Анонимността във форума

  • 43 876
  • 1 155
# 900
До датата на всяко мнение има сърца и колкото са на брой, толкова потребители са натиснали "Харесва ми" на мнението.
Кой е джедаят без хумор?
Виж целия пост
# 901
...
Ти виждаш ли кой слага сърчица? Sunglasses
Ей! Как мислиш?

Какво трябва да означава "Ей!", м?  Thinking
Виж целия пост
# 902
нахаресвах ви всичките, но сърца не виждам.

Имаше един джедай без чувство за хумор, помните ли го?
забравих му ника, беше едно име и за аватар прахосмукачката от междузвездни войни. Той си чистеше безмилостно, маниак.
Виж целия пост
# 903
нахаресвах ви всичките, но сърца не виждам.

Имаше един джедай без чувство за хумор, помните ли го?
забравих му ника, беше едно име и за аватар прахосмукачката от междузвездни войни. Той си чистеше безмилостно, маниак.

Горе, до датата. Simple Smile
Виж целия пост
# 904
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.
Виж целия пост
# 905
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.

Виждаш ли сърчице? Simple Smile

Цитат
♥1 пн, 19 яну 2015, 19:48 #904
Виж целия пост
# 906
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.
Пробвах с твоето мнение, за да видя дали ми работи харесването. На сърчицето няма как да кликна, затова цъкнах на датата и стана.

п.п.Не стана. До сърцето имаше 1 след като цъкнах, а сега пак са 0
Виж целия пост
# 907
виждам, май и преди го е имало, но аз търсих червено ooooh!но такава е съдбата на блондинката.
Виж целия пост
# 908
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.
Пробвах с твоето мнение, за да видя дали ми работи харесването. На сърчицето няма как да кликна, затова цъкнах на датата и стана.

п.п.Не стана. До сърцето имаше 1 след като цъкнах, а сега пак са 0

Цъкваш върху "Харесва ми". Сърцето е мое.
Виж целия пост
# 909
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.
Пробвах с твоето мнение, за да видя дали ми работи харесването. На сърчицето няма как да кликна, затова цъкнах на датата и стана.

п.п.Не стана. До сърцето имаше 1 след като цъкнах, а сега пак са 0

Цъкваш върху "Харесва ми". Сърцето е мое.
Стана.
Виж целия пост
# 910
при мен не се виждат никакви сърца, от 2-3 страници всички съм ви лайканала.
Пробвах с твоето мнение, за да видя дали ми работи харесването. На сърчицето няма как да кликна, затова цъкнах на датата и стана.

п.п.Не стана. До сърцето имаше 1 след като цъкнах, а сега пак са 0

Цъкваш върху "Харесва ми". Сърцето е мое.
Стана.

Цъкнах и за теб едно. Simple Smile
Цитат
♥1 пн, 19 яну 2015, 19:57 #909
Виж целия пост
# 911
Не мислите ли, че форума е така или иначе достатъчно "скрит"

Не, не мисля.
Виж целия пост
# 912
Нахаресахме се.  Party

Досега не бях използвала тази функция, ама аз искам потребителят да знае, че съм му харесала мнението.
Виж целия пост
# 913
Съгласна съм със Стейси. Ако не се вижда какъв е смисъла на опцията?
Виж целия пост
# 914
какъв е смисъла на опцията?

Изчеткване на егото?

Жалко, че няма "не харесвам" бутон, ще е доста експлоатиран също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия