Луиза, радвам се да те видя така активно
Тези дни си мислех за теб и даже се питах дали си ходила скоро по планини и пътешествия
И аз ще се връщам април на работа, и така добре те разбирам
Като си представя че свърши хубавото време когато си се гушках по цял ден с бебенце у дома....реве ми се. Още повече, че не мога да простя на себе си задето си прекъснах майчинството
Проклинам се, че давах такъв зор. Можех още 2-3 месеца да си погледам Бобенцето 
Мъхче, и аз имах такива перипетии с банките. Исках да взема едно малко кредитче (около 2000 лв), което мисля да върна след 5-6 месеца. До сега съм взимала 2 пъти такива кредити и съм ги връщала в рамките на 5 месеца, предсрочно. Имам изрядно кредитно досие, всичките ми пари са при тях (Пощенска) Имам имоти на мое име, нямам задължения, нямам роднини с кредити....Ей като се заядоха от централата ! не та не. Искали бележка от работодател, че аз действително съм си прекъснала майчинството и съм в платен отпуск. Че те на майки в майчинство не давали. А аз точно преди два дни бях получила превод на заплата при тях ! Цирк ! Е , викам им, как така ще получа заплата, пък съм в майчинство, вие луди ли сте? Не, бележка та бележка. Накрая вдигнах скандал, казах им че аз не желая да искам такава бележка, тъй като това означава да дам на касиерката ни лична информация, а аз не желая. Що пък да ме знае цялата болница, че ще искам кредит.....Казах им, че ми нарушават правата (ама хич не знам дали е така
) Да видиш как след 2 чАса имах парите 
Данче, апартамента е супер, но е в егати окаяния вид. Чак е гнусен. Обаче ви пожелавам да си го направите кукла и да си живеете щастливо в него
А аз, бъди сигурна, че на гости ще идвам Мисти, айде сега пък проблем с къпането.....Това добро дете, само проблеми му измисляш

Ние бяхме на лекар, с 2 броя болни деца съм. Но не се притеснявам, сезона сега е такъв. Каката е по-зле, дребното е в началото. Купих лекарства за милион пари и така. Ще се оправят, къде ще ходят

И един тъп въпрос: някпой знае ли откъде и как да си сваля оная малката овца, дето показва времето ? И се инстглира на телефон? Аз имам такава, но си ми беше на телефона, искам да я сложа и на ММ. Обаче не знам откъде

Мислех след дипломната защита да дойда до София, обаче сега като няма да имам защита не знам. Искам ама май не ми стиска
но ремонта му няма да е лесен, а може би и невъзможен ако е прекалено стар. Все пак предпочитам дърво пред ламинат. Но вие си знаете най добре. Стискам палци всичко да мине по мед и масло
Батко му ходи да го прегръща и целува. Не че не се и шамаросват понякога, но доста често Ого е в позицията на биещият
Децата ми ще имат своя стая ,дори на всеки по една в по-късна възраст ....дано ад успеем ,дано !
Не е толкова лошо като свикнеш.Аз чак на 10 февруари ще го пускам.Гледам да се забавляваме ,да не ми пука ,че е мръсно и така