Благоевград- тема 36

  • 175 796
  • 751
# 390
Здравейте, може ли да ми препоръчате ресторант с детски кът?
Виж целия пост
# 391
Здравейте, може ли да ми препоръчате ресторант с детски кът?
Прегото но детския кът е малко встрани, то се води пицарийка но е хубаво там, боулинга има разнообразна кухня ....за еленово има доста но там не знам кой кой е Simple Smile, в ален маг бившата сладкарница има хубав детски кът но нямам идея каква е храната....има и там пица със сигурност  Hug
Виж целия пост
# 392
Pepelliashka Благодаря много.
Виж целия пост
# 393
в Ален мак е много хубав детският кът, но цените в заведението са доста високи, а и поръчките се чакат много дълго
Виж целия пост
# 394
Здравейте, може ли да ми препоръчате ресторант с детски кът?

В Еленово бившото "джей джей" , сега е детски център "Палавници". Детският кът е променен сега и е много добре, а кухнята е супер. Удобно е и за детски рожден ден.
Виж целия пост
# 395
Привет, а някои да разменя стикери на дисни?
Виж целия пост
# 396
Здравейте, търся добра маникюристка, препоръчайте ми някоя и ако може да ми дадете координати. Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Здравейте, търся добра маникюристка, препоръчайте ми някоя и ако може да ми дадете координати. Simple Smile
Мери 0887916467
Виж целия пост
# 398
Тази аз изобщо не я препоръчвам. Работи изключително мърляво и не си дезинфекцира инструментите. Когато ходех при нея имаше много момичета на които им загноиха пръстите. На мен също и на половината колежки от работата. Винаги бърза и претупва. Не се лъжете да ходите при нея.
Виж целия пост
# 399
Тази аз изобщо не я препоръчвам. Работи изключително мърляво и не си дезинфекцира инструментите. Когато ходех при нея имаше много момичета на които им загноиха пръстите. На мен също и на половината колежки от работата. Винаги бърза и претупва. Не се лъжете да ходите при нея.
И защо така гадно лъжеш, познавам повечето й клиентки, защото и аз имам колежки и приятелки, няма нищо такова . Освен това всичките и клиентки са постоянни от около 20 години няма как на твоите познати да е имало проблеми, защото аз не съм чула и един негатив. Въобще ми е много интересно каква си и коя си и с какво право изтъкваш някакви теории без покрите. Въобще много разочароващо мнение даваш, по скоро на конкурент отколкото на клиент...... #2gunfire
Виж целия пост
# 400
Всеки да приема поста ми както иска. Не съм конкурент изобщо. И аз бях една от постоянните клиентки доста време, но след проблемите дето имах не бих се върнала там.
Виж целия пост
# 401
Здравейте момичета!
Изчетох цялата тема, ние със съпругът ми живеехме в Малта, но след като разбрахме, че чакаме първото си дете се прибрахме тук! Терминът ми е за 4-ти Февруари живи и здрави!
Дойдохме си когато влязох в 6-тия месец и се записах при Калоянова! Много се двоумя в мбал или в пулс да раждам! Много ми харесва отношението на Калоянова, но в Пулс май са по-добри условията?

Също така  четох за един от семинарите ви за кърменето, който разбира се нямаше как да посетя, но искам да пОпитам няма ли да има пак нещо такова? Защото тази тема много ме вълнува.
Ще се радвам да се запозная и с други бъдещи мами, защото всичко ми е много объркано, а време не остана!!!
Виж целия пост
# 402
Аз родих при Калоянова и съм много доволна от нея,родих близнаци секцио но не в Пулс,страхотно отношение и професионализъм
Виж целия пост
# 403
За мен лично по-важно е да си с лекар, на когото имаш доверие, отколкото битовите условия(стига да не говорим за абсолютна мизерия). Аз можех да родя при моя лекар и в Пулс, но реших, че няма смисъл да давам излишни пари и пак родих при него, но в друга болница. Там платих 17лв за 3 дни престой. Затова моя съвет е щом си доволна от лекарката ти, раждай при нея. Доколкото знам държавната болница е обновена и едва ли ще е толкова зле. За Пулс мнението ми е малко колебливо, имам няколкото познати, които родиха там и на всичките бебетата са им били на антибиотик и с по-дълъг престой и не знам дали е съвпадение или източват ЗК...... 
Виж целия пост
# 404
Аз не съм платила и една стотинка в държавната болница, условията са прилични храната също,лошото е че няма баня и тоалетна във всяка стая но все пак не отиваме на хотел,важното е отношението към децата и родилката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия