Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
# 720


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!

Искам да говорите за мен, не за вас!
Виж целия пост
# 721


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!

Искам да говорите за мен, не за вас!
Дай снимка, да видим има ли за какво да се говори...докато чакаме плочките на другия петльо.
Виж целия пост
# 722
Ама ти не си интересен...   newsm78
Виж целия пост
# 723
Минчев, баница ще ми точиш ли?
Виж целия пост
# 724
За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy
Виж целия пост
# 725
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green
Виж целия пост
# 726
Минчев, баница ще ми точиш ли?

Ще ти направя. Но да знаеш ако си обвързана айрян с нея няма да получиш.

За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy

Да, така е. Точно нея чакам. И въпреки, че знам, че един ден ще дойде само кобилата все още се надявам.
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green
Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.
Виж целия пост
# 727

Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.
Кенефи можеш ли да чистиш, а фугите? С гладенето как си... Баница не обичам, но един чистач би ми дошъл добре. Mr. Green
Виж целия пост
# 728
Вечеря даже ще ти я платим.Да е по етикет.
Виж целия пост
# 729

Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.
Кенефи можеш ли да чистиш, а фугите? С гладенето как си... Баница не обичам, но един чистач би ми дошъл добре. Mr. Green

И с кенефа и с 69 се справям отлично.
Вечеря даже ще ти я платим.Да е по етикет.
Но да е на свещи. Че съм малко грозничък и не е хубаво да ме виждате на светнати лампи.
Виж целия пост
# 730
ще ти нахлупя една качулка като тия от КК клан не се притеснявай.Грозен ама с добро сърце,като в приказките  hahaha
Виж целия пост
# 731

И с кенефа и с 69 се справям отлично
Не ставаш значи... щом мислиш, че ще спечелиш жена с 69... hahaha
Виж целия пост
# 732
ще ти нахлупя една качулка като тия от КК клан не се притеснявай.Грозен ама с добро сърце,като в приказките  hahaha

А как ще се целуваме? така с качулка ще мие трудно да ти покажа къде зимуват раците.

И с кенефа и с 69 се справям отлично
Не ставаш значи... щом мислиш, че ще спечелиш жена с 69... hahaha

А с това, че съм домакин?
Виж целия пост
# 733
Аз знам къде зимуват,целуването е за ученички. Laughing
Виж целия пост
# 734


А с това, че съм домакин?
Оф, да ти отваряме ли очите или не...Щом си дошъл да търсиш булка, пробвай се във подфорум Родители отглеждащи децата си сами...ама да не влезеш остро с много ме бива на 69  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия