Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 142 298
  • 742
# 225
За супермаркета ли говориш? Напълно е възможно да не доставят до новия адрес на КД. "Окадо" например не доставят, много ме е яд, чудя се как ще поръчвам занапред от там  Tired...
[/quote]
Извинявам се,  става въпрос за George , с предният им адрес нямах такива проблеми , но сега незнам какво да правя , ако отбележа най- близкия адрес до този на доставчика , дали нещата ще ми пристигнат където трябва  Thinking
Виж целия пост
# 226
За супермаркета ли говориш? Напълно е възможно да не доставят до новия адрес на КД. "Окадо" например не доставят, много ме е яд, чудя се как ще поръчвам занапред от там  Tired...
Извинявам се,  става въпрос за George , с предният им адрес нямах такива проблеми , но сега незнам какво да правя , ако отбележа най- близкия адрес до този на доставчика , дали нещата ще ми пристигнат където трябва  Thinking
[/quote]
KD имат нов адрес (ако не си забелязала).
Ползват адреса на УК.
ншма проблем с техния код.
Ако не е правилен адреса няма да си получиш нещата.
Виж целия пост
# 227
KD имат нов адрес (ако не си забелязала).
Ползват адреса на УК.
ншма проблем с техния код.
Ако не е правилен адреса няма да си получиш нещата.
[/quote]
Новия адрес въвежам , но нещо нестава ,като го запаметя ми изписва грешен пощ. код и приема автоматичния който не е съвсем същия като на КД -то  ето това е автоматичния който ми запаметява
Access Self Storage15 Tottenham Lane
London, N8 9DJ
United Kingdom
Phone numbers:Mobile telephone no:
Daytime telephone no:(020) 82455445
Извинявам се ако ви досаждам , но много хубави неща съм харесала за мойта сладурка , в краен случай ако не стане ще ги поръчам до БГ, но едното сетче на Дисни не го доставя до Бги ще трябва да го прежаля  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Момичета моля ви за помощ , опитвам се да направя поръчка в Асда , но като въведа пощ. код на превозвача ми излиза автоматично някакви адреси близки до моя на превозвача , като му дам ръчно въвеждане ми изписва,  че пощ.код  е невалиден използвам услугите на KDSHOPPINUK . Ако някой знае как да въведа адреса моля да ми помогне  bouquet
За супермаркета ли говориш? Напълно е възможно да не доставят до новия адрес на КД. "Окадо" например не доставят, много ме е яд, чудя се как ще поръчвам занапред от там  Tired...

Пуснах поръчка от Асда Гросъри на адреса на Габиели. Всичко пристигна в отлично състояние. Много се радвам, че имам шанс да подновя пазаруването на перилни и други подобни от гросаритата. Заради това, че не пускат кодове, Асда ги бях отписала. Но на този превозвач цената е ниска и не усетих голяма промяна.
В тази връзка искам да благодаря на мамата, която сподели, че е пуснала поръчка от Асда. Както и на Габиели. Страхотни!
Виж целия пост
# 229
 newsm10 Габиели са супер коректни и много се радвам, че и цените им са по-добри. В началото на годината имаха и един месец с промоционални цени 1.60/кг и много добре си напазарувах тогава  Grinning
А в АСДА може да се регистрирате и тук http://www.asda.com/asda-price-guarantee сравнява ви цените от последната покупка и ако не са по-евтини дават автоматично ваучер. От последната ми поръчка ми дадоха 1.40 паунда, не че е кой знае колко, но поне покрива доставката там Simple Smile
Виж целия пост
# 230
KD имат нов адрес (ако не си забелязала).
Ползват адреса на УК.
ншма проблем с техния код.
Ако не е правилен адреса няма да си получиш нещата.
Новия адрес въвежам , но нещо нестава ,като го запаметя ми изписва грешен пощ. код и приема автоматичния който не е съвсем същия като на КД -то  ето това е автоматичния който ми запаметява
Access Self Storage15 Tottenham Lane
London, N8 9DJ
United Kingdom
Phone numbers:Mobile telephone no:
Daytime telephone no:(020) 82455445
Извинявам се ако ви досаждам , но много хубави неща съм харесала за мойта сладурка , в краен случай ако не стане ще ги поръчам до БГ, но едното сетче на Дисни не го доставя до Бги ще трябва да го прежаля  Simple Smile
[/quote]


Адресът, който ти дава е на Габиели. Аз поръчвам редовно на него Peace
Виж целия пост
# 231
KD имат нов адрес (ако не си забелязала).
Ползват адреса на УК.
ншма проблем с техния код.
Ако не е правилен адреса няма да си получиш нещата.
Новия адрес въвежам , но нещо нестава ,като го запаметя ми изписва грешен пощ. код и приема автоматичния който не е съвсем същия като на КД -то  ето това е автоматичния който ми запаметява
Access Self Storage15 Tottenham Lane
London, N8 9DJ
United Kingdom

Phone numbers:Mobile telephone no:
Daytime telephone no:(020) 82455445
Извинявам се ако ви досаждам , но много хубави неща съм харесала за мойта сладурка , в краен случай ако не стане ще ги поръчам до БГ, но едното сетче на Дисни не го доставя до Бги ще трябва да го прежаля  Simple Smile


Адресът, който ти дава е на Габиели. Аз поръчвам редовно на него Peace
[/quote]
Свързах се с КД - то  и ми обясниха как да го впиша техния адрес , но ако не стане ще поръчам с Габиели , сега видях , че и те имат офис във   Варна .Благодаря ви момичета  bouquet
 
Виж целия пост
# 232
Цитат
KD имат нов адрес (ако не си забелязала).
Ползват адреса на УК.
ншма проблем с техния код.
Ако не е правилен адреса няма да си получиш нещата.
Новия адрес въвежам , но нещо нестава ,като го запаметя ми изписва грешен пощ. код и приема автоматичния който не е съвсем същия като на КД -то  ето това е автоматичния който ми запаметява
Access Self Storage15 Tottenham Lane
London, N8 9DJ
United Kingdom

Phone numbers:Mobile telephone no:
Daytime telephone no:(020) 82455445
Извинявам се ако ви досаждам , но много хубави неща съм харесала за мойта сладурка , в краен случай ако не стане ще ги поръчам до БГ, но едното сетче на Дисни не го доставя до Бги ще трябва да го прежаля  Simple Smile


Адресът, който ти дава е на Габиели. Аз поръчвам редовно на него Peace
Свързах се с КД - то  и ми обясниха как да го впиша техния адрес , но ако не стане ще поръчам с Габиели , сега видях , че и те имат офис във   Варна .Благодаря ви момичета  bouquet
 

Адресът на КД е 1:1 с Габиели - използват тяхната база и возят с техните камиони, няма как да е различно.
Добавките на регионите в Лондон са ги пуснали да изглежда малко от малко различно Simple Smile
И само Лондон да пишеш, щом кода е верен ще го получиш при всички положения.

15 Tottenham Lane
London, N8 9DJ
United Kingdom

това е абсолютно достатъчно
Виж целия пост
# 233
Next имат безплатна доставка до България над 40 лв. до твоя адрес.
Виж целия пост
# 234
Момичета къде мога да погледна за код за tkmaxx.com newsm78 newsm78 newsm78Благодаря..
Виж целия пост
# 235
Момичета къде мога да погледна за код за tkmaxx.com newsm78 newsm78 newsm78Благодаря..

много рядко има кодове, според мен няма да намериш
Виж целия пост
# 236
Момичета с каква карта пазарувате в mandmdirect.com. newsm78 newsm78 newsm78Не съм поръчвала около 2 месеца.Днес като реших да платя не ми одобри картата.Винаги съм плащала с виза електрон на ЦКБ. .Мерси много.
Виж целия пост
# 237
Тъй като съм безсилна да се боря с неизмерната селяния на момичето, което са зае да оправя нещата на KD след като Катя временно, силно се надявам наистина да е временно, няма да организира пратките, искам да напиша тук. Първо, помолих да провери една доставка и тя пое ангажимента да ме информира какво е разбрала. След време се обадих аз, а тя ми каза, че "аа, даа" била проверила, но забравила да ми каже... Предишната доставка платих 8,15 лв за доставка от 1,950 кг. Така и не ми оправи теглото и не ме компенсира-трябвало да и докажа, че тя е сгрешила и аз не "лъжа" (това как да стане?!?). Пазарувам от повече от 6 години и не помня някой, който иска да печели от това занимание, да се е циганил така. Понеже нямам механизъм да я заставя да работи професионално, а екипът на KD заслужават моите благодарности и уважение, това беше единствения начин да изразя несъгласието си с начина и на работа (дори не знам как се казва...).
Виж целия пост
# 238
Здравейте, не знам дали тук е мястото,но ще попитам: направих поръчка в The body shop uk,платих,за което получих уведомителен СМС,че са ми дръпнали пари и после получих мейл от сайта,че има проблем с плащането newsm78 някой да е попадал в такава ситуация и как се е справил Thinking
Виж целия пост
# 239
Здравейте, не знам дали тук е мястото,но ще попитам: направих поръчка в The body shop uk,платих,за което получих уведомителен СМС,че са ми дръпнали пари и после получих мейл от сайта,че има проблем с плащането newsm78 някой да е попадал в такава ситуация и как се е справил Thinking

Когато за първи път направих поръчка от сайта и аз получих такъв мейл. Спомням си, че им написах мейл, нещо от рода на -има достатъчно пари в картата и да пробват отново. И след това не знам какво са направили, но вече нямам проблеми. Плащам и с пейпал спокойно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия