В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 30 928
  • 721
# 420
Честити сини гащи,РосМар.  bouquet
Аз от две-три седмици не мога да спя и не знам на какво се дължи, иначе ми е ясно, че сега ако не спя, след време пък изобщо. Peace
Виж целия пост
# 421
Аз също имам силни болки в таза особено ако заспя по гръб, после едвам ставам от болка.
Виж целия пост
# 422
Моето мишле, да ти е жив и здрав мъжа  Hug Много да те подкрепя  Peace

Ние днес умувахме в банята да направим още един плот от гранит, който мислех да ползвам като тоалетка, понеже има огромно огледало там. Та този плот да се ползва за повиване, а защо не и за къпане  Thinking
Виж целия пост
# 423
Здравейте, мами!

Пожелавам на мамите и детенцето в болница скоро да са вкъщи, здрави Wink

Ние още нищо не сме купували, но вече от много места чувам, че люлеещия механизъм не е добър избор... Прочетох, че бебка като порасне и лудее може да го счупи и също друга мама предпочита бебенцето да спи на неподвижна повърхност... Обаче тези легла нали могат да се застопорят?

Ние бяхме харесали едни колички на бебемания - 3 в 1, около 600 лв, но не се сещам марката Sad бяха с чадърче, много симпатични -някой сеща ли се?
Виж целия пост
# 424
Тези кошари има как и да се застопорят. Иначе не ги харесвам. Като цяло съм против  друсането на бебето. С баткото баба ми идва да помага. Свикна го с това приспиване на ръце . После се превъзпитавахме и се научи да заспива на детски песнички. Имам 2 кошари и са без такъв механизъм.
Виж целия пост
# 425
Добро утро! Hug
За мен отпуската свърши и отново съм заела работното си място. #Cussing out
Виж целия пост
# 426
Добро утро!
Виж целия пост
# 427

Как си Тайга?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 428
Превъзбудена Grinning
Ще си ходя.
Виж целия пост
# 429
Аз малкия го полюшвах умерено в леглото, а в количката той спеше, само ако се движи, и усещаше ако го движа на едно място или ако изобщо не го движа! Иначе категорично не съм го приспивала на ръце и бях забранила и на бабите! Така той си знаеше, че всеки си има легло и там се спи! Сега спи на спалнята само ако има Т, дори сам си иска да си спи в неговото легло! Много се надявам да имам същия успех и с новото попълнение!

Тайга, много се радвам! Почивай вкъщи сега!
Виж целия пост
# 430
Момичета, днес съм рожденничка Simple Smile   party023  ura Пожелавам си всички да сме живи и здрави, да са минали всички проблеми и вече да сме спокойни до раждането, а Април/Май да си гушкаме хубави, здрави бебенца Simple Smile

Аз си почивам активно вкъщи, а довечера ММ ще ме води на ресторант  yesyes 1dating

Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 431
Превъзбудена Grinning
Ще си ходя.


Ооо браво. Сега вкъщи повечко почивка, но поне ще ти е по спокойно  Wink

water_life  честит рожден ден. Да си жива и здрава, много щастлива, леки оставащи метри и чудесно раждане. Днес и дъщеря ми е рожденничка, та в къщи е празнично  newsm44


Скрит текст:
Виж целия пост
# 432
Благодаря, Mother of PrincesS.
Рожденничката ти е прекрасна - да е жива и здрава, да расте умно и будно дете и да има чудесно детство babydust7
Весел празник!

P.S- и не че нещо, но това сме най-прекрасната зодия Simple Smile и най-послушна Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Благодаря, Mother of PrincesS.
Рожденничката ти е прекрасна - да е жива и здрава, да расте умно и будно дете и да има чудесно детство babydust7
Весел празник!

P.S- и не че нещо, но това сме най-прекрасната зодия Simple Smile и най-послушна Simple Smile


Ооо и аз много исках да е тая зодия, чудесни сте. Много стисках кълки да не е преди 20-ти Simple Smile)) Хахах Simple Smile) Благодаря за пожеланията и за милите думи   bouquet
Виж целия пост
# 434
Честито на двете дами рожденички  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия