Анонимността във форума

  • 43 880
  • 1 155
# 330
Обсъждането на знаменитости е едно на ръка.

Какво мислите обаче за казуса "много пълна жена дава съвети за здравословно хранене и отслабване"? Т.е. външността е в пряка връзка с темата и дадените съвети.
Виж целия пост
# 331
Обсъждането на знаменитости е едно на ръка.

Какво мислите обаче за казуса "много пълна жена дава съвети за здравословно хранене и отслабване"? Т.е. външността е в пряка връзка с темата и дадените съвети.


Е, ако преди това е била двойно по-пълна, пък сега е само много пълна - има шанс да й се доверим.  Laughing
Виж целия пост
# 332
негативна, ако разказва за това което на нея НЕ и е помогнало бих се зачела.Нещо от рода на "момичета,изпробвах това но ефект нямаше,по-добре помислете за нещо друго" съм ок. Но колкото и гадно да звучи ако ме съветва как трябва да се храня ,а самата тя е с наднормено тегло няма да я взема насериозно  Peace
Виж целия пост
# 333
Обсъждането на знаменитости е едно на ръка.

Какво мислите обаче за казуса "много пълна жена дава съвети за здравословно хранене и отслабване"? Т.е. външността е в пряка връзка с темата и дадените съвети.

Че тя може да ги е изпитала, а в момента да не ги спазва.

Антигона, какви са тези опции за тема като Гост в общите форуми?  Laughing Мислех, че са отпаднали много преди моето регистриране, а те имах за по-форумно млада от мен.


Виж целия пост
# 334
Обсъждането на знаменитости е едно на ръка.

Какво мислите обаче за казуса "много пълна жена дава съвети за здравословно хранене и отслабване"? Т.е. външността е в пряка връзка с темата и дадените съвети.


Най-фрапиращото за мен беше когато доста грозни женици обсъждат поредната миска и се възмущаваха, тя колко е зловеща. Но тя знаменитост и е друго...
Виж целия пост
# 335
Не съм използвала явно правилните времена  Laughing Определено не съм била тук когато опция "Гост" все още беше в сила.
Виж целия пост
# 336
Не съм използвала явно правилните времена  Laughing Определено не съм била тук когато опция "Гост" все още беше в сила.

Още един опит? Wink
Виж целия пост
# 337
Не съм използвала явно правилните времена  Laughing Определено не съм била тук когато опция "Гост" все още беше в сила.

Още един опит? Wink


Помогни ми.

П.П: ...когато е била още в сила?
Виж целия пост
# 338
"е била в сила"
Виж целия пост
# 339
Не съм използвала явно правилните времена  Laughing Определено не съм била тук когато опция "Гост" все още беше в сила.

Още един опит? Wink


Помогни ми.

За теб - винаги. Simple Smile "Определено не съм била тук, когато опция "Гост" все още е била в сила".

Докато публикувам ...
Виж целия пост
# 340
Корделия, благодаря   bouquet

Бубанка, и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 341
а аз минах анонимно, така ли  Crossing Arms
Виж целия пост
# 342
И понеже bubanka  е джедай и владее силата ,мисля да и се доверя  Laughing
Виж целия пост
# 343
... тези, които вадят нечия външност като аргумент в спор (тема изневяра, коментар - а пък ти си грозна, видях те).
На мен този аргумент са ми го вадили потребителки, които съм смятала за нормални и даже готини. Свикнах и не ме изненадва вече- щом им напира да ми обяснят, че съм грозна, няма да ги спирам я Laughing.
Виж целия пост
# 344
... тези, които вадят нечия външност като аргумент в спор (тема изневяра, коментар - а пък ти си грозна, видях те).
На мен този аргумент са ми го вадили потребителки, които съм смятала за нормални и даже готини. Свикнах и не ме изненадва вече- щом им напира да ми обяснят, че съм грозна, няма да ги спирам я Laughing.

И какво се очаква от мен,когато някой ми каже "ти си грозна,виждам ти снимката"? Аз да се съглася с нейните доводи и да кажа "о,да щом аз съм грозна,то ти си права тогава"?  ooooh! малко на безсилие ми избиват такива аргументи,особено казани под покривалото на анонимността!
 П.С Леле, това последното колко поетично излезе  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия