Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
# 750
Май не са всичките новоизлюпени, но все за баници питат. Laughing


Ти гледай да не получат БАНница накрая  Laughing
Виж целия пост
# 751
Това е така...жена беше писала, когато помислих, че е сандоканчо. Embarassed
Но и сама знаеш, че ние няма как да сме сигурни мъж ли пише или жена, особено с по новите профили...
За Минчев съм сигурна че е мъж. Mr. Green
Виж целия пост
# 752
Май е чистено в темата newsm78
Къде отиде разговора ни за анонимния, който го объркаха със сандоканчев?

Crossing Arms Ако е имало нещо интересно разкажи, знам, че си добро другарче.
Тъкмо се чудех защо сте дали "игнор" на Борето, който поне на мен ми изглежда добронамерен, то се появили клонинги от типа на Евгени някой си и СандоканЧЕВ Crazy, та всички тези са един и същи, така ли?
Много мъже /ако са мъже де/ напоследък се регистрират, аз не обхождам всички подфоруми, но тук и в СО няма, няма, пък "цъфне" някой.....
Виж целия пост
# 753
Много мъже /ако са мъже де/ напоследък се регистрират, аз не обхождам всички подфоруми, но тук и в СО няма, няма, пък "цъфне" някой.....
Лигльовци.Това правят тук, гаранция. Никой не може да ме убеди, че нормален млад и  вървежен мъж ще стои петък вечер във форум за майки и плетки Naughty
Виж целия пост
# 754
Ако някой ме светне защо са затрити доста постове, включително и моят, пак ще правя айрян. Това с " лигльовците" не мога да го преглътна, а не знам какво да пиша, че да не ме трият. Има някакви ограничения ли?
Виж целия пост
# 755
трие се всичко, което е офф топик! Пише го в правилата!
Виж целия пост
# 756
Ако някой ме светне защо са затрити доста постове, включително и моят, пак ще правя айрян.
Че е чистено, чистено е но...защо продължаваш с тоя айрян?!
Виж целия пост
# 757
Не обичам айрян.
Виж целия пост
# 758
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.
Виж целия пост
# 759
Аз след като прочетох Минчев, много се уплаших...такива хора ходят спокойно по улиците. Shocked
За другите не знам.
Виж целия пост
# 760
Какво му е на айряна, не предлагам домашна отлежала. Защо БАНици може, а баница с мед не? " Лигльовците" и те са в правилата. То май да си ходим.
Виж целия пост
# 761
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?
Виж целия пост
# 762
Минчев поне е веган, вечерята може и да е в някоя ливада да попасе люцерна  Laughing
Виж целия пост
# 763
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?

Гъсти са с модераторите за това Laughing
Виж целия пост
# 764
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия