Препоръчайте ми хубав криминален филм или напрегнат трилър

  • 98 603
  • 326
# 75
Ха, сетих се, че порно актриса играеше и по нея го намерих.
Ето този: Would You Rather (2012) http://www.imdb.com/title/tt1999995/?=nm_knf_i3

Този не съм го гледала, ще си го дръпна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Ха, сетих се, че порно актриса играеше и по нея го намерих.
Ето този: Would You Rather (2012) http://www.imdb.com/title/tt1999995/?=nm_knf_i3

Този не съм го гледала, ще си го дръпна.  Simple Smile
Аз освен да скосна и в съседната тема за ужасиите, че само разни такива предлагам на Сиси  hahaha

Като каза за 13 Sins, сега гледам, че бил римейк на един тайландски - 13: Game of Death (2006) http://www.imdb.com/title/tt0883995/ - него дърпам аз. Азиатското кино е много добро. Още помня A tale of two sisters Mr. Green. И то след като бях гледала римейка, пак беше... брррр
Виж целия пост
# 77
И тайландския дърпам.  Mr. Green Само да видим кога ще се престраша да го гледам.

Идвай в ужасната направо  Hug
Виж целия пост
# 78
И аз следя ужасната темичка.  Wink

Току що гледах много хубав филм по бтв action:

http://www.imdb.com/title/tt1117385/ "Престъпник" криминален, драма - става дума за един затвор  Heart Eyes
Не е сълзлив изобщо!
Виж целия пост
# 79
Здравейте, всички Hug
Снощи гледах един много интересен трилър: "Laser Moon" / "Лазерна луна" (1993).

А тази вечер по Kino Nova от 21:00 h. ще дават "Basic Instinct" / "Първичен инстинкт (1992). Peace
Виж целия пост
# 80
Аз силно препоръчвам моя най- любим филм "Memento".
Може да погледнете The Number 23, The Next Three Days, The Usual Suspects, Se7en. The Sixth Sense не е лош, но много ми наподобява на "Другите" с Никол Кидман. Дони Дарко също ми хареса. Хвърлете едно око и на The Uninvited, който по мои спомени беше римейк на някакъв азиатски филм(A Tale of Two Sisters, ако не ме лъже паметта), който аз лично не съм гледала, тъй като не съм фен това кино.
Виж целия пост
# 81
"Memento" е наистина много добър филм! Peace Grinning "Шесто чувство" става, ако някой иска да гледа Брус Уилис в роля, различна от тази на ченге. Peace Mr. Green Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 82
Чeстит Св. Валентин на всички, които са влюбени и празнуват. Hug
Виж целия пост
# 83
Честит празник! Heart Eyes
Виж целия пост
# 84
Да си изкарате всички приятно  Hug
Аз съм си вкъщи. След РД вчера, днес го карам скромно. Пък и имам изпит утре и сега чета за него.

Сиси, а гледала ли си Unknown (2011) http://www.imdb.com/title/tt1401152/? За него се сетих тези дни като си преглеждах филмите. На мен много ми хареса.
Хвалят ми и Taken 3, но не съм се настроила за него още
Виж целия пост
# 85

Хвалят ми и Taken 3, но не съм се настроила за него още

Не, много е зле, чиста загуба на време.

Присъединявам се към препоръките за The Number 23, The Next Three Days, The Uninvited и 13 Sins.

Този също е добър, нищо, че е стар - Jacob's Ladder:

http://www.imdb.com/title/tt0099871/?=nv_sr_6

Тези също, как ги забравих:

6 Souls aka Shelter - http://www.imdb.com/title/tt1179069/?=tt_rec_tti

Flightplan - http://www.imdb.com/title/tt0408790/?=nm_flmg_act_8

The Brave One - http://www.imdb.com/title/tt0476964/?=tt_rec_tt

The Forgotten - http://www.imdb.com/title/tt0356618/

Freedomland - http://www.imdb.com/title/tt0349467/?=tt_rec_tti

The Game - http://www.imdb.com/title/tt0119174/
Виж целия пост
# 86
Stasi_, стискам ти палци за изпита и ти желая успех. Peace

Тази вечер ше гледам "Restraint"(2008), участва моят любимец Стивън Мойър  (вампирът Бил от "Истинска кръв").
Виж целия пост
# 87

Хвалят ми и Taken 3, но не съм се настроила за него още

Не, много е зле, чиста загуба на време.

Присъединявам се към препоръките за The Number 23, The Next Three Days, The Uninvited и 13 Sins.

Този също е добър, нищо, че е стар - Jacob's Ladder:

http://www.imdb.com/title/tt0099871/?=nv_sr_6
AQUА, понякога старите са по-хубави от новите  Peace. На мен любим ми е The Usual Suspects, а на колко години е този филм. Но за мен лично е уникален, гледама съм го поне 5 пъти.

The Number 23 и на мен много ми хареса, мислех пак да го гледам.
Което ми напомня за: Dream House (2011) http://www.imdb.com/title/tt1462041/ - също много ми хареса, а не е кой знае какво.
13 Sins ще пропусна за момента, свалих си азиатската версия. Казват, че бил по-хубав и 13 Sins е римейк.
А Taken 3 все пак ще го пусна, имам го на лаптопа, а и играе Лиъм Нийсън  Heart Eyes. Стар, ама лачен  Mr. Green

Благодаря ти, David_Charvet  Hug
И твоя филм ще го видя, харесвам вампирите и върколаците от True Blood  hahaha
Виж целия пост
# 88

Тази вечер ше гледам "Restraint"(2008), участва моят любимец Стивън Мойър  (вампирът Бил от "Истинска кръв").

На мен много ми хареса.  Peace

Виж целия пост
# 89
 Стискам палци за изпита!
На мен ми хареса Taken 3.
Сега има един по кината "Жокера" и на него му се каня. С Джейсън Стейтъм е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия