Анонимността във форума

  • 43 889
  • 1 155
# 675
Оставете го да диша, не така с лошо Laughing
Дошъл е и нарочно си го търси.
Виж целия пост
# 676
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.

Загледах се... Ами нищо дразнещо не видях  newsm78
Или съм си забравила очилата ли....
Виж целия пост
# 677
Е какво го захапахте сега.Като си го търси ще си го намери.Поне не спори и не се обяснява Laughing
Виж целия пост
# 678
Добре - някои не ги дразни, мен ме дразни и си го дъвча. Признавам. Не го обиждам, само посдъвквам.
Виж целия пост
# 679
Различни хора ,всеки вижда неща,които за другите не значат нищо.Затова е пъстро и виждаш различните точки.
Виж целия пост
# 680
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.

Загледах се... Ами нищо дразнещо не видях  newsm78
Или съм си забравила очилата ли....
Взех, та се загледах. Laughing
Освен, че е фен на Жаклин /което съм абсолютно сигурна, че теб лично не те е подразнило/, друго по-дразнещо като че ли не видях.
 Thinking
Различни хора ,всеки вижда неща,които за другите не значат нищо.Затова е пъстро и виждаш различните точки.
Да, явно.
Виж целия пост
# 681
Освен, че е фен на Жаклин /което съм абсолютно сигурна, че теб лично не те е подразнило/, друго по-дразнещо като че ли не видях.
Това даже не съм го забелязала, не е от това.
Виж целия пост
# 682
Всички сме фенове на Джаки, това е съвсем нормално- все пак тя е толкова готина Grinning.
Виж целия пост
# 683
Според мен има хора,които с начина си на изразяване или ако щеш как си подреждат изреченията те дразнят.Аз си имам тук няколко дразнители и ги пропускам директно. Laughing
Виж целия пост
# 684
 Заради  запържения червен пипер  ще да е, много съм недосетлив .. ooooh!
П.П Не съм фен на Jacklin  , много грешите. Това, че съм  направил комплимент, не ме прави фен, нека сме на ясно.
Виж целия пост
# 685
То изобщо в този форум всички дразнят всички с по нещо. Много раздразнителни сте станали. Ще перефразирам мотото на бирената партия така: Малко секс се прави в тази държава, малкоооо. Laughing Laughing Laughing (За да не стане грешка, перефразата е шега, за да съм в унисон с тезата за връзката между недоклащането и раздразнителността. Wink)
Виж целия пост
# 686
Фафле, много си права, да знаеш! Mr. Green
Що такава нетолерантност бе хора?

разбира ме да иска Който .наобратно пиша ще искам ако Аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 687
Ти не си ми от фаворитите.Даже напротив. Mr. Green
Виж целия пост
# 688
Фафле, много си права, да знаеш! Mr. Green
Що такава нетолерантност бе хора?

разбира ме да иска Който .наобратно пиша ще искам ако Аз  Mr. Green

Ауу, все едно си Йода!  Joy
Виж целия пост
# 689
Кой е този потребител Тиnewsm78

Ауу, все едно си Йода!  Joy
съм Аз  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия