с изтъркани и клиширани фрази, а някак много мъдро достигната философия,преживяна,видяна,почуствана,истинска...накара ме да си задам много въпроси,повярвах й на тази жена (Ранд)..

Скарамуши, неприятен инцидент,но е поправимо нали или още има петна?
Виж целия пост
# 512
Авлига, да е жива и здрава порасналата ти принцеса!!!  Grinning

Бъбли, не мога да взема отношение по твоя въпрос... Аз имам само пробити уши - по две дупки на двете, но на вторите почти не нося  Blush
И татуировка обмислях преди време, но не се реших  Rolling Eyes Хем щеше да е на място, където нямаше да се вижда, но не я направих...  Rolling Eyes

Ще взема да си направя едно кафенце, че нещо усещам, че съвсем ми се придряма ....  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Ооо , Мижче , и аз спретнах кафенце да пия , и тамън извадих книжката и хоп камионче дойде  Laughing Айде пак я прибрах , тръгна камиончето и сега пак ще я извадя книгата и съм убедена , че нов клиент ще се засили да идва , закон на Мърфи  Laughing
Виж целия пост
# 514
Авлига, да ти е жива и здрава дъщерята! Много успехи и щастие занапред!

Аз утре ще се подготвям психически за излизане. Днес само до магазина слизах и не успях да измръзна.
За пиърсинга- имах преди няколко години на носа. Съвсем малка обеца, но моята непрекъснато падаше. Загубила бях не знам колко бройки, докато накрая се отказах. Дупката се беше разширила доста и не ми се занимаваше повече. Самото пробиване траеше секунди с пистолет. Иначе само на ушите си имам дупки сега. Grinning Само дето отдавна не съм слагала обеци.

Вече съм боядисана и изкъпана. Сега ще пия един горещ чай и ще си чета. Heart Eyes
Виж целия пост
# 515
Сакрамуш, не си само ти  Laughing Hug Дребните бяха размазали пепел от камината върху бежовият ни дива още първата вечер. Естествено точно тогава и водата спря  Laughing Всичко беше сивоооо, и стените, и децата, чак на тавана имаше  hahaha
Виж целия пост
# 516
Хаха, Мария, представих си го образно!  Joy Joy Joy

Скарамушче, наистина ти се е отворила много работа, но си се справила, браво! Hug

Авлига, честит рожден ден на твоето момиче, да е жива и здрава, и много да ви радва!   bouquet

Бъбли, нямам такива екстри - пиърсинги и татута (и не искам да си правя), но имам поглед върху такива, тъй като имам близки хора, които са фенове.  Wink Представям си вълнението ти.  Grinning

Как само се влачи тоя петъъъъъък..... А Венката работи много май?  newsm78 Прегръдки на всички!  Hug
Виж целия пост
# 517
Как само се влачи тоя петъъъъъък..... А Венката работи много май?  newsm78 Прегръдки на всички!  Hug
Ама вярно е! За журнайсти път от сутринта влизам с идеята да пиша нещо. Е, най-сетне успях, но вече забравих какво исках да кажа и на кого  ooooh!!

Авлига, честит празник на госпожицата! Да я слушате много, ей   bouquet!
Виж целия пост
# 518
Поне успях да ви изчета! Бъххххх!

Авлига, честит рожден ден на момиченцето ти! Желая й здраве и щастие!   bouquet

Нямам никакъв опит с този пиърсинг, имам само две ушни дупки и малки златни топченца на тях.

И аз съм горд притежател на Изворът и съм я предвидила за тази година. Който я иска, да намига.

Никой не ми поиска Момиченцето с всички дарби, явно не ви се четат такива неща.

Венка, Снежкото какво да го правя? Стелички, самолетчета, оригами, квилинг  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Mr. Green (просто ми е притеснено да не я задържам, иначе той е добре, на топло е, на тихо, на спокойно  Mr. Green )
Виж целия пост
# 519
Миле с тоя квилинг получих цвилинг Joy Joy Joy
Но в интерес на истината не знаех какво е и го гугълнах Embarassed не ми се смейте...
Виж целия пост
# 520
Миле, дръж го на топло, тихо и спокойно (тюх, прищя ми се да съм книга и да съм у теб  Joy).
На някоя среща ще ми го донесеш или пък ако някое момиче я иска за прочит, може да му я пратиш (стига да ти се занимава, разбира се  Embarassed)  Hug.

Гиговче, бе  Joy Joy Joy!
Виж целия пост
# 521
 Joy Joy Joy Joy Ами ...  Embarassed това беше най-бруталното, което можах да измисля, за да събудя Венка за отговор.

Е, може би офисният шредер също е вариант.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Превърнах се в книжен терорист.

Скрит текст:
Тази дума в днешния ден не е най-подходящата, светът полудя. Дано приключи скоро всичко, че ....  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 522
ДД  Hug

Авлига, да ти е здрава и щастлива голямата щерка!   bouquet

Миле, на мен ще ми хареса ли туй Момиченце?  Laughing Може да ти я искам догодина  Joy



Виж целия пост
# 523
Мери, ще ти хареса, като сестрици сте - и по външност, и по ум. Само не знам как си с моментните състояния на бяс  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 524
Бързо паля  Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия