Много мъничко остана да се срещне бебо с МАРТЕНСКАТА мама! - тема 6

  • 36 611
  • 750
# 555
bubeto2401, честит рожден ден! Много здраве, късмет и най-хубавия подарък през март  Hug
Виж целия пост
# 556
 newsm59  bigdance2Бубенце, честит рожден ден миличка!!! Нека всяко твое желание да бъде мое пожелание!!! Желая ти безпроблемен завършек на бременността, лесно и бързо раждане и едно здраво и прекрасно малко ангелче през март!!!  bigdance2 newsm59
Виж целия пост
# 557
Добро утро!!!
Днес съм рожденичка-ставам на 27г.  Hug
Не знам как да ви пратя на всички по едно голямо парче от тортата, но ако има с кой да излезете и да хапнете тортичка ви го пожелавам.  hahaha
Започвам от сега с подготовката за гостите довечера. А в 14ч ще ходя но тонове и доплер.
Нооо обещавам да ви наглеждам, както винаги.   bouquet


Честит празник, здрава щастлива и много обичана!
В момента,в който ти чета поста персонала на заведението в което съм в момента ме черпи с торта  Laughing
Забавно ми стана Laughing
Виж целия пост
# 558
Честит Рожден Ден, бубе!  newsm51 newsm51 newsm51
Shysun, благодаря много за препоръчаната люлка, идната седмица ще отида да я видя в Джъмбо. Heart Eyes
Днес много ми се спи, а щях да ходя на дишане в 16:30...то още не е късно...обаче много ме мързи. ooooh! Снощи имахме гости и май от много смях ли, от какво...за пръв път усетих контракция....т.е. корема ми стана на камък, без болка...предполагам, че това са контракциите. Мина като смених позата в легнало положение. Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Привет! Първо честито на рожденничката с пожелания за леко раждане   bouquet

И да питам- идея кога се спира магнезия? започвам 36 седм и не съм сигурна дали и тази седмица да го пия.... От няколко дни го намалих на 2х1 но май не ми се отразява много добре. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 560
Привет и от мен! Честит рожден ден на Бубето  bouquet newsm59, много здраве и леко раждане със здраво и пухкаво бебче на финала! Simple Smile
Аз пак да се оплача, не ми минава пустата кашлица, намаляха пристъпите , но давенето в гърлото си продължава Sick, на всичкото отгоре сега и хремясах и се чувствам вече като парцал. Имам усещането че си въртим някакви бацили с малката защото и тя е като мен, но за щастие доста по жизнена. Само ММ още държи фронта. Омръзна ми вече от всякакеи хапове и сиропи, нищо не помага. Дори и домашни си правих. Другата седмица пак ще трябва да посетя УНГ-то. Sad  На всичкото отгоре ми изписаха и Ферофалгама че ми е ниско желязото, трябва да го пия до раждането 2x1 на ден. Дано се стабилизирам до 18-ти че не знам..
Иначе аз магнезия и Но-шпато трябва да си ги пия до края, че не трябва да имам никакви контракций. Няма да ги спирам, но при мен раждането ще е със секцио. Нямам идея кога точно трябва да се намаля и спира, може би месец преди раждането newsm78.
Виж целия пост
# 561
По принцип спират но-шпа -то и магнезия в 36-та седмица.   Peace

nadinka (GaRjI) аз се опитвам да лекувам една кашлица 2 месеца, всичко пробвах, много сиропи изпих, бабини лекове, АБ , хапчета за гърло и нищо не помага. Накрая се усетих, че тя е по-скоро някакъв заден секрет, задна хрема, която ме дави , сега смуча цинабсин и положението е къде, къде по-добро.  Wink
Виж целия пост
# 562
ShySun само за това не съм се сетила да пробвам. Имам някъде в аптечката ще ги потърся. Те бяха хомеопатични нали? По колко взимаш на ден? При мен дразненето е в гърлото сякаш нещо ме гъделичка с перце, но като се закашлям се откъртва секрет. ooooh! Ужасно са продължителни тия кашлици и час по скоро трябва да я ливидирам.
Виж целия пост
# 563
Има схема за смукането, както при всяка хомеопатия. Трябва да прочетеш листовката  Peace 
" При остри оплаквания: Възрастни приемат по една таблетка през едночасови интервали, до максимум 12 таблетки на ден; .. За последващо лечение се приема по 1 таблетка 3 дневно. " 
При мен определено е кашлица заради заден секрет, не е в дробовете, ами ми пречи на гърлото бе да е възпалено то.  Ако съм легнала не кашлям, само като съм права  ooooh!   , цинабсина за сега оправя положението, драстично намаля кашлицата ми.

За съжаление от днес малката е на АБ, надявам се да не намажа и аз някой "бонус"  .

Виж целия пост
# 564
 Благодаря Ви  на всички за хубавите пожелания!   bouquet
Ходих на тонове, които се оказаха добри. Явно и малката девойка го е обърнала на купон днес  Laughing Не спря да шава на записа. АГ-то прецени, че може да пропуснем ехографа днес и ме вика на 2.02. Направих си едно 3в1и полегнах да отпочина за час; после пак се почва офанзивата.  Laughing
Виж целия пост
# 565
Честит Рожден Ден, бубе!  nbirthday
С пожелания за много здраве, много щастие и успешно завършване на бременността  newsm30

Нашият момък също е много активен сутрин и вечер и все по силен, в 32 г.с. съм, даже понякога нощем се будя от ритниците му  Simple Smile

Да попитам за козметиката, А-дерма не е ли за атопична кожа или имат и продукти за нормална?
Виж целия пост
# 566
Честит Рожден Ден, бубе!  nbirthday
С пожелания за много здраве, много щастие и успешно завършване на бременността  newsm30

Нашият момък също е много активен сутрин и вечер и все по силен, в 32 г.с. съм, даже понякога нощем се будя от ритниците му  Simple Smile

Да попитам за козметиката, А-дерма не е ли за атопична кожа или имат и продукти за нормална?
Зелената серия е за атопична кожа - тя е и за възрастни и за деца и бебета
Иначе бяло-синята е т.нар бебешка Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Благодаря за инфото, не знаех че има синя серия, сега ще разгледам, но знам от фармацевти,  че е много качествена козметика. Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Благодаря за инфото, не знаех че има синя серия, сега ще разгледам, но знам от фармацевти,  че е много качествена козметика. Simple Smile
И аз като такъв мога да го потвърдя Peace
Въпреки че аз заложих на Биодерма сега, но бих казала, че продуктите на А-дерма са също много хубави!
Виж целия пост
# 569
Здравейте! Днес няма никаква активност тук ... Thinking
Да ви попитам какво мислите за "baby shower" и дали има мами които ще правят такова парти,тъй като няма много време за организиране,а аз съм още в чуденка Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия