Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 52 219
  • 610
# 360
емили, Дара прави така. като ми каже нещо, аз не я чуя и попитам с по-строг глас "моля?" и те решава, че не вървят на добре нещата и с най-мазния си глас заявява "казах, че много те обичам, мамо" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

адис, чакаме да разкажеш за сиана:-)
Виж целия пост
# 361
Хаха Елч,  Hug много сладко...Ама как се сещат малките хитрушковци.

Люба, прибра ли се?

Виж целия пост
# 362
Благодаря ви момичета. Да , тръгнах да пиша на предния пост , но Нати ме прекъсна , забравих си мисълта и за това го изтрих. А иначе, сигурно са в напредвара с времето работещите майки. Елч  Mr. Green- хитруши са. Зая , Мрм  hahaha -  при нас сестра му влиза в подобни роли. И аз когато не съм " лоша майка" , съм майката......  на света  Mr. Green

Рал , да оздравявате бързо ( и другите болнички - също ). Бързо минава времето наистина.  Simple Smile

Еми  и нашето момче го хвалят от градината , но в къщи е друг човек  Mr. Green

Буби ,успех  Peace - наистина е важно да има помощник.

Виж целия пост
# 363
Еми, утре кацаме. Имаме междинна нощ в Милано.
Сряда съм на работа. Днес гонихме и изпускахме влакове. Ще разказвам
Виж целия пост
# 364
Люба, ще чакам с нетърпение да разказваш! Hug

Снощи си изтеглих една книга "Стъкларят от Мурано" от Марина Фиорато и четох до 2.30  през нощта, а сега тайно продължавам.  Mr. Green Обичам този тип исторически любовни романи - леки, увлекателни и ненатоварващи.

При нас със Сами играта на магазин пожъна голям успех. Много му стана интересно. Защо все съм си мислела, че още е малък за такива игри?  newsm78 Елч,  Hug благодаря че ми обърна внимание.

Буби, как сте?

Рал, как ще празнувате рождения ден на Али? Извини ме, помня че е тези дни, но датата ми се изплъзва... Embarassed
Виж целия пост
# 365
Благодаря, Еми, добре сме. Разтърчала съм се по задачи, като че ли мога да свърша всичко, което ме чака в рамките на седмица. Много съм амбициозна.  ooooh! Laughing
Иначе нищо особено. Каним се да отскочим до Гърция по първи май, надявам се искрено времето да е хубаво.  Praynig

Люба, чакаме да се включиш с разказ за вашите приключения.   Flutter
Виж целия пост
# 366
Привет и от мен  Hug

Ние сме добре,чакам с нетърпение май месец,пуснала съм си отпуск.Нещо много ми се насъбра,чувствам се много изморена

Виж целия пост
# 367
Емили, прочети и другите на Марина Фиорато. Всички са страхотни!

аз пък май месец съм на една конференция в Македония и отсега ме е затресло как ще се представя, явно съм загубила тренинг с това седене в къщи Laughing
Виж целия пост
# 368
привет Hug
Благодаря на всички за пожеланията за оздравяване - вече сме по-добре и двете Hug Аз не се разминах с АБ,ама какво дасе прави,да минава вече че направо....... Sick Утре съм на работа, Али на училище Hug
Бубата ходи на детска, после устата й не спира,вечер в къщи направо си викаме,за да можем да се чуем и останалите ooooh! Докато давах зор да проговори,сега пък се чудя как може да изприказват толкоз приказки за минута Crazy Laughing

Али вчера беше рожденничка - вече е на цели 10 Heart Eyes Heart Eyes Еми - ще ти пусна снимчици на Viber-a Hug
Една малка почерпчица от нас Hug


Виж целия пост
# 369
Рали, от сърце пожелавам на Али да бъде жива и здрава, да има много късмет в живота, да изживее щастливо детството си и да постига всичко, към което се стреми! А снимката, която ми прати е чудесна!!!! Heart Eyes Благодаря ти!

Елч, непременно ще ги прочета!  Hug А ти ще се справиш, много бързо се влиза във форма. Каква е тази конференция?

Буби, пожелавам ви най-хубавото, слънчево време за Гърция.
Виж целия пост
# 370
Рал, честита ти рожденичка! Да е жива и здрава!   bouquet

Еми, мерси!  Hug
Виж целия пост
# 371
Рали, да ви е жива и здрава рожденничката!

Вики вчера имаше тържество в ДГ. Бяха много сладки и се представиха страхотно всички!:) Вики беше с главна роля, участваше в пиесата Сливи за смет, голям смях падна, хахаха!

Елч, ще се представиш отлично, не се притеснявай!

Любааа, пътешественичке, чакаме разказ в картинки!:)
Виж целия пост
# 372
здравейте, само идна снимка за прекрасен ден ви качвам, защото имам да правя един ужасен превод

Виж целия пост
# 373


Ето и корабите
Виж целия пост
# 374
Люба,  Hug приказна красота, страхотни снимки. Ще чакам още и разказ (когато имаш време).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия