Къде в Русе?!Тема-7

  • 94 514
  • 728
# 45
Здравейте момичета и за много години, хахаха Simple Smile
Да знаете от къде мога да се снабдя с 5-6 дървени или пластмасови щайги от по-дълбоките. Нещо нищо не откривам в нета, читави обяви няма и в olx-то.
виж в плод зеленчуците, до Космос има такъв магазин и редовно изхвърлят шайги
Виж целия пост
# 46
Космос? Нищо не ми говори.
Въх, да ходя да се моля, знаете ли колко ме е срам. Аз съм готова пари да давам за тях  ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 47
Космос? Нищо не ми говори.
Въх, да ходя да се моля, знаете ли колко ме е срам. Аз съм готова пари да давам за тях  ooooh! hahaha
Това е на Борисова в началото, много са любезни и предполагам че ще ти дадат.
Виж целия пост
# 48
Fervor ами не им се моли, предложи да си ги купиш пък ако не ги е срам може и да ти ги вземат парите колко му е Joy . Иначе докато чукнах в нета и ми излезе веднага тази обява и то в Русе http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%937733861/% … D1%83%D1%86%D0%B8
Виж целия пост
# 49
milenka333 ,  Peace
Инструменти и уреди от магазини, които продават преди всичко  храни ,  не се купуват.  Peace
О,вече ми е пределно ясно това. Hug Тресна ме тока,и то не веднъж...Тъй че знам,знам... Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 50
Вчера ми се скъса дръжката на дамската чанта. Не е била зашита качествено явно. Къде мога да отида, за да я зашият отново? Подарък ми е за Коледа и много искам да си я нося пак.
Виж целия пост
# 51
Вчера ми се скъса дръжката на дамската чанта. Не е била зашита качествено явно. Къде мога да отида, за да я зашият отново? Подарък ми е за Коледа и много искам да си я нося пак.

Аз съм ходила в ателие за ремонт на обувки, там обикновено поправят и чанти и кожени якета.

Зависи и от материята на чантата, може и в шивашко ателие да стане  Peace
Виж целия пост
# 52
Вчера ми се скъса дръжката на дамската чанта. Не е била зашита качествено явно. Къде мога да отида, за да я зашият отново? Подарък ми е за Коледа и много искам да си я нося пак.
И аз бих ти препоръчала ателие за обувки, там ще ти я зашият.
Виж целия пост
# 53
Благодаря Simple Smile Ще я занеса в някое ателие за обувки тогава!  bouquet
Виж целия пост
# 54
Здравейте, синът ми е на 6год и има желание да тренира тенис на корт. Имате ли представа къде в Русе може да се тренира?
Виж целия пост
# 55
Здравейте, синът ми е на 6год и има желание да тренира тенис на корт. Имате ли представа къде в Русе може да се тренира?
В Русе тенис може да тренира на кортовете в Парка на младежта. Откриват сезона през април. А зимата тренират из разни зали в Русе. Има два тенис клуба. Синът ми тренира вече 3г., ако имаш въпроси ми пиши.
Виж целия пост
# 56
Момичета,къде има тренировки по такъв вид танци?  newsm78 https://www.facebook.com/video.php?v=352469691586182&set=vb. … ype=3&theater ?  
Виж целия пост
# 57
Момичета,къде има тренировки по такъв вид танци?  newsm78 https://www.facebook.com/video.php?v=352469691586182&set=vb. … ype=3&theater ?  
Миленка,салса ли ти се танцува бе мила... Grinning Hug
Има,има..
Ето,клуб ''Фламинго'':
http://salsaflamingo.com/index.php?option=com_content&view=f … page&Itemid=1
А това групата във Фейсбук.Виждам,че записват за нова такава от март месец:
https://www.facebook.com/groups/367753478287/

Тук открих и друг такъв клуб,явно много почитатели има страстния  танц.. Heart Eyes
http://salsaamigos.alle.bg/

Хайде,успех и да се похвалиш  Peace
Виж целия пост
# 58
Къде мога да намеря качествени дамски анцузи, не от тези ,които правят колена на крачола след три,четири носения и на нормални цени.
Виж целия пост
# 59
Момичета,къде има тренировки по такъв вид танци?  newsm78 https://www.facebook.com/video.php?v=352469691586182&set=vb. … ype=3&theater

Кизомба има и в https://www.facebook.com/pages/GAME-sport-center/1409203112629850?fref=ts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия