пробвала съм няколко пъти да му вържа нещо по ръцете - ако е по-тънко, като ръкава, си смуче него, при което цялото става мокро и пак ръцете са мокри. Ако е нещо по-дебело започва да се ядосва, защото не може да си хваща играчките... Та за сега съм го оставила така, като го видя да си смуче палците ги махам, и нощем мажа с крем... Дано скоро спре. Биба не иска категорично, пробвах няколко различни.
, но и аз четох, че кърмата се усвоявала напълно и не било проблем, та засега не съм ползвала никакви лекарства, за тази цел. Моята принцеса ака без никакъв проблем, изобщо не се мъчи и си ака водниста каша, но това се случва веднъж седмично, след като мама доволно се е притеснила вече 
Иначе сме почти изцяло на кърма засега - да кажем 90%
Трябва да е космато и мъхесто, за да го слага в устата...

За сега съм решила да започна с тиква. Първо ще въведа зеленчуци, после каша и плодовете мисля да ги оставя за накрая.
А и трябва коремчето да си почива малко... Иначе и тя е лакомия, да ми е жива и здрава
Препоръчани теми