Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
# 765
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?

Лили доказа своите гледачески способности неведнъж! Обаче ги пази в тайна!   Mr. Green
Виж целия пост
# 766
Агент под прикритие, а
Виж целия пост
# 767
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.

Аз питах за демонстрираните от теб умения. Laughing
Виж целия пост
# 768
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.
И беше изметено. Peace
Съвсем сериозно си мислех, че Сандоканчев открива топлата вода. Laughing
Виж целия пост
# 769
 doh #Puppy dog Тука стана като "последния да затвори вратата".
Лиле, кой кой е аджеба и за какво се бори? Сподели, знам, че знаеш всичко.
Виж целия пост
# 770
Стга сте клюкарствали така дее Laughing
Виж целия пост
# 771
Открих я, но не с ваша помощ. И не ми се разсърдиха на айряна. Има ли човек, който да не обича айрян, въобще?
Виж целия пост
# 772
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green
Виж целия пост
# 773
Аз не обичам айрян,егати гадното питие.
Виж целия пост
# 774
....
Лиле, кой кой е аджеба и за какво се бори? Сподели, знам, че знаеш всичко.
Не знам, такива съмнения се прокраднаха в темата Искам да кажа. Питайте модовете, те не хапят и ако не е тайна, ще ви отговорят. На мен специално за тези тримата не ми е важно да знам.
Виж целия пост
# 775
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green
Това ли било?
Е егати и анонимността, тук имало никове, дето са хермафродити явно - мъже/жени Grinning, трансформации, ала-бала....Лаура и тя ли била мъж? Че аз за новак я номинирах, обърквация тотална някаква....
Абе и на мен не ми е важно, ама е забавно.
Виж целия пост
# 776
Аз не обичам айрян,егати гадното питие.
Това с айряна тръгна от гнусна асоциация на някой от пишещите тук мъже...след метлата вече не мога да се ориентирам кой го въведе като понятие. Mr. Green
Виж целия пост
# 777
Хич не е и важно Лъки Peace
Виж целия пост
# 778
Ще мине ли чистачката с мопа? Прочети по вече за айряна и благотворното му действие върху човешкия организъм, и може да преосмислиш предпочитанията си.
Виж целия пост
# 779
Мери, това са рисковете на анонимността  Mr. Green
Това ли било?
Е егати и анонимността,
Скрит текст:
тук имало никове, дето са хермафродити явно - мъже/жени Grinning, трансформации, ала-бала....Лаура и тя ли била мъж? Че аз за новак я номинирах, обърквация тотална някаква....
Абе и на мен не ми е важно, ама е забавно.

Не, не е това. Laughing Някои потребители виждат кой пише като анонимен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия