Фраза, която мразя

  • 1 218 495
  • 20 286
# 3 075
Имам чувството, че живея на друга планета. Никой около мен не говори така.
Виж целия пост
# 3 076
И аз не съм чувала такова умалително говорене, но в темата стана досадно 10 човека да се включват, за да изреждат нови умалителни думички. Схванахме за какво говорите, стига толкова.
Виж целия пост
# 3 077
Не знам
Ама аз не съм такъв човек

Побеснявам, как така не знаеш , дали си гладен,жаден....? Това да не е урок,да не си го научил.
А второто е уникално, как ти сам си се обЯсняваш какъв човек си? Другите хич не те знаят, та трябва ти да обясниш.
Виж целия пост
# 3 078
И аз не съм чувала такова умалително говорене, но в темата стана досадно 10 човека да се включват, за да изреждат нови умалителни думички. Схванахме за какво говорите, стига толкова.

А ти от каква позиция преценяваш какво трябва да се пише? Това е форум, всеки преминал случайно през темата е свободен да изброи думите, които го дразнят. Ти пък си свободна да не четеш, ако това те напряга! Ок?
Виж целия пост
# 3 079
Скрит текст:
Не знам
Ама аз не съм такъв човек

Побеснявам, как така не знаеш , дали си гладен,жаден....? Това да не е урок,да не си го научил.
А второто е уникално, как ти
сам си се обесняваш
Скрит текст:
какъв човек си? Другите хич не те знаят, та трябва ти да обясниш.

и това не харесвам  Blush
Виж целия пост
# 3 080
Скрит текст:
Не знам
Ама аз не съм такъв човек

Побеснявам, как така не знаеш , дали си гладен,жаден....? Това да не е урок,да не си го научил.
А второто е уникално, как ти
сам си се обесняваш
Скрит текст:
какъв човек си? Другите хич не те знаят, та трябва ти да обясниш.

и това не харесвам  Blush

 Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 3 081
И аз не съм чувала такова умалително говорене, но в темата стана досадно 10 човека да се включват, за да изреждат нови умалителни думички. Схванахме за какво говорите, стига толкова.

А ти от каква позиция преценяваш какво трябва да се пише? Това е форум, всеки преминал случайно през темата е свободен да изброи думите, които го дразнят. Ти пък си свободна да не четеш, ако това те напряга! Ок?

Ама разбира се. Защо въобще ми реагираш на поста? Смятам съвета ти за доста обоснован и смислен и ти предлагам да го приложиш и към себе си. Аз смятам да го изпълня Grinning
Виж целия пост
# 3 082
Когато една позната използва думата " загуцам " в Китен , изпадна в доста смешна ситуация . Започнаха да я питат от кое село е и какво иска да каже с това  Laughing А на мен ми беше много странно , когато бабата на мм ми казваше " скатли " това .
Виж целия пост
# 3 083
Какво означават "загуцам" и "скатли" ?
А не знаеш ли, че жена не се пита на колко години е и от кое село е? Crossing Arms  Laughing
Виж целия пост
# 3 084
Какво означават "загуцам" и "скатли" ?
А не знаеш ли, че жена не се пита на колко години е и от кое село е? Crossing Arms  Laughing
"загуца" - задави , "скатли " - сгъни . В случая : ще се загуца/задави/от много сладко и скатли/сгъни/дрехите  Laughing Joy
Виж целия пост
# 3 085
Какво означават "загуцам" и "скатли" ?
А не знаеш ли, че жена не се пита на колко години е и от кое село е? Crossing Arms  Laughing
"загуца" - задави , "скатли " - сгъни . В случая : ще се загуца/задави/от много сладко и скатли/сгъни/дрехите  Laughing Joy

Къде се говори така? Никога не съм ги чувала тези думи.
Виж целия пост
# 3 086
Бабата на мъжа ми е в едно село до Пловдив , а момичето със "загуца" е от Пловдив , но не знам от къде знае думата  Simple Smile
Виж целия пост
# 3 087
Бабата на мъжа ми е в едно село до Пловдив , а момичето със "загуца" е от Пловдив , но не знам от къде знае думата  Simple Smile

Много харесвам Пловдив и знам някои типични думи, но тези никога не съм ги чувала.
Виж целия пост
# 3 088
Бабата на мъжа ми е в едно село до Пловдив , а момичето със "загуца" е от Пловдив , но не знам от къде знае думата  Simple Smile

Много харесвам Пловдив и знам някои типични думи, но тези никога не съм ги чувала.
От Пловдив съм и никога не съм чувала тази дума  Laughing
Виж целия пост
# 3 089
Загуцването е от хасковския диалект, другото не съм го чувала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия