Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
# 735
Много говориш, бе Минчев! Не можем да вземем думата от теб.  Crossing Arms
Научи се да мълчиш, момче, че иначе няма да можем да те оженим...   Confused
Виж целия пост
# 736
А казва ние сме били кокошарник hahahaтой да не падне по долу.
Виж целия пост
# 737
Минчев, баница ще ми точиш ли?

Ще ти направя. Но да знаеш ако си обвързана айрян с нея няма да получиш.

Скрит текст:
За такива мрънкащи какво да се говори все са недоволни и търсят идеалната на белия кон Joy

Да, така е. Точно нея чакам. И въпреки, че знам, че един ден ще дойде само кобилата все още се надявам.
Минчев,ако искахме да се караме щеше да четеш само анонимни постове  Mr. Green
Искам да се карате за мен. Нека темата на караницата бъде коя да ме изведе на вечеря. Тук само баници ме карат да правя.

Язък! Изпуснах ти айрянчето, Минчев.
Виж целия пост
# 738
 Joy Joy Joy
Минчев, самотните родители ли четеш? Набелязваш жертви?
Виж целия пост
# 739
Ето. и нагледен пример за анонимността във форума! Влизаш в някоя тема,почваш да ръсиш глупости и никой не те знае кой си и откъде си! Абе важното е майтап да става,нали Минчев?  ooooh!
Виж целия пост
# 740
О, Минчев вече го знаем кой е. 31 годишен вегетарианец, гледа 4 или 5 котки, пада си по по възрастни жени...бивш шоколадохолик...да продължавам ли? Joy Joy
Виж целия пост
# 741
О, Минчев вече го знаем кой е. 31 годишен вегетарианец, гледа 4 или 5 котки, пада си по по възрастни жени...бивш шоколадохолик...да продължавам ли? Joy Joy

Тук вече ме загуби  Crossing Arms
Виж целия пост
# 742
Бил е пристрастен към шоколад. Опатквал по половин кило на ден. Laughing
Виж целия пост
# 743
Ау, ето едно много положително качество. Може много да говори, но поне няма да изяжда шоколада на жена си.
Има, има надежда за това момче!  Peace
Виж целия пост
# 744
При така описаното мисля,че няма надежда особено в часта с котаците.Безнадеждно е момичета.
Виж целия пост
# 745

Минчев, поне мечтата ти да говорим за теб се сбъдна.
Виж целия пост
# 746
От майтап, на майтап, стават и много хубави баници, съм чувал.
Виж целия пост
# 747
Абе каква е тая инвазия от новоизлюпени  мИже в тоя форум!?
Виж целия пост
# 748
Май не са всичките новоизлюпени, но все за баници питат. Laughing
Виж целия пост
# 749
сандокан е минчев или седят в един офис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия