Мнения и отзиви за ММЦ Приморско

  • 120 654
  • 618
# 315
Аз пък се чудя от какъв зор са сложили тези климатици-ние не сме го пускали нашия изобщо....
Виж целия пост
# 316
Аз пък се чудя от какъв зор са сложили тези климатици-ние не сме го пускали нашия изобщо....

Ние си ги ползвахме, по-добре ни беше с тях.
Виж целия пост
# 317
Принципно климатика би трябвало да има и режим за "изсушаване" което е добре за помещения с висока влажност, та не става въпрос само за температура. Поне на места където сме почивали и е имало винаrи сме го пускали на такъв режим, и по морето и в Банско, а в Испания задължително са с такива режими климатиците.
Виж целия пост
# 318
Принципно климатика би трябвало да има и режим за "изсушаване" което е добре за помещения с висока влажност, та не става въпрос само за температура. Поне на места където сме почивали и е имало винаrи сме го пускали на такъв режим, и по морето и в Банско, а в Испания задължително са с такива режими климатиците.

Дааа, така е, ама.....
Виж целия пост
# 319
Хм. Даже не ми хрумна да погледна. Нищо, другия път Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Климатикът в нашето бунгало си имаше режим "изсушаване". Ние го пуснахме 2-3 пъти и все на този режим.
Виж целия пост
# 321
Климатикът в нашето бунгало си имаше режим "изсушаване". Ние го пуснахме 2-3 пъти и все на този режим.


При нас нямаше, да не говорим, че все още има и такива без климатици. В едно от бунгалата беше станао наводнение и хората се бяха изпопритеснили как ще изсушат...климатика на 30 градуса в тази жега.
Виж целия пост
# 322
В крайна сметка отзивите за вили Холидей това лято май не са много добри, дори качеството е занижено повече от миналата година.Мем ме притеснява наличието на мухъл по стаите.Някой с положителен отзив от сезон 2017г.??
Виж целия пост
# 323
Същия ми е отзива като миналата година, нямам особени забележки аз.
Виж целия пост
# 324
Същия ми е отзива като миналата година, нямам особени забележки аз.
И аз нямам забележки за вили Ропотамо, видях ранните оферти и прави забелязвам, че отстъпката миналата година беше 20% а сега е 15 % и цените са леко завишени.  Обмислям резервация в Холидей яместо Ропотамо, каква е същност разликата Холидей нямат кухненски блок , но имат хладилник което нас ни устройва. Други разлики има ли?
Виж целия пост
# 325
В Холидей леглата са единични, спални няма.А и проблема с мухъла е повече при Холидей.
Виж целия пост
# 326
В Ропотамо на нас ни беше по-удобно, отколкото в Холидей миналата година. А цените за жалост са завишени наистина. Но пак ще резервираме там.
Виж целия пост
# 327
Всъщност единствения минус е заниженото качество на храната, но това се отнася за целия комплекс, не за вилите конкретно. Дано догодина е по-свястна.
Виж целия пост
# 328
Всъщност единствения минус е заниженото качество на храната, но това се отнася за целия комплекс, не за вилите конкретно. Дано догодина е по-свястна.
Мухъл в бунгалото ви е нямало ли?Къде бяхте отседнали?Чудя се какво да правя.
Виж целия пост
# 329

Мухъл в бунгалото ви е нямало ли?Къде бяхте отседнали?Чудя се какво да правя.
Ние ходихме в края сезона - септември. Бяхме 2 семейства в 2 съседни вили Ропотамо. В нашето нито имаше мухъл, нито миришеше, но в съседното имаше и мухъл и миришеше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия