"Майчин дом"-Варна тема 7

  • 87 612
  • 743
# 345
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?
Виж целия пост
# 346
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?
Тя е акушерка.Води ми ЖК.Първо влизам при нея мери ме,теглиме,говорим си и т.н.После отивам при доки да гледаме бебето.
Виж целия пост
# 347
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?

мисля, че му е съпруга
Виж целия пост
# 348
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?

мисля, че му е съпруга
Ааааа в такъв смисъл ли пита?Аз не разбрах.
Виж целия пост
# 349
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?

мисля, че му е съпруга

Ако не се лъжа е съпруга на баща му.
Виж целия пост
# 350
Момичета,някой знае ли каква е Рени Корновска на  проф.Корновски?

мисля, че му е съпруга

Ако не се лъжа е съпруга на баща му.
Точно  Peace
Виж целия пост
# 351
По принцип се чудя между двама лекари Максим Яков и Юлия Бейлерян.

И аз съм за д-р Яков. Преди години бях ходили веднъж при Бейлерян, не повторих. За един път ми каза, че имам киста на яйчника и раничка на шийката, която искаше да ми изгори. Имах съмнение за такава, в последствие се оказа, че нямам нито киста, нито раничка.

Радина, защо не те заши той, отказа ли ти или ...? Аз си мисля, че д-р Костов ме е шил, той беше останал, след като ми свалиха зеления чаршаф. Много добре си е свършил работата. Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Какво ли става с тайга  newsm78 Явно е родила. Дано всичко с нея и бебчето да е наред.
Момичета, един въпрос, кйто не е много за форума, ама съм си в голяма чуденка. Може и на лични да ми отговорите. Като знак за благодарност давате ли "пари на ръка" на лекаря, който сте избрали. А като почерпка кого черпите целия екип на Майчин дом ли или и отделно давате торбичка и на лекаря си?
Виж целия пост
# 353
Плащането за избор на екип мисля, че си е даване на пари, аз лично не бих дала допълнително. За почерпката и аз не знам newsm78
Виж целия пост
# 354
Малко по-назад писахме кой каква почерпка е носил  Peace
Виж целия пост
# 355
Аз също не бих дала пари на ръка след избор на екип. Дефакто ти си плащаш на лекаря, който си избрал.
Виж целия пост
# 356
Къде сте коментирали почерпките, че нещо не мога да го намеря, а и мен ме вълнува. Embarassed
Виж целия пост
# 357
Писали сме за почерпката, но аз пак ще се повторя -  за акушерките една орхидея, защото забелязах, че в родилното ги колекционират и се грижат за доста такива екземпляри, за лекарите на смяна , помолих баща ми да омеси една пита, че му се получават доста добри, и май това беше..  Peace Мисля, че на бонбони не се радват, по-скоро на нещо соленичко Wink
Виж целия пост
# 358
Родих снощи, със спешно секцио.
Засега бебето е борбено и добре, а аз се мъча със ставанията.
Виж целия пост
# 359
Родих снощи, със спешно секцио.
Засега бебето е борбено и добре, а аз се мъча със ставанията.

Много стиснати палци от мен за бебечето - бързо да качи килограми и скоро да се гушкате  Praynig На теб бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия