ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 56 215
  • 729
# 210
MIK,сама ли е в къщи?  Simple Smile
Грижи се детето за вас.
Моята пък видяла как нейната приятелска смесва различни парфюми в шишенце със спрей,и вчера у нас вонеше на парфюмериен завод.Да не казвам парфюмите ми колко бяха намалели.
Виж целия пост
# 211
Хаха, ваканционно-моята се обади, че са с братовчедка си правят конкурс за красота, та да ме пита може ли да по ползват гримовете ми  Laughing
Виж целия пост
# 212
Весела ваканция на всички наборчета и на техните родители разбира се!  Wink
Моята госпожица има достатъчно домашни и за нейно съжаление веселите игри трябва да бъдат комбинирани и с подготовката и за училище за след вакнцията.
Виж целия пост
# 213
Можете ли да ми препоръчате книжка за секса, която да е подходяща за нашите кандидат-пуберчета? Обяснявала съм на Боби като по-малък горе долу как се правят бебетата. Но той сега такива глупости е научил от приятелите си, че днес се хванах за главата.
Та, търся нещо сериозно, но и достъпно за деца. Ако имате опит с нещо, което добре се възприема от нашата възраст, моля споделете!
Виж целия пост
# 214
Честит имен ден на всички малки и големи с имена на цветя и дървета!!!  bouquet
Много здраве, късмет и цветно настроение на днешния хубав празник!!!
Виж целия пост
# 215
Честит празник на всички именници днес   bouquet
Lara за тази книжка от нашето детство се сещам за бебетата
http://detstvoto.net/index.php?newsid=759, но за секса  newsm78 оказа се че и в класа са доста информирани за много неща , на последната родителска среща беше една от темите.
Детето заяви че не обича ваканциите, ами то и аз започвам да не ги харесвам, заедно със съботите и неделите.Не знам при вас как е но домашното е 5 диктовки( определяне на същ.име, прилагателни и глаголи)
50 примера и 40 текстови задачи.Добре примерите ги измислих , о текстовите вече съм изчерпана откъм идеи, то всяка седмица имат по 10.Всички налични от сборници съм променила цифрите в условията .От сега съм решила всички тетрадки ще прибера защото  след няколко години ме чака затвърждаване на знанията. Та приемам идеи за текстови задачи с делене .
Виж целия пост
# 216
Аз препоръчвам тази книжка Моето сексуално образование
Виж целия пост
# 217
Здравейте,
отдавна не съм писала в bg-mamma, не зная помните ли ме.
Влизам с въпрос - отдавна умуваме върху това, но нещата в настоящото училище се развиха така, че вече се ориентираме твърдо към местене - ще сменяме не само училище, но и дом. Става дума за София, в момента сме в Банкя, ще се връщаме в Младост 3. Ориентирали сме се към 144 то за момента. Не помня имаше ли в тази тема майки на деца от това училище? Дъщеря ми иска в паралелка с изобразително изкуство.
Друг вариант е 145то.За 125то, предполагам, ще срещнем трудности.
Ще се радвам, ако споделите преки впечатления.

И честито на всички празнуващи днес! Да им е хубав и цветен животът!
Виж целия пост
# 218
В 145-то всички паралелки трети клас са към сдружение "Шилер" или поне преди три години не успяха да сформират паралелка извън него. В 125-то не е толкова трудно да се запише дете след първи клас, проверете.
Виж целия пост
# 219
И на мен ми се иска да местя Мартин след четвърти клас, но искам да е в паралелка с немкси език. За сега намерих такава в 31-во, но не виждам шанс да влезем, защото е само една. Вероятно ще опита и кандидатстване в СМГ, но шанса пак е много малък.
Ако някой се е интересувал за паралелка с немски, моля да ми пише.
Виж целия пост
# 220
buni,
Аз също проучвам за езикови гимназии след 4-ти клас и сега чакам да гласуват на второ четене в парламента новия Закон за предучилищното и училищното образование за да стане ясно дали ще има такъв прием.
Виж целия пост
# 221
Аз също проучвам за езикови гимназии след 4-ти клас и сега чакам да гласуват на второ четене в парламента новия Закон за предучилищното и училищното образование за да стане ясно дали ще има такъв прием.
И аз така! Много се надявам да стане! Praynig Макар че нашият випуск ще е експериментален..
Виж целия пост
# 222
И аз четох, че за нашия набор има шанс това да се случи, но предполагам, че всяка гимназия ще реши дали да обяви прием в четвърти клас. Предполагам, че ще има проблем с базата в повечето училища.
Ако стане, и според мен това ще е супер напред в годините, ще попълни донякъде сериозната дупка в прогимназиален етап. Така повече ученици в начален курс ще предпочетат близкото училище с добра начална учителка, ще се регулира истерията за "елитно училище" на всяка цена, когато има добра и ясна перспектива за след четвърти клас. Но експерименталният набор ще е първопроходник, което носи и позитиви, и негативи - тепърва ще се набират кадри, ще има организационни проблеми, предполагам.
Виж целия пост
# 223
мартеа,
Когато аз бях на годините на нашите деца и аз все в някакви "експерименти" образователни попадах, но повечето бяха положителни. Аз лично смятам, че софийските езикови гимназии ще обяват прием от 5 клас, защото така ще привлечат по-рано умни деца и  съответстващите им бюджети, независимо, че страдат от липса на стаи и педагози Mr. Green
Виж целия пост
# 224
buni,
Аз също проучвам за езикови гимназии след 4-ти клас и сега чакам да гласуват на второ четене в парламента новия Закон за предучилищното и училищното образование за да стане ясно дали ще има такъв прием.

А аз се надявам да не успеят да го гласуват навреме. Не и в този вид, в който е сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия