Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
# 315
Показателни са, освен за явлението "лицемерие", но и за това "идиотизъм". Сиреч в темата със снимка ще изблееш възхищение, после ще завиеш две теми вляво и ще обясниш "таа па, каква е дебела/космата/грозна" и ще си мислиш, че няма кой да доложи на въпросната Joy.
Виж целия пост
# 316
Показателни са, освен за явлението "лицемерие", но и за това "идиотизъм". Сиреч в темата със снимка ще изблееш възхищение, после ще завиеш две теми вляво и ще обясниш "таа па, каква е дебела/космата/грозна" и ще си мислиш, че няма кой да доложи на въпросната Joy.
Този път ми хареса много мнението на Джой.
Виж целия пост
# 317
Цяла верига идиоти сме - пускащите снимки, възхищаващите се и оплюващи едновременно и докладващите. Аз съм от първите. Crazy На вторите и третите, за щастие, не съм попадала до сега. Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Коато нещо е хубаво ,как да кажеш на черното бяло.
Виж целия пост
# 319
Не разбирам смисъла да се възхищавам на нещо, което не харесвам. Независимо дали става въпрос за лична снимка, снимка на кухнята, на погачата, на китки в саксия, на кучето, на изгледа от балкона...   33uu  Защо да го правя? Човекът иска да се похвали. Чудесно, негова воля. Със сигурност ще има 10 човека, на които обектът на снимката ще хареса НАИСТИНА, и ще си го кажат. Кому е нужно да го правя и аз? Какво носи подобно действие на всички участници? На този, който уж "харесва", на този, чиито неща "харесват"?
Обяснете ми, питам съвсем сериозно.
Като не харесваш - премълчаваш. Простичко е.
Виж целия пост
# 320
Не разбирам смисъла да се възхищавам на нещо, което не харесвам. Независимо дали става въпрос за лична снимка, снимка на кухнята, на погачата, на китки в саксия, на кучето, на изгледа от балкона...   33uu  Защо да го правя? Човекът иска да се похвали. Чудесно, негова воля. Със сигурност ще има 10 човека, на които обектът на снимката ще хареса НАИСТИНА, и ще си го кажат. Кому е нужно да го правя и аз? Какво носи подобно действие на всички участници? На този, който уж "харесва", на този, чиито неща "харесват"?
Обяснете ми, питам съвсем сериозно.
Като не харесваш - премълчаваш. Простичко е.

Понякога ти идва отвътре да похвалиш. Правила съм го в няколко ситуации. Но и аз не бих лъгала, ако нещо/някой не ме впечатли. Бих премълчала.

Предполагам, че някои го правят от куртоазия, а не от лицемерие. За мен има разлика между двете. Не зная, защото и аз съм като теб - предпочитам да си премълча.
Виж целия пост
# 321
Мен пък ми напира да си кажа  Laughing Явно съм наполовина трол.
Виж целия пост
# 322
От користни подбуди го правят. Ако похвалиш външността на една жена - печелиш я като форумски съюзник. Признаваш ѝ, че е Алфа женска.  Laughing

Освен това когато на свой ред сложиш снимка, редно е да ти върне поглаждането по козинката.

И хвалещите, и мълчащите са ми ок, неприятни са ми обсъждащите външност по други канали и тези, които вадят нечия външност като аргумент в спор (тема изневяра, коментар - а пък ти си грозна, видях те).
Виж целия пост
# 323
И хвалещите, и мълчащите са ми ок, неприятни са ми обсъждащите външност по други канали и тези, които вадят нечия външност като аргумент в спор (тема изневяра, коментар - а пък ти си грозна, видях те).
Това пък е смешно като довод. "Ти си грозна и как грозотия като теб може да прецени, че актрисата Х е грозна?" Ама това, че съм грозна не ме прави сляпа, нали?  Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 324
Е, то щом един човек си е преценил да се покаже, значи си се харесва. но много ме дразнят "детективите" мен - тези, които издирват в гугъл и във фейсбук снимки на някой, който е преценил, че не иска да се показва, или поне не конкретно на дадено място, и после размятат такива снимки като компромати на лични.
Виж целия пост
# 325
От друга страна - всяка снимка пусната тук остава в кеша на Гугъл Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Ама това, че съм грозна не ме прави сляпа, нали?  Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Не, прави те злобна, завиждаща комплексарка  Naughty То бива да си от простолюдието и да обсъждаш хай лайфа, ама вече и грозна, и от простолюдието - много нахално  Laughing
Виж целия пост
# 327
Ама това, че съм грозна не ме прави сляпа, нали?  Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Не, прави те злобна, завиждаща комплексарка  Naughty То бива да си от простолюдието и да обсъждаш хай лайфа, ама вече и грозна и от простолюдието - много нахално  Laughing
Joy Joy Joy Joy Да, грозна комплексарка, ама пак не съм сляпа Simple Smile И мога да преценя, че публичната личност Х е крокодил в лицето Simple Smile
Виж целия пост
# 328
И какво ако ми намерят снимки или знаят коя съм.Регистрирала съм се във форум за майки,нещо лошо ли е? Ако форума беше на принципа на Фейсбук всички щяхме да си знаем и кътните зъби  Laughing За това и не се крия! Дошла съм тук точно защото търся съмишленици и да разменим някой съвет с други майки ,какъв е тогава смисъла да търся анонимност.Единственото за което ми се струва приемлива тая опция е ако някой има нужда от пускане на тема от рода на "Мъжа ми ми изневерява" или " Спя с шефа"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 329
Бела ме подсети как преди имаше опция "Гост". Половината теми за изневери, тъщи, свекърви, братовчедката на стрината на съученичката ми...почваха с "Отдавна съм във форума, но не пиша с ника си, защото не искам да знаят коя съм"  Laughing Един вид, старо куче съм, не е пързалка  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия