Къде в Русе?!Тема-7

  • 94 517
  • 728
# 105
В тази верига аптеки много често пускат апарата за епилация на промоция.Може да си издадете и членска карта (ако позволяват извън УК) в която се трупат точки, които могат да се ползват при следващи покупки.
http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/SolrSearchLister? … s+lumea#container
Виж целия пост
# 106
 От скоро живея в Русе и ми се иска да пообиколя магазините за втора употреба, където се продават детски дрехи. Можете ли да ми препоръчате някои магазинчета? Ходила съм в Хумана- ужасно скъпо ми се струва, а и качеството...
Виж целия пост
# 107
От скоро живея в Русе и ми се иска да пообиколя магазините за втора употреба, където се продават детски дрехи. Можете ли да ми препоръчате някои магазинчета? Ходила съм в Хумана- ужасно скъпо ми се струва, а и качеството...
Мания. Но провери в кой ден зареждат стока, защото в двата магазина мисля, че в различни дни зареждат. В първия ден, вярно, че е 29 лв./кг., но можеш да намериш доста запазени дрешки. До края на февруари имат 20% отстъпка за първи и втори ден на зареждане. Оня ден(първи ден) купих на дъщеря ми много запазена тениска(отлично състояние), по-дълга като за клинче за 2,30 лв.
Виж целия пост
# 108
От скоро живея в Русе и ми се иска да пообиколя магазините за втора употреба, където се продават детски дрехи. Можете ли да ми препоръчате някои магазинчета? Ходила съм в Хумана- ужасно скъпо ми се струва, а и качеството...
Мания. Но провери в кой ден зареждат стока, защото в двата магазина мисля, че в различни дни зареждат. В първия ден, вярно, че е 29 лв./кг., но можеш да намериш доста запазени дрешки. До края на февруари имат 20% отстъпка за първи и втори ден на зареждане. Оня ден(първи ден) купих на дъщеря ми много запазена тениска(отлично състояние), по-дълга като за клинче за 2,30 лв.

Новото зареждане за магазина, който е на Александровска, е в сряда. Предпремиера - във вторник.
Виж целия пост
# 109
В Хумана всеки месец имат намаления. Следи за тях и няма да ти е скъпо. Иначе за детско бих препоръчала един оказион зад МВР на кръговото. Минаваш по улицата, която е зад самото МВР и на ъгъла има фотостудио. Пише фотостудио за деца или нещо от сорта. Няколко магазина до фотостудиото е оказиона. Продават се само детски вещи, но имат обедна почивка да знаеш. Вечер работи до 18ч ако не се лъжа.
Другият вариант е Мания. На Славянска мисля в четвъртък беше най евтино. В Русенската тема някой подаряваше бебешки дрешки ако не се лъжа. Виж погледни и може да се възползваш ако те устройват.
Виж целия пост
# 110
Аз съм доволна от магазин " Нартекс " (май последно така се казва магазина) намира се на борисова до казиното. Зареждането им е в Понеделник и е най-евтино в Неделя. Доста дрешки съм намирала там за малкия, с отлично качество.
Виж целия пост
# 111
 Благодаря, момичета! Продължавам да ви следя
Виж целия пост
# 112
Да, Нартекс и този малко по на долу с германските стоки. Долу има дрехи в подземието. Купих от там страхотно яке на сина ми. А най хубавото е че и той си го хареса  hahaha
Виж целия пост
# 113
Да, Нартекс и този малко по на долу с германските стоки. Долу има дрехи в подземието.
А там дрехите ВУ ли са или са както преди години в немския магазин на ъгъла на Космос?
Виж целия пост
# 114
Ох бе Вики, не знам какво е ВУ  Blush Пък и да си призная до Космос май не съм влизала като беше втора употреба. Там долу в германските токи има големи боклуци, но има и попадения. Аз се бях обзавела за лятото с дънки и блуза и много си ги харесвам. Пък и горе из вехториите на немците също може да се открие някое "злато". Имаше примерно много хубави хлебопекарни почти досущ като лидълските, но бяха 60-65лв и то нови.
Виж целия пост
# 115
Ох бе Вики, не знам какво е ВУ  Blush Пък и да си призная до Космос май не съм влизала като беше втора употреба. Там долу в германските токи има големи боклуци, но има и попадения. Аз се бях обзавела за лятото с дънки и блуза и много си ги харесвам. Пък и горе из вехториите на немците също може да се открие някое "злато". Имаше примерно много хубави хлебопекарни почти досущ като лидълските, но бяха 60-65лв и то нови.
Втора употреба. Не ми се пишеше Laughing
А на Космос, там, където сега е магазина на Голд Аполо, навремето имаше Немски магазин, после май зад "Л*****о" го преместиха, а после, вече не знам къде. Там продаваха нови дрехи, които бяха стари модели. Мисля, че се казваше Меркари.
Виж целия пост
# 116
Всичко е ВУ  Mr. Green включително и техниката, която продават, но има и хубави попадения. Има и нови неща разбира се. Там е малко като битак, но в магазин.
Виж целия пост
# 117
Да, Нартекс и този малко по на долу с германските стоки. Долу има дрехи в подземието. Купих от там страхотно яке на сина ми. А най хубавото е че и той си го хареса  hahaha

И ние от там бяхме взели ски яке, но като ходих после и направо се бях отвратила дрехите бяха с огромни петна и дупки  Sick  Sick Sick и за 50 ст. не си струва да ги вземеш 
Виж целия пост
# 118
Аз да питам нещо малко различно. Къде мога да взема някакви конци като за мартеници? Малките искат нещо да правим, не сложно и кой знае какво претенциозно, но да се занимаваме, обаче нямам идея откъде да взема конци и какви.
Виж целия пост
# 119
Аз да питам нещо малко различно. Къде мога да взема някакви конци като за мартеници? Малките искат нещо да правим, не сложно и кой знае какво претенциозно, но да се занимаваме, обаче нямам идея откъде да взема конци и какви.
''От игла до конец''
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия