Анонимността във форума

  • 43 877
  • 1 155
# 810
И аз се зачудих, за какво е високото Н.

Ма много елегантно решение за реклама на кренвирши, чак да ти се прииска да ги гризнеш Mr. Green Хаааахахахахх.
Виж целия пост
# 811
Много забавно Simple Smile
Проба!
Виж целия пост
# 812
Трябвало е да си снима "нулата", като една друга "колежка", близка по душевност и житейски мироглед, дама, която сам сама е започнала всичко, запрятайки ръкави... или поли, както по-точно се изразиха в една друга тема. Тя и нейната нула Laughing

Те били приятелки офлайн. Според ФБ. Затова и защитата в Компроматите.

Както и да е.
Виж целия пост
# 813
Аз съм си изключила подписите, така че нищо не виждам. Crossing Arms
Кренвирши не ям, пълни са с боклуци... Whistling
Виж целия пост
# 814
Аз съм си изключила подписите, така че нищо не виждам. Crossing Arms

На аватара е, какви подписи... И на мен са ми изключени.
Виж целия пост
# 815
Аз съм си изключила подписите, така че нищо не виждам. Crossing Arms

На аватара е, какви подписи... И на мен са ми изключени.
Ами на мен ми прилича на крака този аватар. newsm78 Въобще не се сетих, че са кренвирши, ако не беше коментирано.
Казвам ви, много съм заспала напоследък. Naughty
Виж целия пост
# 816
Зад краката чети какво пише.
Виж целия пост
# 817
Ама може да си е платила за реклама във форума потребителката.
Тя имаше и друг акаунт, което уж противоречи на правилата.
Виж целия пост
# 818
Зад краката чети какво пише.
Нещо шоколад... newsm78
Виж целия пост
# 819
Ама може да си е платила за реклама във форума потребителката.

Колкото си беше платила за темата "Вижте - открих (собствения си) продукт и той е прекрасен!" - изтриха я.

Доколкото знам, плаща се за банери, за подфоруми и за теми, те са си означени като рекламни материали.

Виж целия пост
# 820
О, това ли е преродената Магарчо?? В стария си облик ми беше донякъде симпатична, сега се разочаровах- точно толкова, колкото и след шоколадовата одисея Tired.

п.п. аман от "напреднали" с "труд" в живота жени. Страшно и тъжно е, че наистина това са поведенческите модели пред тийнейджърките.
Виж целия пост
# 821
Ама може да си е платила за реклама във форума потребителката.
Тя имаше и друг акаунт, което уж противоречи на правилата.

И май получи бан заради реклама с другия ник.
Аз пък изобщо не съм схванала, че Магарчо е EXQUISITE. Последната я помня с това, че не готви на детето си, че е била много самотна, но неотдавна намери голямата любов (германец) и се омъжи за него. Магарчо уж е хай-лайф дама и Малдивите са ѝ като съседна махала благодарение на някакъв странен шоколад.
Виж целия пост
# 822
Не й ли е неудобно така да прави и да си прави и нови профили? Мен би ме било срам.
Виж целия пост
# 823
Няма Анонимност във Форума. Дори и да искаш да си Анонимен те разконспирират веднага  Laughing
Виж целия пост
# 824
Не й ли е неудобно така да прави и да си прави и нови профили? Мен би ме било срам.
Със срам и неудобно не се пробива в "бизнеса" Mr. Green
Пък и да беше само двойния профил за срам...
Като гледам, не малко съфорумки са и "фенки" и френдки, включително и във фацебука, така че явно няма никакъв проблем, събират се хората по интереси и симпатии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия