Фраза, която мразя

  • 1 218 105
  • 20 286
# 17 025
Котаракът Румен откога е, не знам, но "по(д) ягодите" и аз го чух за пръв път преди около 15-тина години.
Виж целия пост
# 17 026
"Реших, че хората в групата биха харесали това."
Не знам откъде тръгна тази фраза във Фейсбук, но много ме дразни.
Виж целия пост
# 17 027
Котаракът Румен откога е, не знам, но "по(д) ягодите" и аз го чух за пръв път преди около 15-тина години.
От 2017 г.
Виж целия пост
# 17 028
"Реших, че хората в групата биха харесали това."
Не знам откъде тръгна тази фраза във Фейсбук, но много ме дразни.
Самият Фейсбук го добавя, не го изписва публикуващият.
Виж целия пост
# 17 029
Аз такова не съм срещала, а участвам в много групи. По какъв повод го виждате? При нечия публикация в група ли?
Виж целия пост
# 17 030
Да, на различни езици при това. Дори на моя публикация се появи този израз, без да съм го писала. Не мога да хвана обаче кога точно се появява.
Виж целия пост
# 17 031
Аз такова не съм срещала, а участвам в много групи. По какъв повод го виждате? При нечия публикация в група ли?

И аз не съм срещала.
Виж целия пост
# 17 032
Магдена, не съм предполагала, че Фейсбук го добавя, много странно.
Spiritlight, последният пример отпреди малко: "Намерена е златна обеца на площадката до автомивката". Или пък клипове от наводненията в Карловско, придружени с "Реших, че хората биха харесали това".
Виж целия пост
# 17 033
Къде в групата излиза този надпис. Да се загледам, че наистина за пръв път срещам такова нещо?
Виж целия пост
# 17 034
Като текст излиза заедно с публикацията, но не винаги и не ми е ясно от какво зависи.
Виж целия пост
# 17 035
Много ме дразни "чеша/чеше ме". Казва се "сърби ме", за Бога.
Виж целия пост
# 17 036
Дразни ме много, когато чуя за някого да кажат , че е много “земен” !!!! Ами земен е , какъв да е… “марсианен”  ли ?!
Виж целия пост
# 17 037
А на мен ми е неприятна фразата “истински човек”, толкова клиширана и използвана за щяло и нещяло, че губи стойност за мен.
Виж целия пост
# 17 038
Към горното добавям и "автентичен".
Виж целия пост
# 17 039
Земен, истински и обран. Wink

Скрит текст:
Щерката като съвсем малка питаше дали нещо е "истенско", като имаше предвид дали е живо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия