Сладкарничка за книги-тема 29

  • 22 220
  • 739
# 330
Дев, представих си те, няма да ти се смея... много  Laughing
Скрит текст:
Имам подобна случка, четях нещо на Кинг, децата си легнаха и мислех, че спят. И аз съм заспала по някое време, обаче се събуждам от нещо движещо се под леглото  Shocked. Е няма такъв шок бе хора! А те дребните не заспали, ами си играели на криеница, и Панайотис се скрил под леглото  ooooh! Доста време ми държа влага  Laughing
Нелчо, да се прибираш да се лекуваш, много те мисля  Hug
Зори, стискам палчета  Praynig
А Паячето си я представям с новия цвят, много се радвам на такива момичета, а аз самата съм ужасно скучна в това отношение  Blush
Вив, радвам се, че се появи   bouquet
Виж целия пост
# 331
Здравейте!
Последните няколко дни тайничко надничам при вас и все не се престрашавах да пиша. Накрая не устоях и на агитацията на мило другарче /Мария  Heart Eyes/ и събрах смелост.
Да кажа нещо за себе си. Работя, имам един калпазанин на 8 години и обичам да чета. Чета всичко без фентъзи и ужаси разни. А и не харесвам Стивън Кинг Grinning  Wink.
Надявам се на добре дошла!  bouquet
Виж целия пост
# 332
Охиии, добре дошла, много се радвам   bouquet
Момичета, това е една абсолютна сладурана  Heart Eyes
Виж целия пост
# 333
Охи добре дошла  Hug Дано при нас ти хареса. Сподели имаш ли други хобита освен четенето, имаш ли домашен любимец  Mr. Green

Виж целия пост
# 334
........ А и не харесвам Стивън Кинг Grinning  Wink.
Их, значи! Що така с лошо!? Останало ли е едно местенце за допълнителна агитация по темата  hahaha?
Добре дошла  Hug.
Виж целия пост
# 335
........ А и не харесвам Стивън Кинг Grinning  Wink.
Их, значи! Що така с лошо!? Останало ли е едно местенце за допълнителна агитация по темата  hahaha?
Добре дошла  Hug.
Работя в посока да променя това  Laughing Ще я вкарам в правия път  Mr. Green
Виж целия пост
# 336
Работя в посока да променя това  Laughing Ще я вкарам в правия път  Mr. Green
Добре, ако ти трябва в подкрепа някоя книга или пък лопатата, само дай знак  Joy!

Охи, надявам се разбираш, че се шегувам(е) и имаш чувство за хумор  Hug.
Виж целия пост
# 337
Охи, добре дошла! Дано ти хареса при нас и останеш за постоянно!  Hug

Миле, на мен ми се чете "Три чаши чай", ама кога ли ще имам време? Чела съм "Училища от камък" от същия автор и макар да казват, че двете книги почти се припокривали, все ми се ще да я прочета. Търсиш ли нещо за размяна?

Вени, от вчера се каня да те питам и все забравям. Дали можеш да разкажеш малко повече за КАТ и новите положения при регистрацията/дерегистрацията на МПС? Лично ме интересува, а пък и служебно, та ако имаш време и желание.  Embarassed

А знаете ли, че тази събота е работна?  Sick
Виж целия пост
# 338
При нас училищата няма да работят 4 дена заради изборите и утре ще спя, ще спя, ще спяяя...
И не ви се похвалих, че днес започнах тренировки в зала, два пъти зумба и един път TRX седмично. И си имам два нови пъзела, довечера ще ги снимам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Зумбата ясно, ама TRX един път седмично какво значи? Трохи ли ще ви дават  hahaha.
Ели, малко по-късно ще пиша, че тъкмо тръгвам за обяд  Hug.
Виж целия пост
# 340
А бе висят едни ластици от тавана  Laughing Вчера минах за 10 мин да го видя, почти си докарах мускулна за това време, а не е като да не тренирам, изцяло със собствено тегло е  Heart Eyes Не знам как ще оцелея след цяла тренировка, ако не се появя, ще знаете защо ме няма  Joy
Виж целия пост
# 341
Благодаря за топлото посрещане  Hug

Нося на шеги, даже често и аз се шегувам. Мария знае  Heart Eyes
Да кажа, че хоби нямам. Просто никакво време нямам, че дори и за четене. Все ми недостига  Confused И домашен любимец нямам, а ми се иска. /подозирам обаче, че и тук има уловка Mr. Green/
И с Кинг, нямате шанс. Една книга прочетох и стига ми, скучна ми беше. Дано не обиждам някого  Hug Всъщност, зависи как ме подкупите, може и да се прежаля.  Wink
Виж целия пост
# 342
Добър ден.  Hug

Успах се, хуквам да се гримирам и да тръгвам, че окъснях  ooooh!

Само набързо, добре дошла на Охи, и аз се присъединявам към Венката и мария за агитацията за Кинг  Naughty  Laughing

Хубав ден, после пак ще пиша  Peace   bouquet
Виж целия пост
# 343
мария, ТРХ не са ластици, а са си буквално въжета  Peace Имам у дома и когато се постопли, съм на стадиона с тях. Особено на горна част си докарвам мноооого (пре)доволна мускулна треска Grinning

Отивам да си подам молбата за дипломната работа. Говорих с преподавателя, иска първо да си направя изследването, да намеря инфо за тест и да се паркирам в няколко училища да изследвам тийнейджъри. Дали ще ми съдействат от училищата?  newsm78
Виж целия пост
# 344
Да де, въжета, моя грешка, като ги гледах ми остана в акъла, че са ластици. Хем се пробвах вчера и видях, че не са  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия