Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 34 183
  • 700
# 600
Ох аз ще откача.. на мен защо не ми идва. А К ми беше на 16.01. Трябваше да ми е дошло а то .. нищо
Виж целия пост
# 601
Венинка Смята се до 50 дни нормален период за първи цикъл. Както казах това зависи от хормони, овулация и т.н. Не винаги първият цикъл означава да е баш на време както преди забременяването.
Мишлето Честито  Misc Ghost
Виж целия пост
# 602
Венинка,спокойно,ще ти дойде - аз го чаках цели 42 дни...  Rolling Eyes
Мишле,честит първи Ц. Сега вече времето ще започне да минава по-бързо  Grinning
Виж целия пост
# 603
Минаха почти 40 а няма никакви симптоми да ми идва.. а корема ми е толкова надут и от време на време ме боли, но не като за цикъл
Виж целия пост
# 604
При мен грам симптом нямаше, просто дойде.
Виж целия пост
# 605
Дано дойде скоро .. това чакане ме убива.
Виж целия пост
# 606
Венинка, аз моят го чаках също 42 дена (без кюретаж) и много се бях изнервила като теб, ще дойде тези дни.
Виж целия пост
# 607
На мен също ми дойде без грам симптоми, спокойно - до 50 дни е нормално да закъснее, не го мисли  Hug
Виж целия пост
# 608
Здравейте момичета.с мисед в 9г.с.който беше на 22.01 и кървях нормално ,но с доста болки.Вчера 22.02.ми дойде,но не ми тече ярка кръв като нормална менструация а тъмно кафяво.Дали е нормално незнам?Ако някой е бил така да сподели ,а може би в първите дни е така а после се оправя newsm78Доколкото знам преди аборта имах такова течение и док.ми беше казал че е стара кръв,но не би ли трябвало да си тече нормална кръв вече?
Виж целия пост
# 609
ivv755 , няма нищо притеснително. Първия Ц след аборта е по-странен. При мен първите два дни също не ми беше като нормален цикъл - беше кафяво и след това си започна да тече нормална кръв.
Виж целия пост
# 610
Благодаря ти за отговора поне не е само при мен и ме успокои FlutterДругото странно е че нямах никакви болки а аз още от момиче си имам преди да ми дойде?Странна работа,но не се оплаквам не ми липсват Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Благодаря ти за отговора поне не е само при мен и ме успокои FlutterДругото странно е че нямах никакви болки а аз още от момиче си имам преди да ми дойде?Странна работа,но не се оплаквам не ми липсват Simple Smile

Това с без болките ще продължи 2-3 месеца, гърдите също няма да те боля, много е странно слвд това се нормализират нещата
Виж целия пост
# 612

Това с без болките ще продължи 2-3 месеца, гърдите също няма да те боля, много е странно слвд това се нормализират нещата

 Ех, Маце, направо ми разби надеждите. Така си харесвам новия безболезнен цикъл, че е и една идея по-кратък ... не го искам старото 7-дневно изтезание пък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 613
Да-наистина и аз забелязах, че нямам болки при Ц - поне нещо положително от цялото страдание  Crazy
Виж целия пост
# 614
При мен болезненият цикъл се оправи след кюретажа. Както и след раждане, така и след аборт има шанс нещата с МЦ да се нормализират, но е строго индивидуално. Болезнените гърди обикновено говорят за високи нива на прогестерон, така е възможно да има нужда от известно време да се нормализира, но също и е в плюс за една нова бременност. Peace
При мен също имаше при първи цикъл задържана кръв, нормално е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия