Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 919
  • 703
# 450
Наричка, коя книга, пак нещо съм изтървала?

Деска , започнах "Ключът на Сара" , Елинка ми я предостави за прочит , за което много благодаря   bouquet

Елинка , кажи какво ти се чете от моите книжки направо като ти я връщам да ти изпратя и от моите  Hug
Виж целия пост
# 451
Ах Нара страхотна книжка е "Ключът на Сара"  Heart Eyes

Връщам се от пощата и не си усещам ушите и лицето  Sad Как пък стана толкова студено  ooooh!

Виж целия пост
# 452
Нели  , Hug!

И аз не смея да си подам носа вън. Вчера ми остана малко салата от обяда и я доядох днес, одеве и цигарите ми свършиха, но още събирам смелост, за да изляза  Mr. Green.
Виж целия пост
# 453
Ида, ида с нещичко ей тъй, за следобед Laughing:


Скрит текст:
Кексче с ябълки и стафиди, меко като пухче стана, ама ще го опитам чак утре сутрин  Outta Joint


То хубаво човек да се прибере по обед, излезе ми късметът, та ме взеха с кола и не мръзнах, че и тук е кучешки студ, бърррр...взех малкият от училище и първо палнах камината Grinning. А голямото магаре се прибра без шапка, гологлав, че и клин не си обул сутринта - дънките му на кокал станали. А кашля от 2-3 дни, тийнеджъри, кво да ги правиш.



Виж целия пост
# 454
Мариетка, страхотен кекс! Ммммммм.  Heart Eyes  Тийновете са така.  Wink

Лофче, в София обещават да бъде топло за твоето пристигане. Стиснати са палците да си вземеш изпитите с лекота!  Hug

Венка, ей това е, значи, гладна може да се седи, но без цигари....  Joy Хич, недей да излизаш заради цигарите в тоя студ!  Hug

Наре, на мен ми я разказаха тази книга и реших в никакъв случай да не я чета!  ooooh! Ама ти си знаеш..., за мен не е...

Нелка, благодаря ти, мила!  Hug
Виж целия пост
# 455
О Нарче наистина е много тежка книжката...ако не си чела другите от авторката ги прочети,не са толкова тежки, а иначе са много интересни историите.
Аз се наработих май,ама май само ядох квот ми падне,унищожих си всички запаси в офиса,ама ПМС кво да правиш...
И сега умувам какво да сготвя за довечера,всичко ми се яде Simple Smile и не мога да реша...
Хайде до довечера..
Виж целия пост
# 456
Мариетка , страхотно капучино а кекса изглежда божествено  Heart Eyes 

Гиговче , нямам нейни книги  Sad

Момичета , да ви се намират другите 2 книги на Татяна дъо Роне Hug
Виж целия пост
# 457
Другарче Нарче аз имам "Руско мастило", още не съм я чела но няма и скоро да стигна до нея ще ти я пратя ако искаш  Hug Heart Eyes Ти май и още една си беше харесала от моите от панаира, май "Да отвориш сърцето си" и нея мога да ти пусна  Mr. Green
Виж целия пост
# 458


Виж целия пост
# 459
Аз пак излизах и пак се върнах. Обаче тук времето поомекна, макар и късно вече, чувства се, че не  е така студено както през целия ден. Или просто аз свикнах.

Пете сърчице, ако все пак решиш някога, ще ти пратя "Ключът на Сара". Четох я, тежеше ми, страдах, но пък си струва да се прочете историята. Ама накрая пак ми дойде захаросана една част.

 Други книги от авторката нямам.

Мариетко, кексът ти е не-ве-ро-я-тен. Heart Eyes Искаш ли да се чуем днес-утре по телефона?

Деси, да проверя ли за тази книга в нашата библиотека? Ще ходя тези дни. Имам още една камара да връщам. Онзи ден върнах само 5-6, останалите ми тежаха и ги оставих. Кажи, не ме затрудняваш.  Hug И за всичко останало те  Hug силно!

 
Виж целия пост
# 460
Добро утро момичета! Замръзваме тук ви казвам от седмица не се качва повече от -7. В момента е -12.

Снощи имах възможност да почета и четох ли четох "Колекционерът"... Като ви гледам с този "Снежен човек" как се шегувате ще взема него да метна след това.  Mr. Green

Ние оцеляхме след грипа, който ни събори по празниците, но мой дребен пак е хремав и се моля да не е пипнал нещо ново от тия гадни студове.

Не мога да насмогна с домакинската работа заради косматото бебе, но имаме напредък с ходенето до тоалетната. На ден се случва само по един инцидент.
Виж целия пост
# 461
Нели, благодаря ти, но...и ел.каталога на нашата библиотека не е в час...онзи ден като я търсих я нямаше...и ми излизаха 2 заглавия от автора..сега като проверих я има и ми излизат 9 заглавия...не е автоматично да премахва заетите книги, защото много често, когато искам някоя ми се отговаря с "в момента е заета"  newsm78 странна работа... Hug мисля да ти поискам Близначките по нататъка...

Виж целия пост
# 462
Брейййй голям студ навън , докато отида да пазаря и умрях направо , тцтц  ooooh!

Другарче Лофче , към февруари - март ще ти пиша да ми ги пратиш  Wink Ела да те гушна  Hug

Деска , коя книга търсиш ?

Пуснали са нови предложения от Сиела за другата сряда . Аз гласувах за https://www.facebook.com/329128817111388/photos/ms.c.eJw9zLkNADA … ype=1&theater Ако спечели ще си я взема , много ми хареса корицата й .  Laughing

Отивам да си спретна едни сандвичи , че съм гладна като вълк , идва ми да изям кекса на Мариетка през монитора  Laughing  Heart Eyes

После пак ще дойда  Hug

Виж целия пост
# 463
Пуснали са нови предложения от Сиела за другата сряда . Аз гласувах за https://www.facebook.com/329128817111388/photos/ms.c.eJw9zLkNADA … ype=1&theater Ако спечели ще си я взема , много ми хареса корицата й .  Laughing
Нари, онзи ден четох интересно ревю за книгата и мисля, че ще е хубава. Аз също гласувах за нея, но не знам дали ще я купя, защото съм набелязала няколко други заглавия и се опитвам уж да не  харча много пари за книги  Embarassed при положение, че имам мои непрочетени.
Виж целия пост
# 464
Нарче и аз нямам другите й книжки, ако Лофчето ти изпрати Руското мастило, ще се опитам да ти намеря Тайната на семейство Рей и да ти я пратя, щото тя най ми хареса Peace

Момичета, веднъж се опитах да чета една книга на Иън Макюън, която библиотекарката ми препоръча като много хубава и търсена, емиии, честно с такъв кеф я зарязах че няма накъде...Книгата беше Почивка в чужбина, пълна простотия, скука, абе...Но това е мое мнение де, просто да имате предвид ако си купувате негови книги, макар че вкус различен...

Отивам да правя пица и после пак ще ви нагледам преди филма обаче, щото почне ли, съм в друга реалност Laughing

Деси, прочетох те мила, ще чакам отзиви Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия