Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 52 219
  • 610
# 330
Тук сме вечеее Heart Eyes

На Велики четвъртък се родиха Калин и Ясен. Добре са и не са в кувьози, макар че са само по 2,4 кг. Много са миниатюрни, кожа и кости Sunglasses, ще работим по въпроса.
Извадиха ги със секцио по спешност, защото водите ми изтекоха няколко часа преди планираното. Имаше екшън:) Не ми се разминаха родилните контракции, че чакахме да се събете екип с двама неонатолози и през това време едва ги удържаха в корема с две системи.
Това е накратко от нас.
Поздрави и прекрасни празници на всички!
Виж целия пост
# 331
Мохитаааа, много щастие ви желая
Виж целия пост
# 332
Ехаааа, страхотна новина  newsm81  Да са живи и здpави, палави и умни. И да имат най-добpата кака. Всичко най-хубаво на цялото семейство   bouquet
Виж целия пост
# 333
Мохитааааа, честита ви радост!  Hug Да са ви живи и здрави момчетата, да имат много късмет и да са весели и щастливи деца!
Каката много да помага! Прегръдки за всички! Много се зарадвах на прекрасната новина!  Heart Eyes

Весели и щастливи празници на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 334
Айде и тук  Hug Честито Мохита!!!! Да са здрави и много да те радват Калин и Ясен!!!!!! Каката съм сигурна,че ще помага,ама дано не й се налага много,много  Laughing Hug  bouquet

Емили Аз до последно на работа Crazy Иначе сме добре. Днес боядисвахме и трите дружно яйца, добре ни се получиха Hug Малките се радват ли радват.... Heart Eyes

Весели празници на всички и от мен Hug
Виж целия пост
# 335
Мохита, честито! Да са ви здрави и усмихнати бебоците!
Виж целия пост
# 336
мохита, да са ви живи и здрави и много щастливи!   bouquet
На теб, бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 337
йееееее Мохита браво!! Пу пу! Чакаме скоро снимки!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 338
Христос Воскресе! Здраве, мир и щастие в домовете ви, мили мами!  Hug
Виж целия пост
# 339
Честит Великден, момичета! Желая много здраве на вас и вашите семейства!

Мохита, хайде и аз тук да ти честитя!:) Да са ти живи и здрави сладурите и много, много да ви радват! И когато имаш време драсвай по един ред!:)
Виж целия пост
# 340
Мохита, аз видях добрата новина във фейсбук, ама да си кара и тук едно честито Simple Smile
а 2,4 не е малко за близнаци, даже според мен си е добре. аз съм се родила по-малко Laughing
готни имена сте им избрали, ще празнуват заедно имен ден Simple Smile

ние тези почивни дни голямо миткане му ударихме. не че сме пътували, в софия сме си, ама по цял денв  движение - голям кеф. аз както се бях застояла в нас принудително много добре ми се отрази Simple Smile

вие как изкарахте празниците?
Виж целия пост
# 341
Воистина воскресе, момичета! Мир и любов за всички, но най-вече здраве!  Hug

Мохита, честито двойно щастие!   bouquet Да са живи и здрави прекрасните момчета, много хубави имена сте им избрали!  Peace Да ти кажа честно, мерките са ви страхотни като за близнаци, ти си герой! Браво! Ако това ще ти прозвучи успокоително, за да не се плашиш колко са слабички сега, Митето се роди 2, 270кг и беше меко казано хилав.  Mr. Green Но пък си навакса бързо, така че сигурна съм, че няма да имате проблеми.  Peace Много се радвам за вас!  Hug

Люба, страхотни снимки видях из фейса, няма такава младежка двойка като вас! Пу пу! Браво!  Peace

Елче, браво за разходките! Тук е лято направо! И ние не сме се спряли. Изкарахме добре, бяхме по родителите, обиколихме традиционно родопската яка и сега си почиваме вкъщи.  Wink

По последни данни, след някакъв обрат в събитията, аз все пак почвам работа в края на месеца. Договорихме се уж. Надявам се да се върна лесно към работните навици и всичко да е наред, че бая време мина.  Whistling
Виж целия пост
# 342
И ние си изкарахме много приятно. Най-хубаво ми е че сме всички заедно. Ходихме само до Плевен, но и тук бяхме почти все навън, времето беше чудно.

Елч, какво прави вече Нико? Мале, скоро видях лентичката ти...6 месеца как минаха...А Дара как е? Heart Eyes

Мохита, как си? Бързо възстановяване, и драсвай някой ред!
Буби, вярвам, че бързо ще се адаптираш към работното ежедневие. Пожелавам ти да ходиш с желание на работа. Не като мен.  Wink

Сами е в някакъв период на измислици..в смисъл.. послъгва. Вчера работя в градината, той идва и почва да ми вдига прах. Направих му забележка, а той тича при баща си и вика: Татеее, мама ми вдига прах...
И доста случки има подобни. Както и когато нещо му се скараме почва да вика: Лоши сте, всички сте лоши, ти си лоша майка, ти си лош татко....
Обяснявам му да не говори така, но...нищо. Надявам се да премине.

Люба, искам да ви видяяяяя! Вярвам си изкарвате невероятно!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 343
Честито Мохита - да са здрави и да растат щастливо, и безгрижно. Много обич ви желая. Бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 344
Момичета, честит Великден.
Буби  Hug
Еми, да се прибера и ще качвам.
Минавам на бързо. В рая сме. Няма такъв остров като Мадейра, уникално.
Мохита, поздрави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия