Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 34 183
  • 700
# 615
Абе във всяко правило има изключение. Ето аз, със прогестерон над 100 нямах болки в гърдите по време на бременноста, сега коластра имам болки все още нямам. Но това с гърдите и цикъла при много момичета беше така след К. Според мен появата им обратно е знак че организма се е възтановил. Wink
Виж целия пост
# 616
Маце Лактацията се влияе от пролактин, не от прогестерон. Peace
Виж целия пост
# 617
Аааа има шанс и да ти остане такъв безболезнен цикъла  Peace  Аз бях с кошмарен цикъл като момиче - 8-9 дни, зверки болки, превиване, Т, страшен теч...абе ужас. След първия ми аборт нещата коренно се промениха - намаля ми на 7 дни, без болки, и нормален теч и така си остана. След раждането на първото ми дете - пак се промени - 5-6 дни, поносими болки само първия ден и теч със засилване и постепенно намаляване. След следващия ми аборт - си остана същия, сега да видим след това раждане какво ме чака  Whistling
А за гърдите - никога не са ме болели при Ц, нито преди, нито повреме, нито при О, а съм с нормален прогестерон. Само като забременея ми се поддуват и то чак около 3-ти месец и това е  Peace
Виж целия пост
# 618
Десис Честита първа месечинка на Никол!  bouquet
Виж целия пост
# 619
Маце Лактацията се влияе от пролактин, не от прогестерон. Peace


Знам знам. Wink Казвам просто че и текат и още не болят. Wink
Виж целия пост
# 620
Маце Мен не са ме боляли, освен ако не са били препълнени в първите месеци кърмене докато се регулира кърмата. Ако бебето засуква правилно и жлезите не създават проблеми със запушване няма да те болят. Сега е рано да те болят, пък и то в началото са няколко капки коластра. Peace
Виж целия пост
# 621
Десис Честита първа месечинка на Никол!  bouquet

Много благодаря  Hug  Кога мина това време Simple Smile 
Виж целия пост
# 622
Десис Аз още търся кога мина 1 година, но децата растат като гъбки.
Виж целия пост
# 623
Да, така е, аз трябва да започвам да организирам 6-тия рожден ден на дъщеря ми, който е след месец, ще ходя да я записвам на училище, а до вчера беше на мама бебето.....Така лети времето по принцип, а колко бавно минава когато се запишеш тук......но пък минава и заминава, момичета, горе главите  Hug
Виж целия пост
# 624
Благодаря ви момичета,вдъхвате мн кураж,аз сега вече не бързам толкова като в началото,не съм се отказала от мечтата си,но ще имам повече търпение и времето дано мине по бързо  Praynig
Виж целия пост
# 625
malachika Приема на утрогестан не наврежа, а само подпомага бременност. Това е хормона, който трябва най-много преди пълното образуването на плацентата в 16 г.с. Аз имах високи нива на прогестерон преди теста, ама в 5 г.с. пак прокървях и почнах да го пия. До 16 г.с. съм заспивала права, буквално. Толкова ми призляваше, че като заспя и нищо не усещах. Една вечер мъжо спа навън, че не го чух. Joy
jenago Всъщност в чужбинско много наблягат на естествения подбор. Според моето наблюдение тук къде полагат повече грижи за жеското здраве. Peace
Не е тайна, че аз след два кюретажа с един мисед си чаках 6 месеца. Няма да ви казвам колко ми се променяше цикъла за този период. Crazy Аз обаче бях така недовършена след първото абразио, че после се чудеха как може такова нещо и то от варненско светило. Преди да забременея обмислях лапаро даже. ooooh!

Това за прогестероновите препарати КАТЕГОРИЧНО не е вярно. Подпомага работата на жълтото тяло, и намаля усвояването на фолиева и други Б витамини до 50%. Хубаво жълто тяло, лоша неврална тръба и синтез - спонтанни, мисед и други гадости, да не ги пиша сега.

При назначаване на прогестерон от какъвто и да е вид, обезателно трябва да се увеличи дозата на фолиева и Б групата, като цяло.
Виж целия пост
# 626
На мен не са ми казвали да увеличавам дозата на фолиевата к-на, а след прокървяване пиех дуфастон през 6 часа. Това от лекар ли го знаеш?
Виж целия пост
# 627
На мен ми я увеличиха но заради MTHR бях нас 3 x1 на ден + 2x1 дуфастон
Виж целия пост
# 628
На мен също не ми казаха да пия повече фолиева киселина, утре съм на преглед и ще питам задължително.  Лукреция, благодаря за инфото!!!
Виж целия пост
# 629
Момичета може ли да помоля за малко помощ. Искам да се прибера до България и искам да си направя някои изследвания. Например мога ли да отида директно в Геника или НГЛ и да поискам да ми ги пуснат, или трябва да са ми назначени от лекар?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия