Анонимността във форума

  • 43 876
  • 1 155
# 930
Аз харесвам мнения. Случвало се е и да прекратявам харесването.
Виж целия пост
# 931
Виждам, че са замели линковете с реклама на шоколад.

Да бяха прочели и малко по-надолу за каква шизофрения/мултиакаунтинг става дума.

http://prikachi.com/images/137/7861137T.jpg  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 932
Да бяха прочели и малко по-надолу за каква шизофрения/мултиакаунтинг става дума.

http://prikachi.com/images/137/7861137T.jpg  Rolling Eyes

 Joy Joy
Виж целия пост
# 933
Виждам, че са замели линковете с реклама на шоколад.

Да бяха прочели и малко по-надолу за каква шизофрения/мултиакаунтинг става дума.

http://prikachi.com/images/137/7861137T.jpg  Rolling Eyes

Ако не беше толкова комично, щеше да е тъжно  Joy

п.п. Аз съм го пробвала въпросният шоколад, ами като качество и вкус не може да се сравнява с lindt например, а има и много по-хубави. Като цена 25 лева за 400 гр. е далеч по-неизгодно от Линдт 300 гр. за 10 лева.
Виж целия пост
# 934
като качество и вкус не може да се сравнява с lindt например, а има и много по-хубави. Като цена 25 лева за 400 гр. е далеч по-неизгодно от Линдт 300 гр. за 10 лева.

Май пренебрегваш факта, че е свързан с руската история!  Naughty
Виж целия пост
# 935
Като цена 25 лева за 400 гр. е далеч по-неизгодно от Линдт 300 гр. за 10 лева.
Това сериозно ли Shocked?
Виж целия пост
# 936
Как е един метър, а тежи само 400 грама?
Виж целия пост
# 937
Като цена 25 лева за 400 гр. е далеч по-неизгодно от Линдт 300 гр. за 10 лева.
Това сериозно ли Shocked?

Кое, цената ли? Да, големият Линдт е толкова - към 10-11 лева върви, ако не е в промоция. За еднометровия мярнах някъде, че бил 25 лева, а го намирам в интернет и за 29.

Check Please, ако става дума за шоколад, повече бих се впечатлила, ако е свързан с белгийската история. Руските и български "традиции" в шоколадоправенето не успяват да ме трогнат.

Извинявам се, не бил 400 гр., а 500. Не ми се ще да слагам линкове за доказателство.
Виж целия пост
# 938
Как е един метър, а тежи само 400 грама?

Ужасно е тънък, ако се съди по коментарите. Но не и на цена. Grinning
Виж целия пост
# 939
Check Please, ако става дума за шоколад, повече бих се впечатлила, ако е свързан с белгийската история. Руските и български "традиции" в шоколадоправенето не успяват да ме трогнат.

Шегувах се. Като става дума за шоколад ме вълнува само вкуса му, никакви истории не ме интересуват.
Между другото има доста хубави руски шоколади или по-точно шоколадови бонбони. От Берьозка редовно купувахме. Не съм виждала въпросния шоколад там, може да са го крили зад пушената скумрия.
Виж целия пост
# 940
Аз нещо не успявам да си харесам бонбони в Берьозката от тези наливните. Не съм и пробвала всички видове, взимам основно заради приятеля ми едни с бял пълнеж "птиче мляко" май бяха, че той пък не обича да му е много шоколадов вкусът.
Виж целия пост
# 941
  В Берьозките нещата не се ли правят в Германия?
Виж целия пост
# 942
 В Берьозките нещата не се ли правят в Германия?

Някои от нещата може би, но съм взимала примерно квас. който беше от някоя от бившите съветски републики, брезовият сок също не мисля, че е от Германия.
Виж целия пост
# 943
Виждам, че са замели линковете с реклама на шоколад.

Да бяха прочели и малко по-надолу за каква шизофрения/мултиакаунтинг става дума.

http://prikachi.com/images/137/7861137T.jpg  Rolling Eyes
hahaha hahaha еееее, сега с опцията за анонимност, може да се добавят и още няколко хвалебствени поста Mr. Green
Виж целия пост
# 944
Като цена 25 лева за 400 гр. е далеч по-неизгодно от Линдт 300 гр. за 10 лева.
Това сериозно ли Shocked?

Явно най-важен е размерът, каквото и да твърдят хората.   Joy
Нали са по метър, кой ти гледа грамажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия