ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 56 217
  • 729
# 270
На ни минаха изходните нива по немски език, ЧО и ЧП доволна съм от отличното му представяне , като се има предвид, че не сме се занимавали допълнително. Следващата седмица трябва да им бъдат по БЕЛ и математика.
Виж целия пост
# 271
Извинете ме много съм застреляна, но до края на месеца ли учат нашите сладури?  newsm78
Виж целия пост
# 272
Извинете ме много съм застреляна, но до края на месеца ли учат нашите сладури?  newsm78
Да. Wink Само в 1 клас са до 24 май.
Виж целия пост
# 273
Аз току-що говорих с нашата класна и нашият клас ще приключи с ученето и ще връщат учебници на 19.05 Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Ние имаме само седем дни до края на май, но предполагам, че тази седмица ще им е последната като учене.
Виж целия пост
# 275
Нашите днес са правили по БЕЛ,а утре ще правят по математика изходно ниво.
Виж целия пост
# 276
здравейте мами

отдавна не съм писала в темата но я следя  в по-голяма част от времето.
Сега се включвам по отношение на изходните нива с един въпрос-има ли някое дете с изходно ниво по френски език? Ние уж сме с френски от 1 клас, но към момента ни едно входно или изходно ниво не сме правили по езика, та ми е чудно... Не че се втелясвам че на тази възраст говорят или скоро ще проговорят свободно езика но ми е чудно все пак защо аджеба има по всички останали езици входно изходни тестове, а при френски / или може би френския в нашето учище/ - няма
Виж целия пост
# 277
Ние сме с немски и не съм сигурна дали имат изходно ниво.При нас нищо не обявяват. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 278
успокоих се  Laughing, мислех че сме уникална единица  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 279
Утре ще се разбере,защото имаме 2 часа немски. Simple Smile
Виж целия пост
# 280
ще чакаме отзиви  Laughing
Виж целия пост
# 281
По aнглийски нaшето минa, прaвят си от 1 клaс.
Виж целия пост
# 282
При нас изходният тест по Английски език ще е на 27 май. Само ние май учим до последно  Crazy
Виж целия пост
# 283
При нас изходният тест по Английски език ще е на 27 май. Само ние май учим до последно  Crazy
Не сте само вие Simple Smile.
Не знам кога са изходните нива на детето, не давам допълнителни материали да се готви. Г-жата ги натоварва достатъчно.
Виж целия пост
# 284
Минаха нашите изходни нива по БЕЛ и математика. Ще имат по английски със сигурност. Според класната работи стабилно, но все още малко бавно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия