ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 56 тема

  • 36 204
  • 743
# 390
Тони, как им дава сърце да си подарят кучето и то без основателна причина ?! Ум не ми го побира!
Утро, виждам че много те измъчва това положение с Бела и затова изследвай я и я заведи при кучешки учител... Може би от самосебеси няма да се реши проблема.

И да се похвала - Бианка не се качва на новия диван! Прави по няколко опита на вечер, но само с НЕ се оправят нещата.  Wink
Виж целия пост
# 391
Тони, как им дава сърце да си подарят кучето и то без основателна причина ?! Ум не ми го побира!
Утро, виждам че много те измъчва това положение с Бела и затова изследвай я и я заведи при кучешки учител... Може би от самосебеси няма да се реши проблема.

И да се похвала - Бианка не се качва на новия диван! Прави по няколко опита на вечер, но само с НЕ се оправят нещата.  Wink
жгмъци, толкова им сърцето бе душа.Искат куче, взимат си, поиграят си с него до като е бебе и е малко и сладко, а после като порасне и има нужда от обучение, се сещат, че не могат да се справят и ги захвърлят.Това поне не е изхвърлено на улицата.
Утро, според мен вероятноста с пишкането да е здравословен проблем е голяма, заведи я на вет, ако не е това, тогава търси учител, поправимо е да знаеш.Теди_Ати е вет питай нея, може би ще ти даде някакви ориентири.
Виж целия пост
# 392
Вярно, добре, че поне му търси дом и обяснява проблема, а не го е метнала в нечий селски двор, или още по-зле - на улицата. Дано има късмет кученцето да го вземе сериозен човек, с по-голямо сърце и да съумее да поправи грешките във възпитанието му.
И го подарява поне, че тук преди време една беше пуснала тема да си продава породистото куче на годинка май, не помня вече, защото не можела повече да го гледа, пък й трябвали пари...
Виж целия пост
# 393
Нямам нищо против да търся причината при вет, но ако беше здравословен проблем предполагам, че щеше да го прави и по друго време, а не само в наше присъствие.  newsm78 Вечер последната й разходка е към 21ч. и до 7 сутринта няма никакъв проблем. Сутрин си изчаква прилично да станем, да се облечем и не се изпуска. Също и когато е сама вкъщи. От 8 до 14ч. - тогава се прибира голямата ми дъщеря от училище и я извежда.

Наистина ме измъчва проблема. Как не - то пикае литри.  Crazy
Но не само - така се радвах, че напълно се беше научила да си ходи вече само навън. И изведнъж това...

Ако продължава така и до вет ще стигнем, то е ясно. Но аз си мисля, че причината е друга. Дали ревнува, че не я пускам много в стаята на децата, а те напоследък да не повярваш - прекарват някакво време там. Дали ни усеща, че нещо сме изнервени с ММ...
Виж целия пост
# 394
Утро, а не е ли възможно да има физически проблем, който се активира при проява на емоция? Явно щом е спокойна си спазва режима. newsm78
Виж целия пост
# 395
Абе Утро и аз съм за ветеринар. Просто да изключиш тази възможност Wink Нещо като презастраховане Wink

Стана ми кофти за Чау чауто. Да си взел непородисто куче, да кажеш, че не си можел да предположиш какъв може да е характера му. Ама за повечето кучета има някакви ориентировъчни характеристики - кои се поддават по-трудно на дресировка, кои са по-енергични, кои са по-доминантни. Тия неща се гледат в крайна сметка #Cussing out #Cussing out #Cussing out А и не мисля, че това е някакъв непоправим проблем, които няма оправяне. Живеем във време, в което освен, че има информация за всичко, има и хора за всичко Wink При достатъчно желание този проблем може да се оправи. И Лиса е малко агресивна понякога Crossing Arms Така де, откакто си изяде леглото (поне аз на това го отдавам) два пъти се опита да ухапе МП и едно приятелче, защото единия се опита да я мръдне от спалнята, а другия от дивана #Crazy #Crazy Скарах се, изяде шамар по гъза от муцето, показахме й колко сме недоволни. Всеки ден гледам за легла и след малко паля сандалките да й купя. Опитвам се да й оправям поведенческите проблеми. Но мисълта да я дам или както снощи майката на приятеля ми предложи, ако започне да става много агресивна и да хапе, да я приспим - това е недопустимо за мен Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 396
То приспиването всички проблеми решава май за някои  - и на бездомните кучета , и на лошите съседски или домашни кучета .... А защо не може да приспиваме и агресивните и прости хора питам аз  #2gunfire А и ако мислите ,че повечето хора си правят труда да четат характеристиките на кучетата, които искат , значи сте в голяма грешка . Знаете ли колко хора си взеха джак ръсели или мопсове, защото са гледали рекламите с тях по тв и са решили ,че са сладки  Naughty
Виж целия пост
# 397
То приспиването всички проблеми решава май за някои  - и на бездомните кучета , и на лошите съседски или домашни кучета .... А защо не може да приспиваме и агресивните и прости хора питам аз  #2gunfire

Защото мен отдавна трябваше да са ме приспали Laughing Laughing

Разбирам родителите на приятеля ми, защото той е бил много лошо нахапан от добермана им. Тя се страхува да не се повтори същото Wink
Виж целия пост
# 398
http://prikachi.com/images/846/7878846e.jpg  гоним птичките по телевизора   Mr. Green
Виж целия пост
# 399
хаха
И Бела много се впечатлява от разни животни и птици по тв-то.
Най-много ме учудва как гледа с малката игралния филм за 101 далматинци.

А уж кучетата имали слабо зрение и се ръководели главно от миризмата.  newsm78

_Jack_ , подкрепям идеята за приспиването на агресивните и прости хора!  Peace Все пак има надежда светът да стане едно по-добро място за живеене!
Виж целия пост
# 400
хаха
И Бела много се впечатлява от разни животни и птици по тв-то.
Най-много ме учудва как гледа с малката игралния филм за 101 далматинци.

А уж кучетата имали слабо зрение и се ръководели главно от миризмата.  newsm78

_Jack_ , подкрепям идеята за приспиването на агресивните и прости хора!  Peace Все пак има надежда светът да стане едно по-добро място за живеене!

И аз подкрепям с две ръце  Peace  

Утро, може би наистина трябва да минете през вет за да си сигурна, че не е здравословно или ако е да се вземат по бързо мерки  Peace  Дано да няма нищо притеснително

Джак е прав, че много хора не четат за породите  Crossing Arms харесват си куче и го взимат и после започват ама то , ама аз  Naughty  

В неделя срещанахме едни шматки с малко кученце смеска - извели го без 3та ваксина  ooooh!  чудеха се дали може да го пуснат от каишката, не бяха прочели за памперсите и извеждане на малко куче , няма кой да го извежда често,  просто са поискали нещо и са си го купили  Tired

Тими, наостря уши като чуе някое куче или коте по ТВ, но до там  Mr. Green


Кари  и Малката лисичка нещо се изгубиха  Tired
Виж целия пост
# 401
Миша редовно гледаше предавания за животни. Сядаше на табуретка по-близо до телевизора и не мърдаше докато не свърши. А като свършеше, около минута оставаше на табуретката, но въртеше главичка наляво и надясно, сякаш се чудеше защо пак не почва. А след това отиваше и се опитваше да се мушне зад секцията, вероятно мислеше, че там се крият всички тези животни.  Joy
Стопани като на чау чауто е имало и винаги ще има. На нашата улица едни съседи редовно си вземаха кученце и след 4-5 месеца го изхвърляха пред външната врата. Вече не било така сладичко, обичайната причина. Можете да си представите какво се случваше с тях. Едното го прегази кола, другото и кутрета роди... Но тогава бях още дете и освен да ги мразя, друго не можех да направя.  Tired
Виж целия пост
# 402
Мики слуша клипчета за кучета в Тубата. Много съсредоточено. Laughing
Кари  и Малката лисичка нещо се изгубиха  Tired
И Фeя...
*
За разведряване: Семеен живот: с дете и куче
Виж целия пост
# 403
Мики слуша клипчета за кучета в Тубата. Много съсредоточено. Laughing
Кари  и Малката лисичка нещо се изгубиха  Tired
И Фeя...
*
За разведряване: Семеен живот: с дете и куче

Много сладурско  Heart Eyes 

Да и Фея се изгуби  Tired
Виж целия пост
# 404
Мис Облаче, страхотен аватар и подпис  Heart Eyes Аман с това лошо време ей, горкият Чарли излиза на разходка, прибира се мокър отвън , след което аз го мия , понеже е кален и тъкмо изсъхне от миенето и пак дошло време за разходка  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия