Фраза, която мразя

  • 1 218 112
  • 20 286
# 1 710
- Мара!
-Мара се ожени , сега е твой ред!
Беше ми ужасно. Добре че му мина модата.
Виж целия пост
# 1 711
- Мара!
-Мара се ожени , сега е твой ред!
Беше ми ужасно. Добре че му мина модата.
Нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 1 712
Ирина , то и аз не му схващам смисъла и за това ме дразнеше. За пояснение - срещат се двама и единият като поздрав казва "мара", а другият му отговаря "Мара се ожени , сега е твой ред!"
Виж целия пост
# 1 713
Ирина , то и аз не му схващам смисъла и за това ме дразнеше. За пояснение - срещат се двама и единият като поздрав казва "мара", а другият му отговаря "Мара се ожени , сега е твой ред!"
Ясно. Тъпня някаква.  Laughing
Не го бях чувала, ама явно не е било и голяма загуба.
Виж целия пост
# 1 714
Ти ис знаеш - ами звучи ми като не заинтересуваност от другия човек за моето мение
Виж целия пост
# 1 715
Ти си знаеш - ами звучи ми като не заинтересуваност от другия човек за моето мение
Според мен това не е така или аз не го приемам така.
Когато ти искат мнението и после всячески се опитват да те убедят в решението,                                                което са взели  казвам : Ти си знаеш!
Виж целия пост
# 1 716
Ирина , то и аз не му схващам смисъла и за това ме дразнеше. За пояснение - срещат се двама и единият като поздрав казва "мара", а другият му отговаря "Мара се ожени , сега е твой ред!"

От мараба. Sunglasses
Турцизъм, който не понасям. Twisted Evil
Имаме си прекрасна дума - здравей!

Много ме дразни брат'чед/брат'чедка!
Толкова селяндурско! Sick
Виж целия пост
# 1 717
Стига с това "ти си знаеш" де! От първата страница се обсъжда. Аз пък хем го използвам, хем обичам да ми го казват Grinning Особено ако някой се опитва да ми каже какво да правя - мърмори, мърмори, аз не се съгласявам и накрая - ми ти си знаеш! Точно така, знам си Laughing
Виж целия пост
# 1 718
Варналия.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 719
"НЕма Ягоди" = Няма ядове ... Изключително противно.
Виж целия пост
# 1 720
Дразни ме "Да ти имам проблемите!" при безобидна реплика и като встъпление преди дъъълго, напоително мрънкане.
Виж целия пост
# 1 721
Дразни ме обръщението "курво/курвичке" между близки приятелки. Същото важи и за "мършо/мършичке" или "ей, парцал".
Виж целия пост
# 1 722
 Shocked
Виж целия пост
# 1 723
Дразни ме обръщението "курво/курвичке" между близки приятелки. Същото важи и за "мършо/мършичке" или "ей, парцал".

Ау, добре че не съм го чувала  Whistling . Чувала съм - "Казвам ти, копеле...", примерно, дразнещо е, но всеки има право на лош вкус Party .
Виж целия пост
# 1 724
Гръцките младежи не отстъпват. От там научих какво е -малака-, през дума го употребяват. Пък и навсякъде по света. Не, че за момчета е нормално, но за момичета... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия