Фраза, която мразя

  • 1 218 105
  • 20 286
# 3 525
Дразни ме и "За какво става НА въпрос?"  Close Mr. Green

Или "Имаш ли НА представа" (за какво става НА въпрос?)  Laughing
И редом с всички тях - ПОмежду другото.  Tired
И "между впрочем"  Twisted Evil
навъпреки
Виж целия пост
# 3 526
него ден
нея година
пазаря
Виж целия пост
# 3 527
него ден
нея година
пазаря

Е, отдавна ги минахме, та и по няколко пъти Peace
Виж целия пост
# 3 528
него ден
нея година
пазаря

Е, отдавна ги минахме, та и по няколко пъти Peace

Могат да се повтарят дори много пъти, тъй като всеки казва за себе си, а не кои са общите омразни  Wink
Виж целия пост
# 3 529
Стига де!  Joy

Откъде си?
Виж целия пост
# 3 530
Кое е чудното? Да казваш "пазаря" вместо "пазарувам", ами дразни ме.
Нали темата е за фрази, които мразим.
Виж целия пост
# 3 531
Кое е чудното? Да казваш "пазаря" вместо "пазарувам", ами дразни ме.
Нали темата е за фрази, които мразим.
На мен ми е по-важно от къде си?  Mr. Green

И ако не си от Варна, защо те дразни нещо варненско, а не нещо от твоя край?
Виж целия пост
# 3 532
Стейси, просто долипсва и реши момичето да те повика!  Hug
Шегувам се, добронамерено разбира се, нали е ясно?  Hug
Но като й прочетох поста и първо за теб се сетих!
Виж целия пост
# 3 533
Стейси, просто долипсва и реши момичето да те повика!  Hug
Шегувам се, добронамерено разбира се, нали е ясно?  Hug
Но като й прочетох поста и първо за теб се сетих!
Елени, къде се губиш?  Hug

Много ме дразнят раздразнените от "пазаря", които са на повече от 100 км от Варна.  Mr. Green
Като сте далечни, не го чувате, съответно, но трябва да се отбележи.
Хайде дано личи усмивката ми!  Laughing
Виж целия пост
# 3 534
Стейси, как така реши, че само във Варненско може да се чуе тази дума? От София съм, и точно затова ме дразни - не е типична за моя речник, но все повече хора чувам да я употребяват.
Виж целия пост
# 3 535
Стейси, как така реши, че само във Варненско може да се чуе тази дума? От София съм, и точно затова ме дразни - не е типична за моя речник, но все повече хора чувам да я употребяват.
Дай някоя дума от твоя край.  Mr. Green  Hug


Виж целия пост
# 3 536
Скоро пиперките не са споменавани. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3 537
Не пиперки, а пипер.  Laughing
Виж целия пост
# 3 538
Ох, какво за пипера?
Особено ако е "долма".
Виж целия пост
# 3 539
Бъзикам се.  Laughing
"Пипер", употребено вместо "пиперка" или "чушка" ми е странно или смешно - зависи от ситуацията. Но не ме дразни.
Виж, шопското екане и мекане определено ми дразни слуха, ама ще трябва да се свиква - въпрос на време е да стане правоговорна норма.  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия