Къде в Русе?!Тема-7

  • 94 520
  • 728
# 660
viki_1974 ,благодаря ти.Не бях чела темата от както писах за помощ и за това чак сега отговарям.Погледнах го къде се намира студио "Тяло",и още утре ще се обадя да поразпитам.Много,ама наистина много ти благодаря! HugУжасен проблем ми е и се радвам че ми помагаш:златна си. Heart EyesЧе не мога да те прегърна в този момент...уффф,ще те смачкам от благодарност!Ти все ми помагаш. Heart
viketoriq ,за Адара четох отзиви,но бяха доста противоречиви...Това с бръсненето на лицето ме шокира адски много...Бе ще стане някоя беля,ще стана по мустаката и брадата от мъжете...Накрая ще се наложи една къса прическа,една операция на половите ми органи и да се знае. Laughing Да стана един травестит... Thinking И това е идея в такава ситуация.
Мислех да си купувам уреда за епилация на Филипс,за лице и тяло който е на цена:1000 лева...Но се отказах,защото прочетох доста негативни коментари именно бръсненето на лицето и недоволни от приставката за лице,на Филипс.Бе ще взема да буйна вярно с една брада,ела се оправяй после. JoyИначе както си написала за Адара и първоначален преглед при дерматолог:за мен той е задължителен!Даже не бих се съгласила без него.Все пак това е лицето миМоля ще ми кажеш ли как се казва тази лекарка срещу Руското посолство,за да я проверя и нея?Благодаря ти! HugРадват ме такива услужливи хора.  Hug
Виж целия пост
# 661
Миленка,  Hug
Да знаеш, че е нормално да ти подстрижат косъмчетата с ножичка ако са по-дълги, но за бръснене сега чувам. На 3 различни места съм ходила на фотоепилация, не са ме бръснали. Laughing
Виж целия пост
# 662
Ще ги видя теи Макс дизайн. Днес влязох в един магазин. За първи път си харесах даже няколко плата, рае и каре, също почти не се намира,ама всичките бяха между 70-90 лв. Много беееее: -) Simple Smile
Виж целия пост
# 663
Един малко странен въпрос за тука: Мога ли да ходя да тренирам плуване в басейна Спарки? Не съм тренирала плуване никога, мога ли да си наема треньор? Някой?
Виж целия пост
# 664
Здравейте.. Кажете миии нещо като минерални басейни,или закрит топъл басейн в Русе или околноста? А може и нещо със спа процедурки? За целодневно посещение и с добри цени...  newsm78
Минерален басеин в околията ни?!
Няма такава екстра.... Simple Smile


Има в Полски Тръмбеш - но колко е в околията.... http://www.voda.bg/news-12/info-6233
Виж целия пост
# 665
Един малко странен въпрос за тука: Мога ли да ходя да тренирам плуване в басейна Спарки? Не съм тренирала плуване никога, мога ли да си наема треньор? Някой?
До преди няколоко години можеше. Предполагам и сега. но е ограничено за външи посещения, когато няма тренировки на децата. Преди бяха от 7до8, от 12до 13 и от .... не се сещам. Но честно казано изобщо не е удобно - много хора малко коридори по 3-4 човека в коридор - няма място да се обърнеш и трябва да се съобразяваш с бързината на плуване на другите в коридора за да не се бутате или чакате.


по въпроса за платовете - има в мебелните магазини - да. Аз работя с мебелна фирма и хората ми предложиха да ми поръчат - платове - две три неща си харесах - повечето са полски и др. извън страната. Но ми се щеше да видя и други неща. Наистина повечето са дюс или на цветя или модерните сега надписи.
Виж целия пост
# 666
Един малко странен въпрос за тука: Мога ли да ходя да тренирам плуване в басейна Спарки? Не съм тренирала плуване никога, мога ли да си наема треньор? Някой?
В хотел Космополитън има индивидуално обучение,12лв на час.Другата седмица и аз ще записвам сина си.
Виж целия пост
# 667
Къде мога да водя детето на целодневна лятна занималня, то ще бъде втори клас. Все пак е добре да е сравнително близо до вкъщи, жевеем до у-ще "Възраждане", не зная, дали изобщо има някъде в квартала, но все пак да попитам. И някой знае ли как вървят цените?
Виж целия пост
# 668
Във вашия район можеш да питаш в частната детска градина до Пантеона дали имат занимания за по-големи деца.
Преди, може би и сега има чстна занималня срещу Пицария Рома в кооперацията - целодневна.
Към училище Леонардо Давинчи мисля, че също има.
Виж целия пост
# 669
Къде мога да водя детето на целодневна лятна занималня, то ще бъде втори клас. Все пак е добре да е сравнително близо до вкъщи, жевеем до у-ще "Възраждане", не зная, дали изобщо има някъде в квартала, но все пак да попитам. И някой знае ли как вървят цените?

В квартала няма, за съжаление. Нашата я водим в Първа частна занималня - срещу Бюрото по труда - 10лв. на ден, включва и обяд. Проверихме и до Кооп пазара - там е 12лв. на ден, пак с храна.

Сега и аз да питам нещо - много ми се иска да направим кръщенето на Гери в църквата Св. Георги. Може ли да препоръчате заведение в района с прилична кухня и двор? Мислехме да е на Левента, но целият август е зает. За сега проучваме, но не остана време.
Виж целия пост
# 670
Къде мога да водя детето на целодневна лятна занималня, то ще бъде втори клас. Все пак е добре да е сравнително близо до вкъщи, жевеем до у-ще "Възраждане", не зная, дали изобщо има някъде в квартала, но все пак да попитам. И някой знае ли как вървят цените?
    Преди години организираха такава в детския център в Здравец. Но мисля, че трябва на място да провериш, защото имам информацията от родители, които са я ползвали преди две години и са много доволни .
Виж целия пост
# 671
Сити хаус е в района. Хъшовете също.
Виж целия пост
# 672
Сити хаус. Peace
Скоро бях на Хъшове, не знам лош късмет ли да го нарека, кухнята беше ужасна.Върнахме неща които бяха   почти развалени.
Виж целия пост
# 673
На Хъшове не съм ходила от години. На Сити хаус последният път нямаше места и отидохме на Овчарска лъка.   Ядохме страхотна семейна пица, много атрактивно поднесена.
Виж целия пост
# 674
Сити Хаус е много хубаво място. Кухнята е много добра. още е ново и се стараят - ходихме вече няколко пъти.
Отпред на Борисова има две заведения, близо са до църквата, но никога не сме сядали там. Едното е Сините Камъни до Елада - винаги е пълно. Другото е до Алфа банк - Бирарията май се казва. Но нямам лични впечатления от тези двете.
Космос е отсреща.
Овчарска Лъка много ме разочароваха тази година - бяхме в събота. Нищо общо с миналата година и сервитьорката ни начисли сума за батута, който беше кален и мокър и децата не са го ползвали. Отделно случайно в сметката се появиха непоръчани неща та имаше разправия накрая. Единственото хубаво нещо на масата беше пицата всъщност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия