Анонимността във форума

  • 43 894
  • 1 155
# 375
Може да се разделим на два подвида-крокодил и глиган в анцуг.Аз съм от крокодилите.И напоследък рязко ми е побеляла косата,днес го установих!Имам косми на ръцете,понякога на краката,и по големия пръст на караката Flutter
Виж целия пост
# 376
Докато не си завъдила трета вежда под носа не пееш в хора!
Виж целия пост
# 377
Аз искам да съм глиган в анцуг! Имам и прилики с въпросния вид  Flutter
Виж целия пост
# 378
Пък аз съм принцеса Каролина  Laughing
Виж целия пост
# 379
Цонна, благодаря Душа, но не си прави усилието, аз които трябва съм видяла от форума  Grinning
Виж целия пост
# 380
Цонна, благодаря Душа, но не си прави усилието, аз които трябва съм видяла от форума  Grinning
Пусни и на нас да видим.
Виж целия пост
# 381
Цонна, благодаря Душа, но не си прави усилието, аз които трябва съм видяла от форума  Grinning

Ние пък много искахме теб да видим  newsm03
Виж целия пост
# 382
Цонна, благодаря Душа, но не си прави усилието, аз които трябва съм видяла от форума  Grinning

Ние пък много искахме теб да видим  newsm03

Много искате пък  newsm03
Виж целия пост
# 383
Йеа!  superuu Скоро не бяхме подхващали бездънната тема за форумната хубост... Crazy
Виж целия пост
# 384
Може да се разделим на два подвида-крокодил и глиган в анцуг.Аз съм от крокодилите.И напоследък рязко ми е побеляла косата,днес го установих!Имам косми на ръцете,понякога на краката,и по големия пръст на караката Flutter
Тцъ, саморазделянето не е интересно. Ще си изберем оценител и той ще пусне тема. Мадам например Grinning.
Виж целия пост
# 385
Вярно ли повечето сте вечно в топ-форма?Аз пък рядко съм като от списание.Мразя да се скубя постоянно,не мога да се гримирам,не обичам много да се лакирам.С висок ръст съм и с гигантски ръчуни,затова мразя лаковете.Мразя да кисна по фризьори,козметик пък не съм посещавала години,неща да ме стържат с какви ли не помади и телове.Обичам да си купувам дрехи и обувки,не обичам да се издокарвам обаче,имам купища необличани неща.Напоследък опитах да вирея в КМ,ама не е за мене там Mr. Green
Виж харесам ли нещо,не ме свърта докато не си го купя.
Виж целия пост
# 386
Ти какво се изкара бе, жена  hahaha

П.П: Тук запетайката къде е?  Laughing
Виж целия пост
# 387
Вярно ли повечето сте вечно в топ-форма?
Глупости. Поддържам тезата, че не е нужно аз да съм красива за да оценя дали друга жена е красива. Дали е умна. Дали е поддържана. И прочие.
Виж целия пост
# 388
joy_r, моля, моля...! Аз кога съм те наричала Грозна? Напротив...  Grinning

Виж целия пост
# 389
Рибозом, ти си само за контакти с Мадам ! Тя си мисли,че мнението относно външността на хората е важно за нас, но само като видя някой с такъв ник, ви казвам ,че по-добре да пише като анонимка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия