Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какъв филм търси потребителят?
Какви филми са предложени в дискусията?
Кои филми бихте препоръчали за гледане на страшни филми?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какъв филм търси потребителят?
-
Какви филми са предложени в дискусията?
В дискусията се споделят много филмови предложения. Някои от тях включват „Бягство от Алкатраз“, „Taken 3“, „The Fall“, „Jack Reacher“, „Алекс Крос, детектив“, „Откуп“, „Вземете назаем“ , "Разплата", "The Usual Suspects", "Седем", "Шестото чувство", "The Number 23", "Костите на любовта", "Най-доброто от мен ", „Предварително определен край“, „Тексаско клане“, „Пепеляшка“, „Замръзналото кралство“, „Под небето на Тоскана“, „Американска история на ужасите “,„ Как да се измъкнем с убийство “,„ Следващото голямо нещо “,„ Под купола “,“ The Ward “,“ The Uninvited “,“ Dream House “ , "The Next Three Days", "Птиците", "Psycho", "Vertigo", "Реар Видьоу“, и други.
-
Кои филми бихте препоръчали за гледане на страшни филми?
Форумът предлага няколко филма за гледане на страшни филми, включително „Последният изход“, „Замръзналото кралство“, „Сираче“, „Атакът“, „Тялото“, "МАМА", "Мостът", "Падането", "Невидимата жена", "Gone Girl", "Таванът", "Непознат ", 'A Walk Among the Tombstones', 'Фрактура', 'Колекционерът', 'Паднал ангел', 'Жива смърт', '100' и „Helix“.
-
Кои са някои препоръчани телевизионни предавания за гледане?
-
Кои са някои препоръчани филми за гледане на трилъри и драми?
Преглеждах си колекцията с филми, които съм гледал и съм си записвал на дискове и реших да споделя тези, които са трилъри и ужаси и може да се харесат на **Sisi** и на другите.

Ето тук ги има 1-ви и 2-ри сезон на "Под купола"
Може да го гледам пак. "Кутията" го бях гледал наскоро, интересен е; мился, че е правен е по сериал от 80-те години със същия сюжет със същия актьор, който дава кутията на Камерън Диаз. Май това е единствения й филм ужаси, в който е играла.
Но ми хареса, както филма, така и играта й.
...има го и в Замунда
Ще си дръпна 13 Sins да видя дали американците по-добре са се справили. Идеята е хубава, но нещо не ми хареса как са го направили. Явно тайландците не са като корейците и японците в това отношение
. И пак го гледах, че се бях качила на велоергометъра и не исках да спирам да въртя, за да сменя филма
. И да ти кажа, нищо общо като идея с Would You Rather, спокойно можеш да го гледаш 
Дано да не сънувам кошмари. Гледал съм и оригиналния филм от 70-те години, но новия е по-добър.