Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
# 795
И на мен, и на мен.  Party
Виж целия пост
# 796
Някак прекалено съмнително се пръкна и взе да ги пише едни явни, явни след една знакова случка, която очевидно много го/я е жегнала, та да се потруди да си прави фалшив профил.

AQUA, ти си от хората, които винаги наричат нещата с истинските им имена, чак ми е чудно какво те спира  да кажеш за коя случка и за коя потребителка става въпрос  Thinking Пък и не си от тези, които само подхвърлят "кукички" и после сластолюбиво чакат поне сто видни клюкарки любезно да им се помолят за споделяне на лични Crazy
Кажи каквото смяташ, пък ако някой се почувства засегнат - да се защити.
Виж целия пост
# 797
..... и после сластолюбиво чакат поне сто видни клюкарки любезно да им се помолят за споделяне на лични Crazy
Joy Joy smile3532
Много точно описание, но аз чак 100 не съм отчела, виж 1-2 са редовни, дежурни, и като някой нещо за друг подхвърли само без да съм скролнала вече знам чий е следващият пост с въпрос "Би ли споделила повече", "Кажи за какво става въпрос", "Ама не ме карай да гадая" и те такива те.
Бърдс, разсвесели ме.
Шапка свалям на мацките, разгадаващи кой кой е по стил, начин, ключови думи, емотикони...аз изобщо не обръщам внимание на тези неща.
Виж целия пост
# 798
....
Шапка свалям на мацките, разгадаващи кой кой е по стил, начин, ключови думи, емотикони...аз изобщо не обръщам внимание на тези неща.
Ами, предвид, че някои потребители са на "пълен работен ден" във форума, изобщо не се учудвам, че знаят и кътните зъби на съфорумците си. Sunglasses Whistling
Виж целия пост
# 799
Не съм сигурна, затова не казвам. Може да се окаже, че не е така и е просто съвпадение.
Поне не си ползват профилите за користни цели, като някои, които вече дори на аватар са си плеснали продукта, който продават + че мине, не мине периодично извъртат натам разговора. 1 метър досада....
Виж целия пост
# 800
Поне не си ползват профилите за користни цели, като някои които вече дори на аватар са си плеснали продукта, който продават + че мине, не мине периодично извъртат натам разговора. 1 метър досада....

Така е. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 801
Последните намеци и аз ги схванах, но за знаковата случка - запис.  Joy
Виж целия пост
# 802
Значи аз съм супер заспала, защото до сега не съм засякла потребител с продуктово позициониране...или ги чистят бързо. newsm78
Виж целия пост
# 803
Значи аз съм супер заспала, защото до сега не съм засякла потребител с продуктово позициониране...или ги чистят бързо. newsm78


На мен нямаше да ми направи впечатление, ако не ми се беше сторило, че на аватара има два кренвирша, напъхани във вълнени чорапи, та затова се загледах по-внимателно какво точно е изобразено  Joy
Виж целия пост
# 804
Тук и кренвирши ли продават hahaha
Виж целия пост
# 805
Значи аз съм супер заспала, защото до сега не съм засякла потребител с продуктово позициониране...или ги чистят бързо. newsm78


На мен нямаше да ми направи впечатление, ако не ми се беше сторило, че на аватара има два кренвирша, напъхани във вълнени чорапи, та затова се загледах по-внимателно какво точно е изобразено  Joy

Кренвиршите са добре, на мен ми приличат на ампутирани крака. Confused Ъгълът на снимане е такъв.
Виж целия пост
# 806
Добре де, кажете или покажете и за невдяващите къде са тези креНвирши? newsm78
Виж целия пост
# 807
Добре де, кажете или покажете и за невдяващите къде са тези креНвирши? newsm78

Като първо, пише се креНвирш наистина.

Като второ, ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=745713.msg26622227#msg26622227

и пак реклама, нахалничко

Рекламата явно продължава, спирка нямаааа.
Виж целия пост
# 808
Трябвало е да си снима "нулата", като една друга "колежка", близка по душевност и житейски мироглед, дама, която сам сама е започнала всичко, запрятайки ръкави... или поли, както по-точно се изразиха в една друга тема. Тя и нейната нула Laughing

Много обичам да чета мненията на негативна и кукумицинка!
Виж целия пост
# 809
Добре де, кажете или покажете и за невдяващите къде са тези креНвирши? newsm78

Като първо, пише се креНвирш наистина.

Като второ, ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=745713.msg26622227#msg26622227

и пак реклама, нахалничко

Рекламата явно продължава, спирка нямаааа.
newsm78 Знам, че е така, аз не вложих нищо в "Н"-то, просто понякога така се ...лигавя. Embarassed Peace
Ясно, схванах.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия