Анонимността във форума

  • 43 870
  • 1 155
# 975
Или беше този с.проститутките?   Thinking В на Лиляна темата се подвизаваха двама мъже ,единия искаше мнение за риза с цвят бордо и дали може да иде на среща с нея,а другия се оплакваше от качеството на проститутките.Ама ги бъркам малко  newsm78
Виж целия пост
# 976
Имаше един дето му беше паднала случайно феноменална непозната жена отгоре, но според мен е било тухла, връз главата.
Виж целия пост
# 977
Нино,Борил е този с цветовете и ризите в на Лиляна темата  Peace

Това беше Джубокс а.к.а Дъ Кид
Виж целия пост
# 978
Нино,Борил е този с цветовете и ризите в на Лиляна темата  Peace

Това беше Джубокс а.к.а Дъ Кид
джубокса беше с проститутките и мадамите, много весел трол.
Виж целия пост
# 979
Нино,Борил е този с цветовете и ризите в на Лиляна темата  Peace

Това беше Джубокс а.к.а Дъ Кид
джубокса беше с проститутките и мадамите, много весел трол.


Същия разбираше и от цветове и ризи.
Виж целия пост
# 980
Ааа да!  Извинявайте,така беше!

Нино, разбудих домочадието от смях.Тухла връз главата  hahaha

Ааа Борил е онзи дето не дава да ядем качамак!
Виж целия пост
# 981
И е бил клоун-аниматор на детско парти  bowuu
Виж целия пост
# 982
защо не спите?
Виж целия пост
# 983
Защото ставам късно, спах след обяд с малката, пих кафета после, а сега чета една статия на Иво Иванов и се хиля като ряпа.  Laughing

и също не спя защото "кой е по дяволите Борил?"  Joy
Виж целия пост
# 984
Аз лично заради киселини. Бича на бременните  Mr. Green
Виж целия пост
# 985
Изобщо не съм се и опитвала да бъда анонимна тук, то пишман може да стане човек.
Не, че пак не станах - имах неблагоразумието от ден 1-ви на регистрацията си да влетя със собствена снимка (о, ужас, с димяща в ръка цигара) и не след дълго ми бе намекнато, че '- Не се пуши в тази сграда, мис Трамел' Laughing, i.e. туй мило фото било врло неподходящо за майчински форум. Това при положение, че чинно изчаках да се появят и по-лежерни раздели във форума, преди да започна да пиша.
Невъзможно е да угодите на всички, все ще се намери някой, на когото не сте му на тамЪн, take it easy, ladies (and gentlemen) Wink

Аз съм си нощна птица Simple Smile
Виж целия пост
# 986
Изобщо не съм се и опитвала да бъда анонимна тук, то пишман може да стане човек.
Не, че пак не станах - имах неблагоразумието от ден 1-ви на регистрацията си да влетя със собствена снимка (о, ужас, с димяща в ръка цигара) и не след дълго ми бе намекнато, че '- Не се пуши в тази сграда, мис Трамел' Laughing, i.e. туй мило фото било врло неподходящо за майчински форум. Това при положение, че чинно изчаках да се появят и по-лежерни раздели във форума, преди да започна да пиша.
Невъзможно е да угодите на всички, все ще се намери някой, на когото не сте му на тамЪн, take it easy, ladies (and gentlemen) Wink

 
а бабиеросите какви пури пушиха по това време ей...
Виж целия пост
# 987
Трамел,де да имаха повече хора твоето мислене!
Виж целия пост
# 988
Нино,Борил е този с цветовете и ризите в на Лиляна темата  Peace
Не беше Борил с ризите, а Джу бокса. А той къде зачезна, след като и него го застигнаха зорките съмнения форумски.
Виж целия пост
# 989
Не беше Борил с ризите, а Джу бокса. А той къде зачезна, след като и него го застигнаха зорките съмнения форумски.

Подготвя си следващия форумски образ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия