ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 56 тема

  • 36 204
  • 743
# 210
Облаче, страхотни сте Simple Smile
Earth80 кастрираните кучета са освободени от данък. Това пак си е вид стимул.
Колкото до цените, никой не работи безплатно.
Виж целия пост
# 211
Облаче, страхотни сте Simple Smile
Earth80 кастрираните кучета са освободени от данък. Това пак си е вид стимул.
Колкото до цените, никой не работи безплатно.
  202uu
Щом и "АР" София застават зад промените в закона и смятат, че са положителни, спокойно мога да не ходя на никакъв протест. Имам им доверие на тия хора, без да ги познавам дори.  Peace
Виж целия пост
# 212
Облаче, страхотни сте Simple Smile
Earth80 кастрираните кучета са освободени от данък. Това пак си е вид стимул.
Колкото до цените, никой не работи безплатно.
  202uu
Щом и "АР" София застават зад промените в закона и смятат, че са положителни, спокойно мога да не ходя на никакъв протест. Имам им доверие на тия хора, без да ги познавам дори.  Peace
  202uu
И аз така. Колкото и да е странно...
Виж целия пост
# 213
Както казах сега започвам да се ограмотявам по тема както трябва, въпреки че от около 4-5 месеца се подготвяхме за новия член на семейството.
И напълно съм съгласна, че никой не е длъжен да работи за без пари. Напротив, всеки труд и усилие трябва да се заплащат. Но не искам да навлизам в политиканстване в тази хубава тема за кучетата - успях следобед в разговор "на живо" да си доразвия законодателните теории относно заплащания и т.н.  newsm53
Обаче съм много горда и щастлива, че Арчи днес се справи сам за няколко часа.  smile3521 Миличкият не беше направил никакви поразии и беше много спокоен като се прибрах. Май доста добре си беше поспал. Сега само се хваля с това, колко .... охх даже нямам думи да го опиша.   Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 214
Аз не виждам клипчето  Sad И аз искам да видя за какво си говорите.
На мен никой не ми отговори. Никой ли не е ползвал такова легло?
Виж целия пост
# 215
Бертичка, моите маймуни спят където си харесат, така че не мога да ти помогна . Някой , който има опит да се изкаже .
Виж целия пост
# 216
Аз също Бертичка нищо не мога да ти кажа, защото моето прасе никога не може да се побере в нещо подобно. Разглеждах ги, когато търсихме легло, но нито едно не ми се видя достатъчно голямо за моето пале.  Wink
Виж целия пост
# 217
Благодарим виии  Hug
Виж целия пост
# 218
Беритичка защо не си направиш самичка легло?
Виж целия пост
# 219
Бертичка, моите спят където им падне, но на Балу леля му има подобно легло и го ползва, когато не ползва дивана или някоя друга мебел за спане Simple Smile Балу обаче го хареса това легло и като бяхме на гости, на няколко пъти се намърда там. Друго не мога да ти кажа...
Виж целия пост
# 220
Привет, глутница!  Hug редовно чета, при нас нищо ново и затова не пиша. Simple Smile
Облаче, ракошна снимка  Heart Eyes!
Някъде по-назад видяк много сладко малко пинче, да го изяде човек! Гледам го и си мисля .. ка да му се радваш на това мъничко същество,  Laughing аз понякога чак полягвам втрху моите да им се радвам, прегръщам ги с все сила  Mr. Green.
Ето аз какво съм им направила по поръчка на моите, с цип да мога да пера редовно. Обаче само Чара го използва и то или да си играе на него или ... да яде ябълки както е видно от снимковия мат'рял!  Crazy

Виж целия пост
# 221
Леле, Маша това е я цял матрак!  Laughing
Виж целия пост
# 222
Леле, Маша това е я цял матрак!  Laughing

Ами уж да им е удобно ама те спят навсякъде другаде, но не и на матрака  Laughing.
Виж целия пост
# 223
страхотна снимка на Облачето   bouquet, .
За леглата - и моята има 2 легла с пълнеж от 2 възглавници и от горе големи кълъфи,които сменям на няколко дена . Айра и на леглата си спи и на килимите лежи .
Сега искам да питам нещо- четох по-назад че се оплаквате от много косми -е сега и аз да се оплача .Защо така се скубят -снощи я изведох на вън специално за да я реша ,що косми паднаха направо се оплаших . Сега смених гранулите -досега беше на Про план а сега е на Еукануба , да не е от тях  newsm78. Незнам какво да мисля -зима е все пак неможе така да се скубе
Виж целия пост
# 224
Здравейте, кучети ми (бигъл) ако има знаачение яде изпражненията на котката  Sick Какво ли не опитвах, да и попреча, но не става вкусни са и и толкова. Яде и силиконовата тоалетна. Някой да е имал подобен проблем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия