Позлвали ли сте преса за коса ghd

  • 22 748
  • 54
# 45
Грешно си разбрала, не аз продавам пресата. Моите си ги харесвам, имам 2 - широка и по-тясна и не бих купила друга преса, а послвам от 15 години. Нямам възможност да ходя на фризьор всеки ден и пресите ми вършат страхотна работа, изправям се и си правя и вълни - с по-широката стават по-свободни и едри, косата изгежда леко на вълни.
В сайта пише проследена доставка до България за около 4 дни (сложи седмица ако се паднат събота и неделя) за £11.99
Класическата преса е £99.00 в този сайт.

Благодаря , ще поръчам от този сайт , за да съм сигурна , че пресата ще е real  Grinning Нямам вяра на бг сайтовете
Виж целия пост
# 46
Ако пощенските разходи ти са високи попитай приятелка можете да се комбинирате. Важно е да избереш най-евтината доставка, преди да платиш.
Виж целия пост
# 47
Ако пощенските разходи ти са високи попитай приятелка можете да се комбинирате. Важно е да избереш най-евтината доставка, преди да платиш.

Цената няма значение за мен . Важното е най - после да имам хубава професионална преса. Имам Ремингтон Keratin Therapy , но много ми гори косата
Виж целия пост
# 48
От английски лицензиран сайт няма как да ти пратят фалшива. Нали ще си изгубят клиентите, ако някой съобщи измама. Колко дълга и гъста е косата ти? По принцип широката я препоръчват за по-дълга и гъста коса. Моята е фина и малко над бюста и имам и двете. Тънката я ползвам за 5 мин. преди работа, но с широката по-бързо.
Само да вметна и че каквато и преса да ползваш косата изгаря. С GHD ефектът е по-траен и косата е копринена. И няма нужда да ходиш на фризьор, ако е за изправяне или можеш сама да се справиш със сешоар само.
Виж целия пост
# 49
От английски лицензиран сайт няма как да ти пратят фалшива. Нали ще си изгубят клиентите, ако някой съобщи измама. Колко дълга и гъста е косата ти? По принцип широката я препоръчват за по-дълга и гъста коса. Моята е фина и малко над бюста и имам и двете. Тънката я ползвам за 5 мин. преди работа, но с широката по-бързо.
Само да вметна и че каквато и преса да ползваш косата изгаря. С GHD ефектът е по-траен и косата е копринена. И няма нужда да ходиш на фризьор, ако е за изправяне или можеш сама да се справиш със сешоар само.

Косата ми е изрусена , гъста и дълга 10 см под рамото . А какво ще кажеш за пресата на пара Loreal steampod . Казват , че не горяла косата въобще . Видях , че в този сайт е предлагат  Thinking
Виж целия пост
# 50
Не съм я ползвала и не мога да дам мнение.
Преди имах друга с пара, не ми изправяше хубаво косата.

Моята коса също е изрусена и около 10 см под рамото. Ако само за изправяне купуваш си вземи по-широката:

https://www.lookfantastic.com/ghd-gold-max-styler/10448520.html

Ако искаш и вълни препоръчвам по-тънката, ще отнема и малко повече време за изправяне:

https://www.lookfantastic.com/ghd-gold-classic-styler/10448518.html

Лично аз имам и този аксесоар, много е полезен като носиш пресата и да я прибереш, дори когато е още топла. Предпазва и ако имаш малко дете наоколо да не се изгори, както и повърхностите, на които я поставяш:

https://www.lookfantastic.com/ghd-styler-carry-case-heat-mat/10882863.html

Виж целия пост
# 51
Не съм я ползвала и не мога да дам мнение.
Преди имах друга с пара, не ми изправяше хубаво косата.

Моята коса също е изрусена и около 10 см под рамото. Ако само за изправяне купуваш си вземи по-широката:

https://www.lookfantastic.com/ghd-gold-max-styler/10448520.html

Ако искаш и вълни препоръчвам по-тънката, ще отнема и малко повече време за изправяне:

https://www.lookfantastic.com/ghd-gold-classic-styler/10448518.html

Лично аз имам и този аксесоар, много е полезен като носиш пресата и да я прибереш, дори когато е още топла. Предпазва и ако имаш малко дете наоколо да не се изгори, както и повърхностите, на които я поставяш:

https://www.lookfantastic.com/ghd-styler-carry-case-heat-mat/10882863.html



Ще си помисля коя да взема и ще пиша после дали съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 52
Няма преса, която да не изгаря косата, по-щадящи има, но чак да не изгарят...  Laughing
Аз използвам класическата на гхд, ползвала съм и на Ремингтон, (като качество е по-скоро средно) , в комбинация с добра термозащита, резултатът е задоволителен.
Виж целия пост
# 53
Тази на пара уж не изгаряла въобще  Laughing
Виж целия пост
# 54
Прекалено влага и гореща температура засягат косъма и го увреждат, това е и причината да се препоръчва да не се ползват сешоари или да се ограничи употребата им. Като оставяне на косата да изсъхне на стайна температура.
Всяко стилизиране уврежда косата, освен, ако не се прави често.
Моята коса всеки ден я изправям или навивам (ролки ползвам или преса, маша) и ползвам продукти на GHD или Керастаз, косата ми е в добро състояние, но предполагам, ако не я боядисвах и стилизирах щеше да е по-здрава. В края на краищата не съм на 20 и не ми отива прекалено дълга коса, така че смело продължавам с пресите и другите уреди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия