Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква програма мога да използвам за проектиране на стая, като мога да променям цветовете, да добавям мебели и да виждам как ще изглеждат картините ми?
Как се поставят плочки в кухня - преди или след инсталиране на шкафове?
Какви цветове на завеси и килим биха подхождали на светли мебели в хола?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква програма мога да използвам за проектиране на стая, като мога да променям цветовете, да добавям мебели и да виждам как ще изглеждат картините ми?
За проектиране на стая с възможност за промяна на цветовете, добавяне на мебели и визуализиране на картини можете да използвате софтуерни програми като RoomSketcher, Planner 5D, HomeByMe, Sweet Home 3D или IKEA Home Planner. Тези програми предлагат различни дизайнерски функции и възможности за визуализация, които могат да бъдат полезни при планирането на интериора на стаята.
-
Как се поставят плочки в кухня - преди или след инсталиране на шкафове?
Поставянето на плочки в кухня може да се извърши след монтирането на долния ред шкафове. Това позволява по-лесно нивелиране и по-прецизно разположение на плочките. Освен това, може да се използва силикон между гръбните плочки и плотовете, като се предпочитат цветни силикони, които да съответстват на цвета на дървото.
-
Какви цветове на завеси и килим биха подхождали на светли мебели в хола?
-
Кои са най-добрите материали за кухненски плототове?
-
Кои са най-добрите цветове за кухня с бели мебели и дървен плот?

.Ок тогава обаче цветовете ще станат с един повече,а това изобщо не ми помага.Даже прави нещата още по-сложни за мен,защото определено разбирам от какво не разбирам и съчетаването на различни цветове е едно от тези неща.
една две комбинации и по тях да натъкмявам нещата врати,ламинат, гранитогрес и лайсна за преход.
средно положение няма.Та кое според вас е по-малкото зло?
.Идеята е да пуснем имота под наем,но все пак ми се иска да се постараем да им е удобно и уютно на хората.За това питам и за други гледни точки.Аз съм пристрастена към естествено дърво и етно мотиви и знам какво искам да ми е у дома ,но си давам сметка ,че съм чишит и това което харесва на мен от други хора се намира за меко казано неприемливо.По тази причина си давам сметка че имам крещяща нужда от консултация за нещо модерно но и уютно без да е прекалено разточително.