
, ще работим по въпроса.
Да са живи и здpави, палави и умни. И да имат най-добpата кака. Всичко най-хубаво на цялото семейство
Да са ви живи и здрави момчетата, да имат много късмет и да са весели и щастливи деца!
Честито Мохита!!!! Да са здрави и много да те радват Калин и Ясен!!!!!! Каката съм сигурна,че ще помага,ама дано не й се налага много,много

Иначе сме добре. Днес боядисвахме и трите дружно яйца, добре ни се получиха
Малките се радват ли радват.... 




Да са живи и здрави прекрасните момчета, много хубави имена сте им избрали!
Да ти кажа честно, мерките са ви страхотни като за близнаци, ти си герой! Браво! Ако това ще ти прозвучи успокоително, за да не се плашиш колко са слабички сега, Митето се роди 2, 270кг и беше меко казано хилав.
Много се радвам за вас! 





Препоръчани теми