Позлвали ли сте преса за коса ghd

  • 22 748
  • 54
# 15
Мисля че няма преса ghd с регулатор на температурата. В официалния сайт пише, че работят на 175-185 градуса, било оптимална за косата и съм съгласна. Косата се оформя с едно минаване. Преди с ремингтън имах регулатор и отново я ползвах на 180 градуса
Виж целия пост
# 16
 Това е най- добрата преса за коса, по- скъпа е но си оправдава всяка стотинка. Имам я от 2 год и съм страшно доволна. Не може и да става сравнение с тази на Ремингтон. Ето я моята, изправя и прави чудесни къдрици:
http://www.amazon.com/gp/product/B003ES7GRA/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 17
Колебая се между тези две преси: Remington Keratin Therapy S8590 и Remington S8500 Shine Therapy. Някакви мнения за тях? Някой да е пробвал някоя от пресите? Доколкото чувам мнения разбрах че изправят хубаво, но въпроса ми е става ли косата мекичка и бляскава и държи ли дълго? Освен това ми стана интересно това, че при едната преса има "вливане на арганово масло" - това масло изчерпва ли се или? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 18
С можете ли да ми кажете платихте ли си от Англия доставката за пресата ghd?
Виж целия пост
# 19
Здравейте момичета.
Някой може ли да сподели мнение за модела ghd RARE?
Виж целия пост
# 20
Всичките възхвалявате тези преси ghd и казвате,че нямало други като тях,но никой не описа каква точно е разликата между тях и тези които познаваме тука-ремингтон и сие.Опишете точно какво ги отличава?
Виж целия пост
# 21
Разликата е огромна! Ползвала точно ремингтън и след това минах на ghd! Докато не опиташ сама, никога няма да разбереш! С едната трябва да минавам няколко пъти, за да опъна косата и няма никакъв блясък, а с втората минавам съвсем леко  и косата ми седи лъскава и жива.
Виж целия пост
# 22
Разликата е огромна! Ползвала точно ремингтън и след това минах на ghd! Докато не опиташ сама, никога няма да разбереш! С едната трябва да минавам няколко пъти, за да опъна косата и няма никакъв блясък, а с втората минавам съвсем леко  и косата ми седи лъскава и жива.
Зависи от косата,вашата ако е твърда,чуплива и с дебел косъм разбира се че няма да става от един път.Аз имах до сега 2 преси на различни марки (качествени) и без проблем си изправяше още от първи път и косата си ми блестеше.Затова попитах какво толкова й е на тази преса за тази цена при условие че и другите за мен си вършат идеална работа.За такива пари и повече дори бих взела само преса която наистина изобщо не гори косъма,а такава преса все още не са измислили.
Виж целия пост
# 23
Косата ми е права...
Виж целия пост
# 24
Разликата между тази и другите преси може единствено да се установи след проба. Косата става перфектна в истинския смисъл на думата, визията, блясъка, абсолютно всичко е в полза на ghd. Парите са много и не е редно човек да се навива от приказки и препоръки, най - добре е да се пробва дали от позната дали при фризьор който я ползва и след преценка да се купи. Според мен щом има алтернатива която дава задоволителен резултат е безмислено да се закупува. Пресите са уникални и това е безпорно.
Виж целия пост
# 25
Разликата между тази и другите преси може единствено да се установи след проба. Косата става перфектна в истинския смисъл на думата, визията, блясъка, абсолютно всичко е в полза на ghd. Парите са много и не е редно човек да се навива от приказки и препоръки, най - добре е да се пробва дали от позната дали при фризьор който я ползва и след преценка да се купи. Според мен щом има алтернатива която дава задоволителен резултат е безмислено да се закупува. Пресите са уникални и това е безпорно.
Не споря за уникалността на пресите,просто има жени които се мъчат да се изправят защото имат твърди и непокорни,с дебел косъм и т.н. коси за които само това е решение.Но аз не съм сред тях както и много други жени и след като ми вършат същата работа други преси не виждам смисъл да се дават толкова пари,моята коса се навива само от 20 минути седене със шнола така че за мен не е уникална.
Виж целия пост
# 26
Мислех същото, докато не пробвах пресата на моя приятелка и тогава разбрах каква е разликата ...
Виж целия пост
# 27
Мислех същото, докато не пробвах пресата на моя приятелка и тогава разбрах каква е разликата ...
Ми ще намеря начин тогава да я пробвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Пресата не е единствено и само за твърди коси поддаващи се трудно на изправяне. Има различни видове ghd преси , според типа коса, уникалността е в начина по който изглежда косата след изправяне с тази преса. Не агитирам никого да си купи или не.
Виж целия пост
# 29
Може би наистина са уникални,мен обаче ме притеснява това ,че няма реле за градусите.
Иначе изглеждат много добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия